Dizi

Beni Affet Kemal gerçeği öğrenecek mi?

By

on

"beni affet dizi"Beni Affet Kemal gerçeği öğrenecek mi? Daha önce Show tv ekranından izlediğimiz “Beni Affet” dizisi bu hafta itibariyla Star’da takipçilerinin karşısına çıkıyor. “Beni Affet” dizisinin takipçilerine sinir krizi geçirmeye başlayan sevilen dizi artık Kemal gerçeği öğrenecek mi? sorusu artıyor ve takipçiler merak içinde. “Beni Affet”in bu bölümünde Eylül, Oktay’ı görmüş, kim olduğu konusunda şüphelere kapılmıştır

Diğer yandan, Feride sürekli etrafında dolaşan Oktay’dan kurtulmak için bir sevgilisi olduğu yalanını söyler. Cüneyt’i Feride’nin sevgilisi zanneden Oktay yıkılır. Handan, karnındaki bebeği Kemal’e kabul ettirebilmek için arkadaşı Hakan’ı kullanarak büyük bir plan yapar. Öte taraftan Kader, annesini ameliyat sonrası kontrole götürdüğü sırada ablası Bahar’ın hastaneye ameliyat için büyük bir meblağ para ödediğini öğrenir. Ablasının Kemal’den annesinin hayatını kurtarmak için ayrıldığını öğrenen Kader, Kemal’e bütün gerçeği anlatmaya kararlıdır..

Sponsor Bağlantılar

About admin

1 Comment

 1. MUHABBET KUŞU

  12 Haziran 2012 at 12:05

  YEŞİL MUHABBET KUŞUNA NE OLDU ?

  11 haziran 2012 .
  dünkü bölümde Berat’ın Bahar’a olan hıncını muhabbet kuşundan çıkarması İĞRENÇTİ (( aylarca izlediğim diziden 1 saniyede soğudum .

  rol yapacağım diye zavallı hayvanın ne suçu vardı. zaten toplumumuz hayvanlara eziyet etmeye bayılıyor. o kuşu kafesinden çıkardı dışarı saldı .
  biliyoruz ki muhabbet kuşları bu doğal ortamda yaşayamaz ölürler yada kedilere yem olurlar . ha diyeceksiniz ki o kuşu tuttuk kafesine koyduk … tamam kuş geri dönmüş te olabilir ama verilen mesaj çok yanlış . ortalık zaten cani dolu, hıncını hayvanlardan çıkaran bir çok geri zekalı var toplumda . ayrıca çocuklara da kötü örnek oldu. yine diyeceksiniz ki biz dizinin başında çocukların izlememesi için uyarı logoları veriyoruz, izletmeseydiniz… hayır bu da çözüm değil. peki o güzel yeşil muhabbet kuşuna ne oldu peki ? hiç mi vicdanınız yok ?

  okuyuculardan yorum , dizi yapımcılarından da cevap bekliyorum ….

  dizi yapımcılarını ve oyuncu (berat) “kerem poyraz”ı şiddetle kınıyorum. umarım bu yazımı okumuşlardır.

  11 haziran 2012 .

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir