Aktüel

Çağatay Ulusoy Hazal Kaya Ceyda Ateş sevgilisinden ayrıldı

By

on

"Çağatay Ulusoy"Hazal Kaya"Ceyda Ateş"Çağatay Ulusoy Ceyda Gönenç ayrıldı mı, Hazal Kaya Cahit Baha Pars ayrıldı mı, Ceyda Ateş Can Yurtsevdi ayrıldı mı, Milliyet gazetesinin haberine göre, ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinin üç ana karakteri hemen, hemen aynı zamanlarda sevgililerinden ayrıldığı ortaya çıktı. Çağatay Ulusoy Ceyda Gönenç’den Hazal Kaya Cahit Baha Pars’dan Ceyda Ateş ise Can Yurtsevdi’den ayrıldı. Ayrılıklarının arkasında kıskançlık yattığı söyleniyor.

* Dizinin ‘Feriha’sı Hazal Kaya’yla yaklaşık iki yıldır birlikte olan Cahit Baha Pars’ın, sevgilisinin ‘Emir’ karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’la öpüşme sahnelerinden rahatsız olduğu, bunun da ayrılığı getirdiği iddia ediliyor.
* Ulusoy’un Ceyda Gönenç’le ilişkisini de, Gönenç’in kıskançlıklarının bitirdiği söyleniyor.
* ’Hande’yi oynayan Ceyda Ateş’e gelince: Genç oyuncuyla restoran işletmecisi Can Yurtsevdi’nin arası, bir deodorant firmasının reklam kampanyası yüzünden açıldı. Ve kampanyanın internet sitesinde kışkırtıcı pozlar veren Ateş’e kızan Yurtsevdi, ilişkiyi bitirdi.

Sponsor Bağlantılar

About admin

7 Comments

 1. melike

  15 Mart 2012 at 14:40

  sizi seviyorum

 2. nasibe

  17 Mart 2012 at 14:19

  seni seviyorum çağatayyyyyyyyy

 3. feriha

  01 Mayıs 2012 at 08:32

  sizi seviyorummm

 4. bengisu

  04 Mayıs 2012 at 18:40

  Çağatay Ulusoyu çokkkkkkkkkkkkkkkk ama çok seviyorum.buradan çağataya sesleniyorum.O kadından ayrıl.o çok yakışıklı dünyada onun kadar yakışıklı biri asla ama asla yoktur.itiraz eden varsa söylesin var mı Çağatay ULUSOYdan yakışıklısı?

 5. Yağmur Su

  16 Mayıs 2012 at 12:51

  çağatay ulusoy ve hazal kaya size sesleniyorum lütfen artık sevgili olun ikinizde boştasınız lütfen artık sevgili olun o kadar filmde her şeyi yapıyorsunuz gerçek hayatınızıda etkiler.siz çok ama çok yakışıyorsunuz .çağatay ulusoy sen çok yakışıklısın hazal kaya sende çok ama çok güzelsin hadi artık sevili olun

 6. BETÜL

  16 Mayıs 2012 at 13:14

  çağatay ulusoy ve hazal kaya size sesleniyorum siz birbirinize çooooooooooook ama çooooooooook yakışıyorsunuz çağatay ulusoy sana diyorum sakın başka kızlara göz dikme hazal kayadan başka hiçkimse seni mutlu edemez hazal kaya sende filmde çağatay ulusoya afra tafra yapıp durma kapı gibi adam var karşında çağatay ulusoy sende filmdeki ecm mi neyse o kıza bulaşma dövmesi var diye.hadi artık sevgili olun siz çoooooooooooooooooooooook ama çoooooooooooooooooooook yakışıyorsunuz birbirinize DUYUN SESİMİ ARTIKKKK…….

 7. büşra

  09 Haziran 2012 at 08:25

  hazal kaya çağtay ulusoy beraber olmalı yoksa kimse mutlun olmuyacak

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir