*

Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu

Dizi 3 Ağustos 2012 1 Yorum

"Benim İçin Üzülme dizisi"Benim İçin Üzülme oyuncu kadrosu"Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu, Benim İçin Üzülme dizisi, Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikâyesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait olan aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapan Mahsun Kırmızıgül’ün dizisi Benim İçin Üzülme’de oyuncu kadrosu netleşti.

Karadeniz draması olan Benim İçin Üzülme oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan dizi, usta ve genç isimleri bir araya getiriyor. Dizinin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul gibi yeni nesil oyuncular rol alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum »

  • tacettin şamcı diyor ki:

    ben bu dizinin hastane vede ani’deki çekmilerini izledim çok iyi bir dizi olacağından eminim.mahsun kızmızı gülü çok taktir ettim çok çalışkan titiz vede çok sabırlı çok hoşgörülü bir insanmış bukadarını bilmiyordum,sanatcıları çok anlayışlı efendi insanlar,necmettin çobanoğlu,tansel öngel,harika insanlar.fulya zenginerde çok hanımefendi,başarılar diliyorumsüper bifilm olacağından eminim…

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...