Kısa Mesaj

ANNELER GÜNÜ KISA MESAJ

By

on


Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et deseler heralde herkezin aklına ilk annesi gelir. O eli öpülesi Annelerin nasıl hakkını ödeyeceğiz bilemiyorum ama, “Anneler gününde” annenizin yanında değilseniz annenizi düşündüğünüze dair güzel sevgi dolu yazılar mesajlar okuyabilir, telefonuzla sms mesajı atarak sevginizi belli edebilirsiniz ve ya çiçek sipariş edebilirsiniz…

İşte Anneler günü mesajları ve güzel sözler …

» Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.

» Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

» Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum Anne iyi ki benim annemsin.

Sponsor Bağlantılar

» Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

» Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun!
» Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

» Anneciğim, sen benim için, ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim, sevgi selimsin. Seni Çok Seviyorum.
» Bir yürek nelere yeterse, bir can bir cani ne kadar severse, bir damardan ne kadar cok kan gecerse, yasam ölüme ne kadar degerse, sende o kadar degerlisin canim annecim. Anneler günün kutlu olsun.
» Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

About admin

2 Comments

  1. mine

    08 Mayıs 2010 at 12:27

    “mesafeler uzak olsa da yüreğim seninle” kelimesi tam bana yazılmış olması gerekiyor.Uzaklardayım…. ama hep annemin varlığına şükrederek güne başlıyorum.Tüm annelerin ANNELER GÜNÜ kutluyorum……

  2. fatma

    09 Mayıs 2010 at 06:10

    evet arkadaşım sana katılıyorum

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir