Aktüel

Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel boşanıyor mu?

By

on

Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel boşanıyor mu, Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel neden boşanıyor, 1 Temmuz 2011 tarihinde evlenen Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel şiddetli geçimsizlik nedeni ile boşanıyor.

Taran’ın avukatı Hasan Demirel tarafından Bakırköy Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçede, boşanma davasının açılma nedeni ”şiddetli geçimsizlik” olarak gösterildi.

Dilekçede, Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taran’ın 1 Temmuz 2011 tarihinde evlendikleri, bu evlilikten çocuklarının bulunmadığı ve tarafların evliliklerinin ilk başlarında bir süre iyi geçindikten sonra zamanla anlaşamamaya başladıkları kaydedildi.

Sponsor Bağlantılar

Çiftin aralarında tartışmalar çıktığı, tartışmaların artarak şiddetli geçimsizliğe dönüştüğü belirtilen dilekçede, şunlar kaydedildi: ”Müvekkilim ve davalı eşi, son zamanlarda her konuda tam bir uyumsuzluk içerisindedirler. Tamamen birbirinden kopmuşlardır. Tarafların ailesi ve yakın dostları boşanmamaları için büyük çaba sarf etmişler, ancak olumlu bir netice alamamışlardır. Bu şartlarda evlilik birliği temelinden sarsılmış ve ortak hayat her iki taraf içinde çekilmez hale gelmiştir. Fiilen biten evliliğin hukuken de sona erdirilmesi için bu davanın açılması gerekmiştir.” Dilekçede, Ayşe Özyılmazel Taran’ın Ali Taran’dan herhangi bir maddi ve manevi tazminat, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası ile ev eşyası talebinin bulunmadığı belirtildi.

Çiftin boşanma davası, önümüzdeki günlerde Bakırköy 2. Aile Mahkemesi’nde görülecek.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir