Aktüel

Bugün ne giysem kim kazandı 27 Aralık 2012

By

on

"Rana Özmutlu"bugün ne giysem Rana Özmutlu"Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, Show TV’nin beğeniyle izlenen yarışması “Bugün Ne Giysem?” İstanbul Grand Cevahir Otel’den canlı olarak yayınlandı.

Muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu ise Çağla Şikel Altuğ tarafından yapıldı. jüri koltuğunda ise Güneri Civaoğlu, Feryal Gürman, Emel Acar ve Canan Yaka oturdu. Ivana Sert’in muhteşem dans şovuyla başlayan geceye ünlü şarkıcı Bengü şarkılarıyla renk kattı. Türkiye’nin en iyi mankenleriyle Erol Albayrak defilesi yapıldı. Ivana Sert ve Hakan Akkaya da yaptıkları defile ile herkesi büyüledi.
Moda avcıları; Ivana Sert, Özge Ulusoy, Çağla Şikel Altuğ, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in elemelerinden geçen binlerce başvuru arasından seçilen 18 finalist son kez muhteşem kıyafetleri ile final için podyuma çıktı finalistler arasında birinciliği 81 yaşındaki Cumhuriyet kadını olarak hitap edilen Rana Özmutlu, 100 Bin TL büyük ödüllün sahibi oldu. İkinci Duygu Bak, olurken üçüncü Ayşe Doğan, oldu.

Sponsor Bağlantılar

 

About admin

2 Comments

  1. gülten

    28 Nisan 2013 at 13:46

    ben aynalara bakamıyorum kendimi beyenmiyorum lütfen bana yardımcı olun

  2. gülten car

    28 Nisan 2013 at 13:47

    ben kendimi beyenmiyorum lütfen bana yardımcı olun

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir