Tv

17 Temmuz Yıldızım sensin kim birinci oldu?

By

on

"Fadime Satılmış"yıldızım sensin fadime"Yıldızım sensin Fadime Satılmış haftanın birincisi oldu, TRT-1 ekranlarında yayınlanan Yıldızım Sensin yarışmacılarından biride Fadime Satılmış, ilk etap elemeleri ve yarı finali geçtikten sonra 17 Temmuz 2011 tarihinde yayınlanan  ikinci haftanın  birincisi oldu.

Fadime Satılmış biyografisi

Sponsor Bağlantılar

Türkünün yeri başka, özümüz türkü diyen 20 yaşındaki yarışmacı, ticaret lisesi mezunu ve belediyede staj yapıyor. Yaşıtlarının ismini bile bilmediği türküler seslendiren Fadime’nin müzik kültürü ailesinden geliyor. Erdal Erzincan ve Sabahat Akkiraz, en çok dinlediği sanatçılar. Müzik yeteneğinin ilk keşfedildiği ânı şöyle anlatıyor: İlkokul üçüncü sınıfta arkadaşlarım popüler çocuk şarkısı Pazara gidelim ne alalım? söylerken; ben Aşık Mahzuni Şeriften Mevlam İki Göz Vermiş parçasını seslendirmiştim. Öğretmenim beni öğretmenler odasına götürerek diğer öğretmenlere de dinletti. Sonra tüm okul temsillerinde görev almaya başladım.

About admin

1 Comment

  1. m.hikmet ince

    07 Kasım 2012 at 09:42

    Fadime hanım kızımızı,ne zaman dinlesem gözlerim sulanıyor.Beni duygulandıran nadir yorumculardandır.Kendisine başarılar diliyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir