Kısa Mesaj

BABA’YA ÖZLEM – BABALAR GÜNÜ MESAJI

By

on

Bizi beni çok erken yetim bıraktın. Ah bir bilsen ne çok özledim seni. Karşımdaymışsın gibi, köşeyi dönecekmişsin gibi geldi her zaman yüreğimde söylenmemiş sözlerin acısı, ellerimde ellerini tutamamış olmanın sızısı ve son bir kez öpememiş olmanın özlemi… Ölüm ayırmasaydı bizi doya, doya baba deseydim beraber yudumlasaydık çayımızı beraber yaşasaydık yaşayamadıklarımızı. Ne seni yaşayabildim ne sensizliğe alışabildim yokluğun evimizin baş köşesinde dolduramadım dolmuyar… Evet bugün babalar günü kimimiz sarılıp öpecek babasını kimimiz dua edecek. Babaları yanında olanlara her anın kıymetini bilmelerini, sevginizi söylemeyi ve göstermeyi ertelemeyin yarınlara bırakmayın. Hayat çok kısa yarın olmayabilir.

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun…

Sen Allaha dılenen dılek göklere uzanan ellerımsın sen gözümden süzülen yaş düşüncem hasretımsın. Sen anlatmak ısteyıpte anlatamadığım, kelımelerle ıfade edemedığım bırıcık babamsın.
Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım..

Üzerine sabır tohumları ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği birşey var ‘senı çok seviyorum Babacığım’

Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun…

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun..

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM BABACIĞIM.

Sponsor Bağlantılar

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Ateşin yaktığındani güneşin hareket ettiğinden , gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan; fakat benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma babacığım babalar günün kutlu olsun
Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın,iyi ki yanımdasın,iyi ki babamsın. Babalar gunun kutlu olsun…

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım. Seni Çok Seviyorum…

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir