Aktüel

Buse Terim ile Berk Atan el ele

By

on

"Buse Terim"Best Model of Turkey 2012 birincisi Berk Atan"Berk Atan"Buse Terim  Best Model of Turkey 2012 birincisi  Berk Atan el ele

Buse Terim yeni sevgilisi kim, Buse Terim ile Berk Atan sevgililer mi, Buse Terim ile Best Model of Turkey 2012 birincisi Berk Atan, bir mekandan çıkarken el ele görüntülendi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in moda blogger’ı kızı Buse, pazartesi akşamı gittiği partide Best Model of Turkey 2012 birincisi Berk Atan ile yakınlaştı. Beyoğlu’nda bir mekanın birinci yıl kutlamasına katılan, orada tanışıp devamında görüşmeye başlayan ikilinin Blackberry’nin yazışma programı olan BBM’deki pozları da aşk dedikodularını alevlendirdi. Terim ve Atan’ın Twitter hesaplarındaki şifreli mesajlar da dikkatten kaçmadı. “B” yazıp yanına kalp işareti koyan Terim’e Berk Atan kendi sayfasından “B: Mutluluk” notuyla karşılık verdi.

Sponsor Bağlantılar

İkili sorulan sorulara cevap vermezken Buse Terim’in aracına bindikten sonra hızla uzaklaştılar. Kızının bir önceki sevgilisi futbolcu Emre Çolak ve Emre Belözoğlu’nun yeğeni futbolcu Volkan ile ilişkilerine onay vermeyen Fatih Terim’in Best Model damat adayı için ne diyeceği şimdiden merak konusu oldu.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir