Aktüel

Ahmet Kural nişanlısından neden ayrıldı?

By

on

Sponsor Bağlantılar

"Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı nişan resimleri"Ahmet Kural nişanlısından neden ayrıldı?

‘İşler Güçler’ dizisi ile ününe ün katan Ahmet Kural, iş dünyasındaki başarısını özel hayatında yakalayamadığını ve Burcu Kıratlı ile kıskançlıktan dolayı ayrıldığı iddia ediliyor.

‘İşler Güçler’ dizisinde rol alan Ahmet Kural, özel hayatında çalkantılı bir dönemden geçiyor. Oyuncuyla nişanlısı Burcu Kıratlı’nın ayrılma noktasına geldiği belirtiliyor
Bestmagazin sitesi, son günlerde ilişkileri istedikleri gibi gitmeyen çiftin ayrıldığını, ayrılığı isteyen tarafın da Ahmet Kural olduğunu yazdı.
İddiaya göre, nişan yüzüğünü atan oyuncu, yakın çevresine, popülerliği arttıkça nişanlısı Burcu Kıratlı’nın kıskançlıklarının dayanılmaz boyutlara ulaştığından dert yandı.
Haberi sorduğumuz oyuncunun menajeriyse, çiftin arasında 10 gündür gerginlik ve küslük olduğunu doğrula-makla birlikte nişanın atıldığı bilgisini teyit etmedi: “Aileler güzel başlayan bu ilişkinin devam etmesini istiyor. Süreç ayrılıkla sonuçlanırsa bunu da elbette paylaşırız.”

About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>