Aktüel

Burcu Kara Buğra Gülsoy neden boşanıyor?

By

on

"Buğra Gülsoy"Burcu Kara"Burcu Kara Buğra Gülsoy neden boşanıyor, Burcu Kara ile Kuzey Güney dizisinin ünlü oyuncularından Buğra Gülsoy, boşanma kararı aldı.
Geçen nisan ayında beraberlik yaşamaya başlayan ve 2 ay içinde nişanlanıp evlilik kararı alan Burcu Kara ile Buğra Gülsoy’un ayrılıkları da ani oldu. Temmuz ayında renkli bir düğünle gerçekleştirdikleri evlilikleri 10 ay süren çiften ayrılık sinyallerini ilk veren taraf Burcu Kara oldu.

TRT TÜRK’te “Bidünya Tasarım” programını sunan Kara, twitter sayfasına 16 Nisan’da “Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi… ” yazdı. Ardından da evli olduğu için kabul etmediği bilinen şehirdışı projelerine şimdi sıcak baktığını belirtti ve “Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum, kesin! İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü, bana tatil gibi gelecek. Özlemek güzeldir” cümlelerini yazdı.

Kara’nın tweet’leriyle gündeme gelen ‘Ünlü çift boşanıyor mu?’ sorusunun cevabını ‘Kuzey Güney’ dizisiyle son dönemde beğeni toplayan Buğra Gülsoy, tek başına Nişantaşı’nda ev tutarak verdi.

Sponsor Bağlantılar

Evlendikten sonra kiraladıkları Ulus’taki evlerinin üst katına dersane açılınca önceki ay Gayrettepe’ye taşınan çiftten Gülsoy’un evden ayrıldığı ve Kara’nın ayrılık tweet’leri yazdığı ortaya çıktı.

About admin

2 Comments

  1. Eleanor

    23 Nisan 2012 at 15:08

    Valla inşallah bende Louis ile evlenirim :))) Ama boşanmalarına üzülüm 🙁

  2. Danielle

    23 Nisan 2012 at 15:09

    haklısın Eleanor ya neyse Louis’e çok selamlar bende Liam ilşe oturuyorum işte öyle 🙂

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir