Diyet ve Beslenme

Ayhan Ercan Kilo verdiren bitkisel çay

By

on

Ayhan Ercan Kilo verdiren bitkisel çay,Ayhan Ercan zayıflama çayı,  Doğadaki sağlık kitabının yazarı ve aktarlar derneği başkanı Ayhan Ercan, Show tv’de yayınlanan “pazar süprizi” izleyicileri için Osman Boşça’nın 5 ayda 36 kilo verdiren bitkisel çayının tarifini verdi.

Kilo verdiren bitkisel çay

Malzemeler:
1 tutam mate
1 tutam kekik
1 tutam çoban çökerten,
barut ağacı kabuğu (parçalayarak atın)
1 tutam yeşil çay
1 tutam sinirli ot
1 tutam biberiye
1 tutam funda yaprağı
1-2 yaprak cinnema

Sponsor Bağlantılar

Tüm malzemelerden silme 1 yemek kaşığı ekleyip üzerine kaynar suyu ilave edin ve demlemeye bırakın. Sabah kalkar kakmaz 1 fincan tüketin kilolarınız çoksa gün içinde 4 fincan için fazlası zararlı.

Osman Bey bu zayıflama yolculuğunda bahsi geçen çayı tüketmekle kalmayıp, öğün aralarında 5-6 tane Altınçilek meyvesi tüketmiş, Akşam yemeklerinde sadece salata tüketmiş, yaşamından şekeri çıkarmış ve günde yarım saatten az olmamak kaydıyla yürüyüş yapmıştır.

About admin

2 Comments

 1. leyla

  04 Haziran 2012 at 12:21

  çaya gerek yok adam bişey yememiş zaten heralde zayıflar. o kdarını başarabilsek neden sihirli formüller arayalım ki. ha bire akratlae zayıfla ürünü satanlar bizi sömürüyor.(kilololarımızı değil paralarımızı)

 2. necla yıldırım

  07 Haziran 2012 at 11:32

  merhaba ercan bey ben bu bitkilrin bir kısmını bulamadım bulduklarımdan ise sizin söylediniz bitkiler oldundan tam emin deyilim koca eli gebzede yaşıyorum bu bölgede aktar bitkiler alnınta sektör çok zayıf
  bu bitkileri sizden temin edebilmem mümkünmü lütfen rica ediyorum saygılar yaradana emanetsinz

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir