Sponsor Bağlantılar
   

*

Çağatay Ulusoy Selin Boronkay sevgili iddialarına yanıt verdiler

Aktüel 21 Mart 2011 1.075 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Çağatay Ulusoy, kendinden 15 yaş büyük menajeri Selin Boronkay’la birlikte olduğu söylentileriyle gündemde oturmuşlardı. Çağatay Ulusoy ve Selin Boronkay sevgili iddialarına hürriyet gazetesi yazarı Cansu AYDIN aracılığı ile yaptıkları pöportajda iddialara yanıt verdiler.

İşte Çağatay Ulusoy ve Selin Boronkay’ın röportajı…
Genç yaşta başarıyı yakaladın ve genç kızların yeni gözdesi oldun. Nasıl hissediyorsun kendini?  
– Tanınmış olmamı Best Model yarışmasına borçluyum aslında… Ama açıkçası bu kadar ilgi beklemiyordum.
Şöhret nasıl bir şeymiş?
– Hayatımı değiştiren pek bir şey yok. Yine istediğim yerlere gidiyorum, istediğim gibi dolaşıyorum.
Zamanla insanların ilgisinden sıkılacağını düşünüyor musun?
– Bilmiyorum. Tek bildiğin, şu an çok hoşuma gidiyor.
Best Model yarışmasından çıkanlar bir süre mankenlik yaptıktan sonra başka bir alana yöneliyor. Ama biz seni direkt oyuncu olarak tanıdık. Neden mankenlik yapmadan oyunculuğa başladın?
– Ben aslında iyi bir proje gelmeden dizi sektörüne geçmeyi düşünmüyordum. Yarışmadan sonra yurt dışına çıkıp, biraz daha modellik yapıp kendimi göstermeyi, adımı duyurmayı planlıyordum. Ama “Adını Feriha Koydum” teklifini hem kadro hem de oynadığım karakter nedeniyle düşünmeden kabul ettim.

YARIŞMADAN İKİ SAAT SONRA DİZİ TEKLİFİ GELDİ   

Böyle başarılı bir kadroda yer almak senin şansın mı?
– Allah’ın sevdiği kulu olabilirim. Best Model yarışması bitiminden iki saat sonra dizi teklifi geldi. O aslında başka bir diziydi, yaşımı küçük buldukları için şu an yer aldığım diziye yönlendirdiler.
Bu arada, mankenlik kariyerin ne olacak?
– Yürütebildiğim kadar gidecek. Zaten nisan ayı sonunda dünya çapında kainat yarışması var, ona hazırlanıyorum. Üç yıl sonra da kendimi geliştirip yurt dışına açılmayı planlıyorum.
Sen çocukluğundan itibaren oyuncu olma hayalleri kuranlardan mıydın?
– Lise yıllarından beri bu isteğim vardı. Yarışmadan önce Ayla Algan’dan oyunculuk dersi aldım. Mankenlik gerçekten aklımda yoktu. Arkadaş çevrem sayesinde yarışmaya katıldım.

MERDİVENLERİ KOŞARAK TIRMANIYOR GİBİYİM

Best Model’a katılırken, oyunculuğa geçiş yolunda önemli bir basamak olur diye mi düşündün?
– Yok, yarışmaya girersem oyunculuğa geçerim gibi bir düşüncem olmadı. Yarışmaya girip ismimi duyururum, burada ve yurt dışında modellik yaparım diye düşünmüştüm. Ama öyle olmadı. Merdivenleri basamak basamak değil de koşarak çıkıyorum sanki. Haftanın altı günü çekime gidiyorum, setten çıkıp eve dönüyorum. Vaktim oldukça ailemle görüşüyorum, senaryoma çalışıyorum, kitap, spora gidiyorum. Bir de arada gitar çalıyorum.
Hayatta hep böyle şanslı mısındır?
– Bu zamana kadar hep şanslıydım.

HERKES ALIŞSIN, HEP BİR ARADA OLACAĞIZ

Hazır Selin Boronkay da buradayken, son günlerde basında yer alan haberlere gelelim… Aşk yaşadığınız söylentileri hakkında ne diyeceksiniz?
– Selin Boronkay: Çağatay ile uzun bir suredir beraber çalışıyoruz. Güzel bir ekibiz diyebilirim. Ve çok doğru bir yolda ilerlediğimize inanıyorum . Best Model birinciliği ve ardından çok güzel dizi projesi ile son zamanlarda birçok genç kızın beğendiği bir model ve oyuncu oldu Çağatay. Çok daha başarılı olacağına inanıyorum . Fakat Facebook ve Twitter hesabı olmadığı halde, sahte kimlikli kişiler Çağatay adına hesap açıp genç kızlarla konuşmaya başladılar. Ben elimden geldiğince bu sahte hesapları kapatmaya çalıştım. Çünkü takdir edersiniz ki Çağatay’ın 14-17 yaş hayran kitlesi var. Ve o sahte hesaplar birçok genç kızı kandırabilirdi. Hayranları bana ulaşmaya başladılar. Onların isteği üzerine biz de fotoğraf çekip benim Facebook ve Twitter hesabımdan hayranlarına yolluyorduk. Fakat bir gazeteci arkadaşımız benim Facebook sayfamdan fotoğraflar alıp aşk hikayesi olarak haber yaptı. Daha sonra alışveriş merkezinde bir firmaya görüşmeye giderken fotoğrafımızı çekip “aşıklar yakalandı” haberi yapıldı. Aslında bizim beraber görünmemizden daha doğal ne olabilir ki? Tabii ki tüm görüşmelere ve davetlere beraber gitmemiz gerekiyor. Çıkan haberlere üzüldük fakat herkes alışsın; biz her zaman bir arada olacağız.
– Çağatay Ulusoy: Selin Hanım, benim menajerim, ajansına bağlı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda saygı ve sevgi çerçevesinde çok güzel bir dostluğumuz var. Set aralarında veya çalışmadığım günlerde yeni projeler için sürekli bir aradayız. Nasıl her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir eşi varsa, benim yanımda da hep Selin Hanım var. Her başarı bir ekip işidir. Bence biz birbirimizi tamamlıyoruz.

HAYRANLARIM BENİ KİMSEYLE PAYLAŞAMIYOR

Çağatay, hayranlarından da büyük bir tepki geldiğini okudum, doğru mudur?
– Hayranlarımın çoğu bu habere inanmadı; çünkü Selin Boronkay’ın benim menajerim olduğunu biliyorlardı. Fakat bilmeyenler galiba beni kimseyle paylaşmak istemediler..

15 YAŞ FARK BİRAZ FAZLA

Selin Hanım, bu aşk dedikoduları üzerine “sübyancı değilim” demişsiniz. Ama kendinden küçük kişilerle evlenen veya ilişki yaşayan pek çok ünlü var. Size bu durum ters mi geliyor?
– S.B: Kimsenin ne yaşadığını da bilemezsiniz, saygı duymak lazım. Benim daha önce kendimden altı yaş küçük bir erkek arkadaşım da vardı ayrıca. Ve her zaman ilişkimin arkasında durdum. Fakat Çağatay’la ilgili haberler “Kendinden 15 yaş küçük sevgilisi” gibi başlıklarla çıkmaya başlayınca, bu durum ikimizi de üzdü. Aşkın yaşı yoktur derler, ben her zaman ona inanırım. Fakat Çağatay daha 20 yaşında. 15 yaş fark biraz fazla olabilir. Bir de “aşkın yaşı yoktur” derken, ekranlarda gördüğümüz çok yaş farkı olan ilişkileri uygun görmüyorum açıkçası.

1.075 Yorum »

 • emirin biricik aşkı sinem diyor ki:

  emir bak o kızla bir ilişşkn olduğunu duyr ve öğrenirsem milleti örgütlr hayrnlarına sana küstürürmm not seni sewommm

 • elvan diyor ki:

  emir sana küçük sir verecem feriha kapıcının kızı

 • elvan diyor ki:

  emir sen çok yakışıklısın diziyi senin için izliyorum

 • elvan diyor ki:

  emir sen çok yakışıklısın

 • ayşegül diyor ki:

  emircim bence çok iyi bir haber verdin bize sana ferihadan başka kimse yakışmaz.
  seni seviyorum ama abi olarak
  benim sevgilim daha yakışıklı..

 • betüll diyor ki:

  emir sırf senin için ve feriha için izliyorum bu diziyi ben sana seni seviyorum demicem sadece haytın da ve qeleceyinde başarıla dilemek istiyorum

  betül..

 • zehra diyor ki:

  öncelikle arkadaşlarr emir diil çağatay ulusoy sonrasında gerçek te bi sevgilisi vrmış kim olduunu bilmiom aslında bi tlefonla ona ulasabilirim ama buna hzr diilim
  seni çok seviyorum aşkım bnm

 • caramio diyor ki:

  öncelikle şunu söyliyim ben seni abi filan olarak sevmiyorum. seni seviyorum bu bi gerçek gerçekten bu röpörtaj çok iyi oldu kıralan kalbim yeniden iyleşmeye başladı facede arkadaşlarımda yüzlerce çagatay ulusoy ekli biliyorum hiçbiri sen degilsin ama bir umut çağatay bir umut…

 • vazgec kalbim diyor ki:

  seni cok seviyorum bence kendin ve dizi superrrr!!!!! tek kelime ben o diziye sirf senin icin bakiyorum ve sana bakarken gercekten duygulaniyorum cunku artik senin gibi bir erkek yok !!!!! senin bakislarinda bile ‘askî’gorebiliyosun seni seviyorummmm sana asigiiiiiimmmmmmmmm emirrrrrrrrrrr !!!!!!!!!! 😀 <3

 • vazgec kalbim diyor ki:

  i loveee you !

 • irem diyor ki:

  Çağatay sakın öyle bişey olmasın

 • Derin diyor ki:

  sana bayılıyorum diziye çok yakışıyosun

 • emir&yağmur diyor ki:

  çağatay sakın ama sakın selin hanımla sevgili olim deme o kocakarının teki üstelik sana hiç yakışmıyor,ferihayla çıksan daha iii bencede onla çıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk yada bnle

 • gizli hayran diyor ki:

  her ilişkiye saygı duyarım fakat bu kadarı fazla çağatayın hazal kaya ile saevgili olmasını çok isterdim çünkü çok yakışıyorlar selin boronkay kendisinden çok büyük ve yakıştıkları da söylenemez aşkın yaşı yoktur sözünü selin hanımın bu yönde düşünmesini istemem aşkın yaşı yoktur diye gencecik bir erkekle ilişki yaşamamalı bu lafı yanlış algılamış

 • çağatayın yakışıklılığına ağlayan hayranı diyor ki:

  saten ben böyle bir şey olmayacağını biliyordum ama olsaydı da çok üzülürdüm yıkılırdım bu arada çağatay seni çok seviorum inşallah bir gün seninle tanışırım :)
  not:seni çooookkk seviorum

 • selin diyor ki:

  Çağatay bnce burdaki kişiler doğru söylüyor paylaşmakla alakası yok herkez sana hayran sen daha güzellerine layıksın bnim ablam sni yakşklı buluyor seni çok seviyorum keşke seninle bir dizide oynasam

  sevgilerle:selin

 • helin tatar diyor ki:

  çagatay sana aşığım lütfen selinle çıkma feriha daha çok sana yakışıyor olmazsa benlede çıkablirsin zaten aynı yaştayız:D

 • hande diyor ki:

  emir o kız sana hiç yakışmamış okızı boşver sana feriha daha iiiiiiiii bide seni seviyorum aşkımmmmmmmmmmm……

 • hande diyor ki:

  seniiiiiiiiiiiii çooooooooooook seviiiiiiiiiyorum bunu kelimeler anlatamaz

 • emir diyor ki:

  saten ben böyle bir şey olmayacağını biliyordum ama olsaydı da çok üzülürdüm yıkılırdım bu arada çağatay seni çok seviorum inşallah bir gün seninle tanışırım
  not:seni çooookkk seviorum
  …………………….

 • deniz diyor ki:

  emirin kendinden 15 yaş büyük biriyle sevgili olduğunu görünce çok şaşırdım bu haberi okuyunca çoooook sevindim

  bu arada emir seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmm

 • çağatayın kendisi için ölen hayran diyor ki:

  sana ne feriha nede selin kazuleti sana ben lazımım aşkımmmm.

 • Adını feriha koydm diyor ki:

  bence diziye çk yakışıyosn ama ben herkez gibi seni sewiyorm demiycem ben zaten justin bieber sewiyorm. bu arada hazal kaya ile çk yakışıyosn ne kadar bu camiadan olsa bile :)

 • nehir diyor ki:

  aşkımgece gündüz senin facendeyim çıkmıyorumda senin için gözünü hiç kırpmadan canımı veririm bu arada bu ropörtajı yaparak hem beni hemde diğer hayranlarını rahatlattın yatağımda masaüstümde senin resimlerin var öptüm.

 • hayriye diyor ki:

  sevgili çağatayseni adınıferiha koydum dizisindentanıyorum seni ilgiyle izliyorumtümarkadaşlarıma tavsiye ediyorum bu habere gelince senin yakışıklı ve güzel yüzlü niri olarak kendinden 15 yaş büyük bir hanımla ilişki yaşamanın saçma olduğunu söylemek zorundayım çünkü sen daha iyilerine layıksın seni çok seviyorum başarılarının devamını diliyorum

 • asya diyor ki:

  ferihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <3<3<3 emiirrrrrrrrrrr
  hazallllllllllllllllllllll <3<3<3 çağatayyyyyyyyyyyyyyy

 • sümeyya diyor ki:

  çağtay senin için izluiyorum adını feriha koydumu senin hayranınım seniseviyorum bitanesin selin borankay la hiç yakışmıyorsunz sendeeen15yaş büyük ben8.sınıfa gidiyorum .seniiii ilgiyle izliyorum seni seviyorum aşkııııım

 • sibel diyor ki:

  aşk olsun çağatay bu kızı sana hiç yakıştıramadım haberin olsun senin gibi yakışıklıya bu kız ne arar şaşıyorum vala okadar senden büyük inanamıyorum sana o senden çok büyük
  hiç kimse sana yakıştıramıyor o kızı haberin olsun cnm senin hayranlardan birii sana bir hayran tavsiyesi cnmmm

 • sibel diyor ki:

  sen ferihaya layiksin cnm

 • çağtay biricik aşkım seda diyor ki:

  bence hazal kaya ile daha çok yakışıyorsun çağtaycım

 • gizem diyor ki:

  çağatay.bencesenkendihislerinegöregit.senseviyorsan.boşverkimnediyorsadadesinsehışnaşkınlauğraş.sanakariyerliktebaşarılar,aşkındamutluluklar,unutmasendahadeğerlisin.hoşçakal

 • şevval diyor ki:

  aslında çağatay ulusoy yakışıklı ve sempatik… tüm gnç kızlar peşinde ama elbet birgün sevgilisi olacak evlenip gidicek onu çok seviyorum benim sevgim aşk deil hayran olarak umarım seninle karşılaşırım çağatay.

 • ravza diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum kimse seni bu kadar sevemez meğer aşk dedikleri buymuş….seni bir kerecik görmek için herşeyimi verirdimm

 • ravza diyor ki:

  çağatay eğer biriyle ilşkin olduğunu duyarsam ilk ben kalp krizi geçiririm sonra da sevgiline kalp krizi geçirtirim :) yaşım 19

 • Ada diyor ki:

  Evet askin yasi olmaz. Ama bencede selin boronkayla hic ama hic yakismiyodunuz. cagatay ulusoy sana bu hayatta mutluluklar dilerim…

 • xd diyor ki:

  emir sana küçük sir verecem feriha kapıcının kızı
  . xd

 • zuhahahah diyor ki:

  lan ne malsınız he sizene adam istediğiyle çıkar hayransanız hayranlığınızı bilin kimseye kötü konuşmaya hakkınız yok Allah herkesi ayrı yarattı.

 • Esma diyor ki:

  Hiç kimseyi senin kdr sevmedim yaaaa.Herşymsiin.

 • ozge diyor ki:

  cagatay sana hayranim ve seni cok cok cok cok seviyorummmmmmmm tabi senin sevgilin vardir ama neyse.Adini Feriha koydum’ada senin icin izlemeye basladim.Selin hanimlada iliskiniz var mi bilmiyorum belkide roportajda yalanladiniz ama oyle bi sey varsa soyliyim hic yakismiyosunuz.Kendine sevgili seciceksen kendine uygun birisini sec en azindan genc olsun.SeNi SeViYoRuM!!!

 • hazal diyor ki:

  selin boronkayı gördüğümde annen demiştim kusura bakma ama öel duruypo hemde çok yakışıklısın
  dizinde çok güzel

 • merve diyor ki:

  allah seni özene bözene yaratmış Brad Pitt yanında halt etmiş ama çevrende o kadar güzel kız var ki Komik yaa

 • kader diyor ki:

  çağatay çok yakışıklısın selin hanıma abla gözüyle bak çünkü elini sallasan ellisi baksana herkes senin için öLüYorrrr….

 • merza diyor ki:

  Çağatay, menajerinle resmini koyduklarında gördüğümde annen zannetmiştim .:D zaten senin sevgilin olmasın olmasını da istemem bırak menajerin olarak kalsın .(:

 • kalbininsesi diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum ve seni beğeniyorum sakın hiç kimseyle çıkma seni hiç kimseyle paylaşamam çünkü seni çok seviyorum hayatımın aşkkkkk…

 • ayçin diyor ki:

  hazal kaya sana çok yakışıo çagatay…………

 • melike diyor ki:

  çağatay sana inanamıyorum başka kız mı bulamadın da selin denen kadına baktın….!!!!!

 • sinemm diyor ki:

  ya sana hayranın ama gerçekten seçimin çok kötüü :s

 • damla diyor ki:

  yaa çok yakışıklısın seni çokk seviyorumm iyiki o kadınla sevgili değilsin ayy zaten hiç yakışmıyosunuz sen daha güzel kızlar bulursun 😀

 • tuba güler diyor ki:

  çağatay abi gerçekten çok doğalsın sana sarılmak isterdim benden büyük olduğun için abi diyorum ama ileride bu değişebilir :)

 • tuçe diyor ki:

  çağatay’m çok yakısıklısın seni çok seviyorum ama bi abi olrak <3 <3

 • vahide diyor ki:

  çagtayyy biriciğim senle selinin yaptığı röportajda ikinizede katılıyorum kendinize iyi bakın

 • teslime diyor ki:

  emir sen çok tatlısın

 • belgin diyor ki:

  çağatay çok yakışıklısın ne diyelim ama selin hanımla gerçekten birlikte isen çok üzülürüm………..hazal ile çok uyumlusunuz bence…..

 • pinar diyor ki:

  emirimmmmmmmmmmmmmmmm

 • sevmeyeceğim diyor ki:

  çağatay artık seni sevmiom o kadınla gerçekten ilşkinin olduğunu öğrenirsem seni hayatan koparır hayranlarını sana küstürüm not: seni sewiomm mucukk

 • mert diyor ki:

  ilk öcelikle şunu belirtim ben erkek degilim herkes erkek oldugumu sanıyo çağatay selin hanımla sevgili olmadıgına çoooook sevindim seni çoook ama çoook yakışıklı buluyorum erkek arkadaşımda yakışıklıama senin kadar degil buyüzden hep tartışıyoruz ama seni çoooook seviyorun Biiiiitaneeeeeeemmmmmmmmmmmm

 • Anti çağatay.! diyor ki:

  durun abi şimdi herkes yorumlarında mal mal aşkım diye yazıp duruyor .!
  biri emir feriha kapıcının kızı diyor diğeri önce ilanı aşk ediyor sonra abi diyor …:D
  çok acayip insanlarsınız çağatayda yüz olabilir ama oyunculuk eksilerde …modelse modelliğini bilsin bu devirde herkez kendi mesleğini yapsın oyuncu değilsen oyunculuk yapma çünkü hiç beceremiyorsun ..oLmayan erkek kardeşimi oraya koysam senden daha iyi oynar …sevgiLer..:)
  bu arada e-postama virüs atanın ağzn..!!
  klasik olucak ama GERÇEKLER ACIDIR.!!:d

 • meltem diyor ki:

  çagatay hazalla gerçekten çok yakışıyorsunuz. keşke özel hayatınızda da olsa…
  senin için izliyorum diziyi seni çok begeniyorum

 • ceren diyor ki:

  çağatay gerçekten çok yakışıklı tatlı ve sempatiksin ama bu senin hayatın tabikii , mutlu olmanı çok isterim iyişallah hep böyle basarıl olursun we mutlu bir hayat yasarsın :)…

 • ela kaya diyor ki:

  çağataycım iyiki sevgili değilsiniz senin yanına hazal kaya yakışır zaten

 • ege diyor ki:

  emiiiir seni çok seviyorum ve aramızda 6 yaş var bak selin hanım da kendinden 6 yaş küçük biriyle çıkmış bizimki neden olmasınn 😀

 • emir hayranı diyor ki:

  ÇaĞaTaY sen çok yakışıklısın o kadında iilerine laik ama taktir edersin ki sen 20 yaşlarındasın kadın senden 15 yaş büyük bende seni çokseviyorm ama senle benim aramdada 5 yaş var bence bu bile çook fazlaa onun için sana benle çıkkk falan demiyecem sen en iisi hazal kayayla çık…..

 • kalbinin sesini dinle diyor ki:

  hayalimde birsen birde justin bieber olaca kalbinin sesini dinle(agust rush)dizisini izle ordaki erkekin

 • hilal diyor ki:

  emir istersen daha büyüğünü alsaydın..zten yakışıklılar hpp çokk çirkinleri sewiyor bu fotolara baktıktan sonra sana çok üzüldüm ferihayı sew işte..

 • merwe diyor ki:

  anti çağtay arkadaşımıza katılıyorum artıq hayal dunyasından çıkın kızlarçünkü yazdığınız tüm yorumları okurken sie sadece gülüp geçecek buyüzden kendinizi aha fazla küçük düşürmeyin!!…

 • tülay diyor ki:

  hıı içim feraahladı çünkü sana hazaldan başkası yakışmaz hazal senle çıkmalı

 • tülay diyor ki:

  hıı içim feraahladı sana hazal yakışır

 • nesrin diyor ki:

  adini feriha koydum dizisi aerbaycanda da merakla izleniyor. ve cagatay ulusoy azeri kizlari da kendine asik etmeyi basardi.burada her kes bu diziyi cagatay var diye izliyo ve onu azerbaycanda bekliyoruz…

 • ceyda diyor ki:

  bence çağatay abarttığınız kadar yakışıklı değil bana sadece sesi çok tatlı geliyordu ama oda kendi kenmdi sesi değilmiş ama hazalla beraber olursa çok sevinirim tabi

 • ESRA D. diyor ki:

  ÇAĞATAY AKLINI KULLAN BU KADINLA YAŞANMAZ TERK ET GİT BAŞKA BİRİNİ SEÇ. FERİHA GİBİ BİRİNİ BUL

 • aslı diyor ki:

  sen çok tatlısın seni adını feriha koydum dizisinde gördüm.ve çooooooooook sevdim bence yaşın dan büyüklerle birlikte olma ama sen bilirsin
  seni seviyorum ve çok öpüyorum.gizli bir hayran

 • sibel diyor ki:

  emir bak ya hiç kimse sana bu cadı selini yakıştıramıyor ya sen daha güzellerine layiksin cnm..vazgeç bu gönülden sana istanbulun en güzl kızı lazım bu selini boşver cnmmmmm

 • gülcan diyor ki:

  seni beğenen o kadar kişiler varken sen kendinden kaç yaş büyük kadınla sevgilisin olacak şey değil

 • sana aşığım emirr diyor ki:

  emir seni seviyorum çok yakışıklısın…. ı love you kalbm seninle

 • gamze diyor ki:

  çağatay seni cook seviyorumm sen ve feriha için izlenir bu dizi zaten BENCE KENDİNE BASKA BİRİNİ BUL O SENDEN COK BÜYÜK … SÜPEEEEEEERRRRRRRSSSSİİİİİİİİNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BİRTANEM……….. I LOVE YOUUUU….

 • ecemm diyor ki:

  ben zaten hberi dutunca çok şaşırdımm ebesi yaşında kadın öyle bişi yani aralarında aşk konusu olursa çagatay dahil gerçekten tüm erkeklerin aptal olduguna inanmaktayım ama her şeye ramen çagtayı seviyorum oynculugu olsun karakteri olsun ayrıca emir degil çagatay sarrafoglu degil ulusoy neyshh herşeye ramen harikasınn çagatayy

 • esra diyor ki:

  slm çağatay umarım bu mesajı ciddiye alırsın seni gerçekten çok beğeniyorum.

 • edebiice diyor ki:

  Herkese merhabalar genç bir Edebiyat öğretmeni olarak okudum yorumları ;arkadaşlar çok beğeniyorlar Çağatay Bey’i ama Selin’i asla :)belli ki yürekten sevmişler,Çağatay Bey eşime gerçekten çok benziyor vee onunda peşinde onlarca kız vardı hatta eşimede mankenlik teklifi gelmişti ama bunu taşımak eş için çok zor oluyor:)hayırlısı bee…

 • özlem diyor ki:

  çağatay çokkk yakışıklı ve tatlısın ama o kadın sana yakışmıyor kararlarına saygı duyuyorm ama hazal kaya yani friha sana çok yakışıyor sevgili olmanızı çok isterim not.seni seviyorummm

 • ayşe diyor ki:

  ya sen çok yakışıklısın ama o kadın sana hiççççç yakışmıyo sen daha iyilere layıksın lütfen o kadın dan ayrıl seni çooooook seviyorum canım

 • esra diyor ki:

  ben senin yerinde olsam selin denilen kadın yerine hazal ile yani hazal kaya ile çıkmanı isterdim

 • xxxx diyor ki:

  bu haberin yalan olduğunu baştan beri biliyordum.dizide olsa sanki gerçek sanıyorum bir an inşallah ferihanın kimliğini öğrendiğin zaman ondan vazgeçmez onun değerini bilirsinnnn bu arada bende senin hayranın olabilirim ama asla özel hayatına karışamam…

 • selin diyor ki:

  kendinden 15 yaş biriyle çıkmana çok kızdım seni seviyoruz

 • Ölürümm çağatayımaa diyor ki:

  Aşkımm o benim onu çok sewiyorum bu hayranlık değill harbiden tapdım resmen çocuğa (: Aşkitomm çağatayım sana feriha gibi kız yakışır yada ben:) bilemiyorum artık inşallah gerçek hayatta seni birkerecik olsun göreyimm birtanem sana çok Aığım hayranlık değil yaa buu 😀
  NASI BİSEY BU?
  sırf hazal ve senin için izliyorum bu diziyi (hemde hiç kaçırmadan tekrarlarını bile:)o kaaa yaniixD haa bu arada feriha kapıcı kızı demeyin gebertirim sizi sizene kapıcılığından nolucak yani fakir olunca bişeymi oluyo Allah alah yaa

  seni sewiyorum çağatayy:/ :))))

  sewgiler ……

 • zeynep diyor ki:

  bence sevgilin hiç güzel değil ben daha güzel bekliyordum açıkçası

 • zeynep diyor ki:

  tmm saygımız sonsuz ama sana hazal gibilri yakışır .buneki.aşkımmmmmmmmmmmmm.ölmeden önce seni birkre görsem keşke.birtanemm.hem sen dünya yakışıklısısın yakışmaz sana öyle kızlar bebeğim.

 • melis diyor ki:

  çağatay ulusoy gerçekten yakışıklı biri olduğunu herkes biliyor .bu haberi ilk olarak okuduğumda senin adına gerçekten kötü düşünmüştüm böyle bir şey nasıl olabilir diye üzülmüştüm de ama bu röportaj gerçekten burada sana hayran olan hatta aşık hisseden bir çok genç kızın
  hayallerini yeniden yaktı.oyunculuk ve mankenlik hayatında sana çok başarılar dilerim dikkat ederseniz yazdıklarım arasında hiç ‘seni seviyorum sana aşığım ‘gibi şeyler yok çünkü böyle düşüncelerin gelip geçici olduğunu biliyorum düşlerimi süsleyebilirsin fakat sadece düşlerimde gerçek hayatta sana ulaşmak çok ama çok uzak bir ışık gibi görünüyor kalplerde yaşayacaksın ama hiç gerçek hayata inmeyeceksin gibi seni izlerken gerçekten mutluluk duyuyorum bundan sonraki hayatında ve sana her konuda başarılarımı ve oyunculuğun hakkında tebriklerimi sunuyorum kendine iyi bak hoşçakal.

 • mss rasgalll diyor ki:

  çağatay gerçekten çok yakisiklisin ama o kizla neden olmasinki selin çağatayi bunlara birakma kzzz.

 • deli kız diyor ki:

  adını f. k. izliyoruz
  oyunculuğun çok güzel bu yolda devam et .yukarıdaki yorumlar gibi saçmalamak istemedim hayatında başarılar dileriim

 • çağatay=hazaltay diyor ki:

  o zaman biz boş boşuna şüphelenmişiz. o kadar da kadına laf söyledik durduk.pardon yani…. eh o zaman çağatay abiciğim sizi ben hazalla birlikte olmanızı diliyorum…. İNŞAALLAH BERABER OLURSUNUZ… (amin)
  yaaa bu yorumların altına sizde birşeyler yazsanıza…sizi çok çooook seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz……..

 • beril diyor ki:

  sen gerçekten hazal kaya ya aitsin.başka biri olmaz.sen hazal ı bi düşün.

 • beril diyor ki:

  ceyda ya sakın ama sakın bakma .ne olur hazal la çık lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

 • beril diyor ki:

  çok yakışıklısın ama hazal a bakmadığın için yakışıklığın işe yaramaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tuğba diyor ki:

  bence çağatay yakışıklı selin ablada çok güzel sadece harkes çağataya hayran olduğu için kıskanıyor . ama bu onun özel hayatına girme şansı vermez. istediği kişiyle çıkar istediğini terk eder. bu onun kararı.

 • mihriban diyor ki:

  emir seni seviyorum ama abi olarak benimki daha yakışıklı çanakkale ye selamlar

 • nur diyor ki:

  çağatay lütfen hazalla sevgili ol herkes sizi kıskansın

 • su diyor ki:

  SeLaM ben su tmm sen yakışıklısın tatlısın felan ama bu kadar kızın sana aşkım bitanem felan demeleri çoq saçma.. sen hiçbirini tanımadıqın halde sana bu denli yavşamaları olaqanüstü.. ama yiqidi öldür hakkını yeme demişler qerçekten çooq yakışıklı we tatlısın.. ha bi dipnot poz werirken fazla qülme bence çünkü qüldüqün zaman karizma yerle bir…

 • sana hayran feyza diyor ki:

  bak çağatay o kadını nasıl sevdin yaa :(

 • sana hayran feyza diyor ki:

  ben sana aşığım bunu unutma :) seni seviyorum

 • merve diyor ki:

  ben zaten inanmamıştım çağatay bu yoldan devam et tebrikler hayranın merver rize den slmlar

 • EBRU diyor ki:

  MRB bitanecik AŞKIM çagatay sen kimse ile sewgili olamazsın çünkü sen bana aitsin seni her kesten çok SEWİYORUM buarada ferihayı fazla nazlatma çünkü kıskanmaya başlıcam kinse aramıza giremez ama kötü oluyor ona göre by AŞKIM GÖRÜŞÜRÜZ (ODAMDA BİRSURU FATONWAR AMA ANNEM HEP ONLARI YIRTIYOR GALİBA ANNEM BİZİ KISKANIYOR AMA BU AŞKIMA ENGEL OLAMAZ) :)

 • sinem diyor ki:

  ne yapalım yavv kıskandık işte bız de ne soylenorse ona ınanıyoruzz ayrıca ben ferihayı bıle sana yakıstırmıyorum o ne oyle yanında kucucuk kalıyo ben sana kımseyı yakıstıramıyorum ve o dızıyı sırf sen olduğun için izlıyorum ekranlardan hiç kaybolma sana bırsey olmasın aeol:)))))

 • bahar diyor ki:

  emir çooooooooooooooooooooooooook yakışıklısın ferihaylaçok yakışıyorsunuz o ben mersin çilek mahallesin de nyorum yazıyorum okulum mehmet dağlı ilk öretim okulu bahar sorgu

 • gamze&merve diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum büyük tutkunlarından biriyim.selinle sakın aranda bişey olmasın.zaten olamazdaaa.bn seni selin boronkayla hiç yakışıramadım üstelik senden15 yaş büyük çok ssaçma.sen çok yakışıklı bir oyuncusun.hazal kayayla da çok yakışırsın.inşallah aranızda bir ilişki vardır veya olurr.bnce dizide nasıl birbirinizi tamamlıyorsanız günlük hayatta da tamamlarsınız.bu dizinin çekimlerine katılmayı da çokk istiyorumm.senin çok yakışıklı buluyorum ve tekrar söylüyorum seni çoqqq seviyorumm :)

 • Öznur diyor ki:

  Çağatay Gerçekten Çok Tatlısın. Seni de Çok Seviyorum. Ama Buna Rağmen Feriha(Hazal)’la Gerçekten Çok Yakışıyorsunuz.. :) :)

 • aşşşşkım diyor ki:

  çağtay aşkım o kızla ilkin olmadığını öğrenince çak sewindim sini çoooooook sewiyorum aşşşşşkım…

 • esmerim diyor ki:

  emir sana bayılıyorum aşkımmmmmmmmm seni çok seviyorum bak sakın o selinle çıkma ya o gitsin kendine göre bulsun sen çok yakışıklısın git kendin gibi güzellerle çıkn sen en iyilerine laiksin seni seviyorum bu cuma baya bi eğlenceli olucağa benziyo

 • bitanem diyor ki:

  evet ya baya eğlenceli olcakmış halil ferihaya bişi yapmıycakmış feriha hastahaneye emirin yanına gidicekmiş ilerleyen zammandada feriha podyuma çıkıckmış emir ona hayran hayran bakıckmşşşş ahhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhh ben olsaydm onun yerindeee

 • ruken diyor ki:

  ben zaten o haberlere inanmamıştım gözünün o kadar kör olmadığını biliyordum

 • damla diyor ki:

  çağatay çok yakışıklısın ama selin boronkay annen gibi bence o gençliğine yazık etme senin yaşlarında olsaydım seninle çıkardım.senin karşına daha çok güzel kızlar çıkacak.çok güzel bir mesleğin var başarılı olacağına çok eminim.sana başarılar diliyorum senin çok büyük bir hayranınım sürekli senle ilgili haberleri takip ediyorumSEEEENİİİİİİİİİ SEEEEEEEEEVİYOOOOOORUUUUUUUUM………

 • damla diyor ki:

  SENLE ÖPÜŞMEYİ ÇOK İSTERDİM.İYİKİ DOĞMUŞSUN ÇOK TATLISIN

 • rojda diyor ki:

  çagtay inanki seni çok seviyorum sevgilim senden beni kıskanıyor ama sen çok yakışıklısın yani arif bile kıs kanıyor

 • damla diyor ki:

  HAZAL KAYA YLA ÇOK YAKIŞIYORSUNUZ ONUNLA BİRLİKTE OLMAYI DENE ÖPTÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 • rojda diyor ki:

  çagtay kim nederse desin sen ferihayla yakışıyorsun bençe buçukkkkkkkkkk buuuçuuukkkk
  lan gerçekten yakışıyorsun

 • hazel diyor ki:

  çağatay gerçekten de çok yakışıklısın çok farklı bi havan var röportajında demişsin muğlayı seviyorum diye ben de muğlalıyım gerçekten çok güzeldir (övmek gibi olmasın.) sana buradan ilan ı aşk ediyorum seni çok ama çok seviyorum kalbimde ayrı farklı bi yerin var her işinde başarılar dilerim:)

 • çılgın gamze diyor ki:

  slm çağatay nbr bn gamze bn senin en byk hayranlarndn biriyim seninde dediğn gibi 14-17 yaş arsı kitlen çok fazla sana sdce şunu söylemk istyrm o kzla birlkte olmamana çok svndim tabiki de dostt olun ama svgili olmyn çnk üsn çk ykşklısn ben bliyrm ki sn beni asla tanıymyacn ama eğr bunlrı okysn sni çok svdğimi blmni isterim ayrca sni svn arkdaşlara krşı herhangi birşy demycem çnkü onlr gibi bnde seni çooooooooooooooooooookkkkkkkkkkk seviyorum ben şuan 8. snftym en byk hayalm ankara polis kolejini kznmk seni çççççççoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum
  hadi bay by

 • CaRoLiNe diyor ki:

  Çağatay sana aşığım yerim seni diziyi senin için izliyorum aşkımsın ya bebeğim benimm…

 • cns diyor ki:

  bak AŞKIM SAKIN ÖYLE BİŞEY OLMASIN SENİ ÇOK SEVİYORUM SENNNN ÇOK YAKIŞIKLISIN HAYATIM SENİN FOTO NU GÖRMDEN YAŞAMIYORUM SEN ANLATMAK KELİMELERE SIĞMAZ CANIMIN İÇÇÇÇÇÇÇÇÇİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

 • cns diyor ki:

  bak bunları okuyosan cevap ver aşkkım

 • songül diyor ki:

  çağatay senin en büyük hayranın benim inan ki seni kendimden bile kıskanıyorum seni çpk ama çok sewiyorum senin imza gününe katılıcam henüz 12 yaşımda olsam da seni çoook sewiyorum lütfen beni duy senin posterlerini ve resimlerini gördükçe aklım başımdan gidiyor sensiz olamayacağımı biliyorum ama inanıyorum ki bir gün olacak ve ben seni göreceğim seni seviyorum.gelelim şu selin boronkay olayına;o senden 15 yaş büyük ama aşkın yaşı yoktur onunla hiç yakışmıyor olsanaız da ben sadece senin mutluluğunu düşünürüm mutlu kal çok çok öptümmmm seni mutlaka göreceğim seni öpeceğim seninleyim beni unutma canım SEVDİĞİM bir tanecik AŞKIM

 • seda diyor ki:

  bu kadarina da pes kizlar. tanimadiginiz birine nasil asik olabilirsiniz? böylelerine sasiyorum. cok yazik. hayal aleminde yasiyorsunuz. cagatay, sana gelince: oyunculugun son zamanlarda iyice ilerledi, tebrik ederim. umarim bu seni fazla havalara sokmaz, hep böyle biraz cekingen kalirsin, bu seni cok hos bir kisi haline getiriyor :)

 • asena diyor ki:

  asena diyoki:
  ben adını feriha koydum dizisini çok seviyorum.sırf feriha ve sen olduğun için seviyorum. dizide ferihayla birbirinize çok yakışıyorsunuz keşke gerçek olsa.

  sevgilinle mutluluklar.

  ASENA

 • elif diyor ki:

  bencede kızlar kesinlikle sedaya katılıorum.bnmde böle çok arkdşm var tamm hayranlık duyrsında aşık olma derecesi fazla kaçar sanırım..yinede bu çağatayın bilceği iş ..iş hayatndada özel hayatındada başrlar diliorum …

 • gökçe diyor ki:

  çağtaycım her zaman arkandayım en kısa zamanda bi face açsan hiç fena olmaz:)

 • yağmur diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum seni kendimden bile kıskanıyorum gözlerin çok güzel anlamlı bakışların var ayrıca gülüşün çok güzel seni sen olduğun için seviyorum kedine iyi bak hayata sana başarılar

 • serseri aşık diyor ki:

  hasan batuhan seni seviyorum

 • münevver diyor ki:

  canım yaaaa sana hiç yayakışmıyor senin gibi güzellige hazal gibi ğüzellik bir bütündür siz bir elmanın iki yarısı gibisiniz inşallah dizi aşkı gerçek olur senin için aşk hazalın gözlerinde ona iyi bak sakın arkana bakma hatta onun gözlerinden gözlerini ayırma böyle bir güzellik karşındayken selinde ne buluyorsuncanım benim yaaaaaa

 • gülcan diyor ki:

  emir seni çook seviyorum sen çook tatlısın k.i.b keşke senin kardeşin olsaydım tek isteğim buydu

 • yasemin işler diyor ki:

  emir süpersin…..senin için ölürüm bitaNesi….

 • miray diyor ki:

  çağatay ulusoy seni çok seviyorum…….Bebek gibi bir suratın var..şimdi ben bunları derste yazıyorum sana herjes biligisayarbaşında uygulama yapıyo biz kzlarla seni konuşuyoruz :) SENİ SEVİYORUZ 11/BİLİŞİM KIZLARI!!!!!

 • miray diyor ki:

  çağatay ulusoy çok tatlısın……. Mirayınde dediği gibi gençler uygulama yapıyo biz seni konuşuyoruz…….. 11/BİLİŞİM KIZLARI!!!!!!!

 • ecem diyor ki:

  çağatay biz seni A B C D sınıf kardeşliği olarak görüyoruz her tenefüs kızlarla birleşip seni, hazal kaya yı ve diziyi konuşuyoruz sen bizim tek ortak noktamızsın ama bizlerin (çoğunluk olarak) birer sevgilileri var seni ilk olarak ablamla birlikte best model yarışmasında görmüştük ve o kadar çok kavga etmemize karşı tek ortak noktamızsın gerçekten hazal kaya sana çok yakışıyo inşallah senin gibi yakışıklı bi sevgilim olur ileri de bu arada selin bozonkayı ilk gördüğümde annen sanmıştım ama… lütfen bu hataya düşme!!!</stro

 • emir hayranı zahide diyor ki:

  aşkım emir çok yakışıklısın allah nazarlardan saklasın ama sevgilin hiç de öyle değil sevgilinle allah tamamını erdirmesin
  AMİİİNNNNNN
  :)
  AŞKIMSINNNNN

 • emine diyor ki:

  çaqatay çok çekicisin ama kendine qöre bir sewqili bulmalsn bnce seni sewiyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hazalla daha çok yakşyn bunu untma

 • ÇAĞATAYYIMM diyor ki:

  ya sen nasıl bu kadar yakışıklı olabiliyosun inşallah allah senin gibi birini çıkarır karşıma:P 😀

 • AYŞE diyor ki:

  emir öncelikle en büyük hayranın olduğunu söylemek isterim senin kaza yaptığın akşam oturup ağladım ayrıca o feriha beni delirtiyor.Herkes senin hayranınken o sana bakmıyor bile bide hemen o halili diziden çıkarın o konuştuğu zaman TV yi kırmak istiyorum HER ZAMAN KALBİMDESİN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM

 • hazal kara diyor ki:

  kusura bakmayın öle demek istemedm selinde güzel aslında feriha kadar olmasada ayrıca emir türkiyedeki erkekeleri tek geçer bnce

 • su diyor ki:

  bu habere inanmam emir ve feriha çok yakışıyor gerçek kimlikleriyle de yani çağatay ve hazal

 • bilinmio diyor ki:

  yaw hepiniz manyksınız cağatay ulusoyun sizinle çıkma imkanı varmı sizce bence yok boş hayaller kurmayın yok seni seviyorum falan bence onu sevmiyosunuz hepiniz hayranlk duyuyosunuz bunuda aşk sanıosunuz ki o sizden büyük benimle de 2 yaş fark var oldu bende yazım benle çık die o da hazır yha hemen kollarıma atılacaktı

 • irem diyor ki:

  bencede selin denen kızın yerine hazal kaya çıksa daha uyumlu olurdu<3<3<3

 • hande diyor ki:

  aşkım bu sana kaçıncı soyleyişim feriha ile öpüş aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sana deliler gibi aşığım

 • seda diyor ki:

  emir seniiiiiiii cok seviyorum sne cok yakisiklisin dizini sadece sen ve feriha icin izliyorummmmmmmmmmmmm cok begeniyorum seniiiiiiii

 • songül diyor ki:

  çağatay sen gerçekten çok yakışıklısın .keşke seni görebilseydim senle hazal kaya çoooooooooooooooooook yakışıyorsunuz keşke ikiniz sevgili olsaydınız

 • bilge diyor ki:

  cok yakışıklısn dememe gerk yk zaten herks grekenı yazmış. :) senı cokkkkkkk sevıorm

 • hazal kaya diyor ki:

  emir telefonun niye kapalı hayranın gibi yorum yapıyorum ya.inşallah görürsün. beni ara

 • aysenur diyor ki:

  Sizi o kadar çok seviyorum ki duvarlarım posterlerinizle dolu sizi çook seviyorum.hiç bir dizinizi kaçırmadım.sen çoook yakışıklısın resmen sana vuruldum <3

 • Günel Elem diyor ki:

  Çağatay seni selin boronkay’a hiç yakıştıramadım ya ben senin için ölürüm ya keşke istanbul’da olsaydım seni bir kere görebilseydim.Sana bir kere dokunabilseydim.S

 • ayşe diyor ki:

  yalnızca çooooooooooooook sevindim

 • sanem diyor ki:

  bence kesinlikle harikasın emir :))bu arada biriyle sevgili olacaksan oda kesinlikle feriha olmalı birbirinize çok yakışıyorsunuzz…

 • sana özel emir askiiiiiiiiiiiiiiim diyor ki:

  askim askim askim emir sana asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii seni coooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk seviyorum senin icin istanbula gelecem

 • sana özel emir askiiiiiiiiiiiiiiim diyor ki:

  arkadaslar ben biraz önce emire olan askimi yanlis ifade ettim emir benimdir heeeeeeeeeeet kizlar emiri benden alma pilanleri yapanlarin topuguna gül dökeceyim emiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cooooooooooooooooooooooooooooooooooookk seviyyoooooooooooooooooooooorum askiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

 • ayşegül kara diyor ki:

  ÇAĞATAY BİR GÜN GELECEKSİN DİYE BEKLİYORUM SENİ DÜNYALAR KADAR ÇOOOK SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN ŞIRNAKLIYIM DİYE BENİ UMURSAMASSIN

 • hilal diyor ki:

  çağatay abi feriha ablayla çok yakışıyorsun.gerçekten şöhret olmak güzelmi.herkesin gözü senin üstün de olması.emir abi çok yakışıklısın üstelik iyisin.bir de şunu söyleyeyim.ben gaziantepte mete uygun ilköğretim okuluna gidiyorum

 • MEDYA diyor ki:

  emir seni çok seviyorummmmm selin ile seni hiç yakıştıramadm hazal kayayla daha çokkkkk yakışıyosunuz

 • sewda diyor ki:

  emir seni çoooookkkkkkkkkkkkk seviyorum selin ile ama hiç amahiç yakıştıramadm o senn annen gibi hazal ile daha öookk yakışıyosunuz:):):)

 • DAMLA diyor ki:

  EMİRCM aŞKIM SENİ ÇOOKKKKKKK SEVİYORM SENİ BİR TEK KENDİME YAKIŞTIRIYORM NE HAZAL NE DE SELİN BİR TEK BEN ANLADINIZMI KIZLAR:):):):)

 • medya diyor ki:

  emir seni çooookkk seviyorum sen bir tek benim olmalısın AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM seni çokkk seviyorum:):):)

 • şevin diyor ki:

  emir ferihayla çok yakışıyorsun ama ne olur o çok kısa sakın ha onu gerçekte onu sevdiğini duymayayım çünkü kalp krizinden giderim seni SEVMİYORUM… VE ÇOK ESMERSİN …BENİ BUL SANA DİYECEKLERİM VAR…

 • CEYLAN diyor ki:

  emir ben senin tüm filmlerini izledim ferihayla çok yakışıyorsun sen ona baktıkça içim gidiyor bir daha öyle gerçekten seviyormuş gibi bakma…

 • şevin diyor ki:

  emir seni çok seviyoruz hayranların olarak keşke seni yakından bir defa görebilsem çok mutlu olurum sevgilin yok ama hazalla çok yamışıyorsun…

 • çağatayın en büyük hayranı :) diyor ki:

  ÇAĞATAY seni çok çok seviyorum ewet çok yakışıklı çok tatlısın fakat ben seni bir abiim gibi görüyorum hayatında mesleğinde başarılar diliyorum seni çok seven hayranların çok fazla SENİ ÇOK SEVİYORUM. seviyoruz. :)

 • hafize diyor ki:

  OFFF SENİN İÇİN BURDA HEPİMİZ YANIP TUTUŞUYORUZZZZ… SENDE BİRAZ İYİLİK GÖSTERSENDE BİZE MSN ADRESİNİ FACENİ VERSEN OLMAZ MI ÇAĞATAY …. ÇAĞATAY SESSSS VVVEEERRRRR !!!! SSEEVVİİYYOORRUUMMM SSEENNİİ!!!!!!!!AŞKIMSIN……DİZİYİ SENİN İÇİN SEYREDİYORUM…………..

 • beyza diyor ki:

  çağatay sana bayılıyorum. aşk dedikodularını duyunca çok şaşırdım.ama sorulara tam cevap vermemen kötü oldu.ayrıca sana hiç yakışmıyor

 • betül diyor ki:

  emir senin için ölüyorum ckkkkkkkkkkkkkk yakısıklısın ferihayla daha cok yakısıyosun sen daha iyilerine laiksin seni cok seviyorum hiç bir filmini kacırmiyorum askım

 • Райан diyor ki:

  selin boronkay’la ilişkiniz hayırlı olsun işallah mutlu olursunuz 😉

 • naz diyor ki:

  Emir hiiiiiiiiiiiiiiiiç ama hiiiiiiiiiiiiiiiç yakışmıyosunuz cidden sen yakışıklısın bence o sana göre değil

 • ARZU diyor ki:

  emir çok yakışıklısın ama yanındaki sevgilin selin senin annen yaşındaaa gibi duruyooo hiç yakışmıyorsunuz sen daha güzellerine laiksin diziniz çok güzel sırf senin için izliyorum

 • dilanur kurt diyor ki:

  emir çok yakışıklısın ama murat dalkılıç sen den daha yakışıklı hele o gözleri……………….

 • elif diyor ki:

  HEPPİNİZ DAHA ÇOCUKSUNUZ CNM EMİRİN SEVDİĞİBURDA BEN ONUNLAGERÇEKAŞKYAŞADIM

 • BUSE diyor ki:

  FERİŞ EMİRİÇİNÖLÜYUR HABERİNİZ OLSUN TMM…. X.X.D

 • su diyor ki:

  çağatay bey gerçekten karizmanız var ama bu sizi şımartmasın

 • Kristen diyor ki:

  Ben Seni Çok severek izliyor..Sen Selin Boronkayla bir ilişkin olduğunu düşünmüyor ben..Seni Severek izliyoruz….muah Çağatay!

 • PrinCCes diyor ki:

  Cagatay & Selin shocking even to imagine!
  Cagatay very handsome.
  We hope what you said is true, why? Because dozens of pictures on the site and having to ask your waist that you are very close to each other.
  I love you, Cagatay
  I was just right for you …
  Big kiss from me and greetings to you, but in Belgium…

 • çağataykolik diyor ki:

  yaa ben sana ölürümmm aşkım seni herşeyden çok sewyrm <3<3 dizi deki halin beni bnden alyo yani umarm hep başarılı olursun seçose<3

 • ayla diyor ki:

  senı sevıyorum ondan daha gzl emin olll

 • bHr diyor ki:

  canım cagatay bak bu kadınla cıkmadan once ıı dusun yanında ablan gbı duruyo yha dunyada baska kız mı kalmadı.. mesela bhen… ay cagaty ayh kurban olurum sana, zaten bu unlulerın hayatı boyle guzel olanlar cırkınlerle, cırkın olanlar(selın b.) ıse yakısıklılarla(SENN) cıkıo.. senı sevıyorum hemde hayatım kadar..

 • ayşeqül diyor ki:

  Okadar çok yorum var ki gerekli gereksiz.. herşey nasip kısmettir.KaLbin onun için çarpıyorsa ki öyle görünüşte umarım bir ömür boyu mutlu oLursun.. ayrıca seLin hanım çok hoş bi bayan.. Rabbim azınızın tadını bozmasın.. ALLAH EMANET OlUN..

 • ESRA diyor ki:

  ben de çağatayı çok seviyorum ama bir abi olarak tatlı biri ama ondan daha yakışıklısını var okadar da abarmasınlar bide sevgilinle yakışıyorsunuz

 • emine diyor ki:

  emir seni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ayrıca feriha ilede çok yakışıyorsunuz çok yakışıklısın seni çok seviyorum

 • nazlı diyor ki:

  EMİR BENCE SANA FERİHA ÇOK YAKIŞIYOR BENCE İKİNİZ GERÇEK BİR SEVGİLİ OLUN DÜNYALARI YIKIN! ( İKİNİZ SEVGİLİ OLURSANIZ HERKES ÇOK AMA ÇOK MUTLU OLUR )

 • nazlı diyor ki:

  ÇAĞATAY SENİ ÇOOOOK ÇOOOOK SEVİYORUZ !

 • melisa diyor ki:

  belki çook yakışıklısın belkide çook tatlısın belki hayal almayacak kadar yakışıklısın çünkü sen çooook hızlısın

 • melisa nur akkurt diyor ki:

  SENİ SEVİYORUZ YA

 • melisa nur akkurt diyor ki:

  EMİR

 • melisa nur akkurt diyor ki:

  SEVGİLİN BENCE ÇOK TATLI

 • dilan diyor ki:

  öncelikle bu habere çok sevin dinm seni çkkk sewiyom ve gwrçekten seni tek ferihayaya yani hazal kayaya yakıştırıyom

 • smyra diyor ki:

  ben bir selin boronkayla sevgili olmadıgın için cok sevindim seni paylaşmak zor olacaktı zaten sen sadece ferihaya yakısıyorsun cok yakışıklısın ferihada cok guzel ……..I`M İN LOVE EMİRRRRRR

 • selin diyor ki:

  çağatay seni çokkkk seviyorum resmen sana aşığım sensiz olmuyo hep fotoğraflarına bakarak yaşıyorum

 • selin diyor ki:

  aşkım sın sen yha çok tatlısın

 • gizli hayran diyor ki:

  dogrusunu söylemek gerekirse ben röpörtajlarınıza katılmıyorum çünkü röpörtajlarınızda aşk yaşamıyoruz diyosunuz ama fotoğraflarınızda sarmaş dolaşsınız… şayet ilerde sevgili felan olursanız(ki istemem yakışmıyorsunuz)anneoğul gibi duruyorsunuz yakışmıyosunuz ferihayla(hazal kaya)birlikte olmanızı isterim….EN İÇTEN DİLEKLERİMLE İSTERİM…:d

 • emirimm diyor ki:

  sana ölürümmm!!!!! çağatay’ım sen benim bitanemsin nereye baksam seni görüyorum seni çokkkk seviyorum senin gerçek hayatta da ferihayla olmanı isterim ama malesef ferihanın sevgilsi var sana başarılar diliyorum umarım hayatımda bir kere bile olsa seni görme şansım olur aşkımmmmm

 • emirimm diyor ki:

  ayrıcada arkadaşlar çağatay yeni bir film çeviriyor söylemek istedim 😀 <<3<3<3<3<

 • emirimm diyor ki:

  😀
  :)
  <3
  😛
  ^_^
  :O
  :'(
  :(
  😉
  ;*

 • melisa diyor ki:

  çağatay bitanem sırf senin için izliyorum diziyi seni çok seviyorum 15 yaşındayım eğer biriyle çıktığını duyarsam çok üzülücem ve kalp krizinden gidebilirim neyse biraz saçmaladım SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANEM ! <3 <3

 • evrim diyor ki:

  siz ne kadar aptal bişeysiniz sizene çocuğun hayatından bırakında o karar versin kendinizi ne sanıyosunuz böle konuşmayı kimden cesaret alıyosunuz ewt hoş biri ALLAH SAHİBİNE BAĞIŞLASIN bi bayan olarak seviyeniz yerlerde

 • büşra diyor ki:

  bn sana aşık falan deilim çünkü görmeden tanımadan aşk falan olmaz aşkın yaşı olmaz cümlesi de ck saçma SANA TAVSİYEM HAYRANLARINI TAKMA VE ÜNLÜ OLDUN DİE KENDİNİ KAYBETME aynı zamanda cok YAKIŞIKLIISN SANA BAŞARILAR…

 • KÜBRA diyor ki:

  men seni teee azarbaycan dan izlirem coğğğ yahşı bir ersen sana heççç yahışmırr kendine menim kimi yahşı bi hatun bularsan eyi olar

 • ebru diyor ki:

  seni okdar çok sewiyorumki sen yoksan dizide yok seni çokk sewiyorumm ;SS

 • emirimm diyor ki:

  zaten o olmazsa dizi fln olmaz kzılar kaldırılır 😀

 • emirimm diyor ki:

  bu aarada çağatayımın face ve twitter hesabı yokkk bilginiz olsun sadece selin boronkoy’un twitter hesabından hayranlarıyla iletişime geçiyo ve ajanslardan sizi başkaları kandırmasın :)

 • ece diyor ki:

  ya yaz tatilinde dizi devam etsin lütfen yalvarıyorum…………….

 • ece diyor ki:

  emir eski günlerimizi unuttunmu yoksa bizde filimdeki gibiydik ama ben kapıcı kızı deyilim ben sene seven kişiyim not:bidaha seni ferihayı öperken görmeyim sinirleniyorum………………………..

 • ece diyor ki:

  ben 18 yaşındayım ama senden büyük deyilim üstelik koyu fenerliyim geceleri sayıkladıgım isim:emirrrrrrrrrrrrrr pardon çagatayyyyyyyyyyy diyorum

 • birgül diyor ki:

  merhaba çağatay bey.ben birgül açıkcası yorumda bulunmak istemezdim ama(tabi mailim size ulaşırsa) vicdanım rahat etmedi. tabi ki siz kendi kararlarınızı verebilecek yaştasınız ama bence naptınıza bir bakın. etrafınızda onca güzel kız varken siz ablanız yaşında biriyle birliktesiniz. bence bi düşünüm derim.(bu arada hayranınız değilim, hayran olduğum için yazmadım):))

 • ece diyor ki:

  seni çoooooooooooooook seviom çagayımmmm benim

 • merve diyor ki:

  çagatay sen gerçekten çok yakışılı bir gençsin sakın selin boronlayla çıkma sen daha da iyilerine layıksın!
  not:seni çok seviyorum…..

 • başak gözde burcu diyor ki:

  sana bayılıyorum sen çok yakışıklısın hazal ablaylan çok yakışıyorsun

 • seni seven hayranın diyor ki:

  çağatay sana bayılıom snn için filmi izliom

 • gözde diyor ki:

  emircim çoooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama çok yakışıklısın seni çok deviyorum

 • serserimsedef diyor ki:

  seni seviyorum sen iste canımı bile veririm not:buraya gelmeni sabırsızlıkla bekliyorum hatay kırıkhan 20 temmuz caddesi

 • duyguuu:((( diyor ki:

  yaşım henüz 14 ama seni okadar seviyorum ki sana bunu aslaa anlatamam çünkü kelimeler yetmez….Ama inanıyorum ileride senle tanışacam ve sende beni seveceksin…Ama lütfen sende yurt dışına çıkma yksa seni görememmm…ahhh neyse yazdıkça kalbim daha fazla çarpıyor ama bunu bil ki seni çoooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ve her zaman sevecem (sen beni tanımasan ve sevmesende)suskun kısss…………>3

 • fatmabetül diyor ki:

  nediyecemidiyemicemamabenemirsarafolunuçokgörmekistiyorum

 • fatmabetül diyor ki:

  sensizlikolmaz

 • selin diyor ki:

  slm çağatay burada herşeyiyle sana benzeyen 20 yaşında biri var ve bazen sen zannedip ona seni seviyorum diyorum
  bir gün seni gerçekten göreceğime inanıyorum

  izmir

 • selin diyor ki:

  SENİN SEVGİLİN OLMASINA DAYANAMIYORUMMMMMM
  KENDİME VERDİĞİM SÖZÜ TUTARIM VE KENDİME SÖZ VERDİM ÖLMEDİĞİM SÜRECE SENİ GÖRMEYE ÇALIŞACAĞIM

 • melek diyor ki:

  emirrrrrr annemmmmmmm seni çoook seviyorummmmmmmm ferihayla daha yakışisiz

 • fatma diyor ki:

  emir çok yakışıklısın ama ben seni deil mesutu seviyorum taammmıııı

 • ayşegül diyor ki:

  abim ve annem gibi ya nasıl bir şey bu.bu yüzden senden çok fazla hoşlanmıyorum.ama yine de hazal kaya ile yakışıyorlar…

 • aleyna cimm diyor ki:

  emir seni severim ve hayranın olduğunu belirtmeden geçemem. sen ferihayla çok yakıştırıyorum . bi de içim rahatladı yani selin boronkayla alahtan sewgili deilsiniz çümkü sizi hiç yakıştıramıyorum hı bide tek ben deil çoğunluk yakıştırmıyor ben olsam senin yerinde ferihayla çıkardım yani;(hazal kaya) ile çıkardım sana sewgili konusunda tavsiyelerim bunlar öptüm ben kaçarrrr…

 • bahar kübra diyor ki:

  slm ben kübranurr naaş ve bahar sorgu seni çoooooook seviyoruz ferihayla çok yakışıyorsunuzbiz çilekmahallesi n den okulum mehmet dağlı ilk öretim okulkulu ken dine iyibak haaaaaaaaunutmadanken dine birnaza rbon cu guntak yok sa nazardeyecek haaaaaaaaaaaa

 • seher diyor ki:

  ailemle dizi konusun da hiçbir zaman anlaşamam ….ama adını feriha koydum dizisi ailemle tek dizi ortak tercihimiz.seni sevgilinle bir ömür boyu mutluluklar ……..serhan yavaş hayranından seherrrrrrrr…….byyyyyyy

 • fatma yiğit diyor ki:

  seni çooooooooooooooooooooook seviyoruz

 • damla su diyor ki:

  ÇAĞATAY AŞKIM TMM BİZ SENDEN KÜÇÜK VEYA BÜÜK OLABİLİR AMA BEN SANA ASIK OLDUM GERÇEKTEN O ADINI FERŞHA KOYDUM DİZİSİNDEN ÖNCEDE BİLİODUM SENİ AMA SEN ÇOKKKK YAKIŞIKLISIN BEN SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYOPRUM SIRF SEN İSTANBULDASIN DİE 12 HAZİRANDA BEYKENT ÜNİVERSİTESİNE GİDECEĞİM BUNU DA YAPACAM :):):):):) SENİ SEVİYORUM <3<3<3<<3<3<3<3<3<3

 • esin diyor ki:

  emircim öncelikle çok yakışıklı olduğunu söylemek istedim aaaaaay ilk o haberi duyduğumda ağlıyacaktım ama sonra bu haber iyi geldi

 • çağatayı cok sewıyorum diyor ki:

  çağatay umarım o kızla sewgılı olmazsın :(( bn seni cok ama cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm……………..

 • sevgili biricik hayranın cansın diyor ki:

  emir sakın bir salaklık etme SELİN BORONKAY LA EVLENMEEEEEEE SEN BENİMSİN

 • burçin diyor ki:

  tatlım seni beyenerek izliyorummmmmmmmmmmmmmmmm…..

 • fatoş diyor ki:

  çok yakışıklısın sana bakmaya doyamıyorum bu akşam dizin oynayacak sabırsızlıkla izlemeyi bekliyorum şhov tvde cumartesi pazar süprizlerinde çıkıyor musun aşkım seni çoooooooooook seviyorum şimdiye kadar neredeyding dizide başarılarının devamını diliyorum

 • fatoş diyor ki:

  arada sırada diziyi izlerken seni arada sırada ferihayı çoooook kıskanıyorum mesala sen ferihaya seni seviyorum derken ben de diyorum ki ben de seni seviyorum

 • fatoş diyor ki:

  aşkımmmmmmmmmm çooooooooooooooooooooooook yakışıklısın maşallah nazar deymez inşallah tütütütütü allah nazarlardan saklasın bence derhal bir nazar boncuğu tak

 • sanane diyor ki:

  ne emiri be gercek ismini söyleseneze

 • gzli prenses diyor ki:

  ben diziyi grdükten sonra dedim ki bu dizi çok güzel ve bu dizi hakkında araştrmalar yapmam gerekli (tüm oyuncular) tabii bunu çağatay ulusoy nerden okusun ancak hayranları yani biz okuyacağız ben türkiyede yaşamıyorum ama bu diziyi izledim ve arkadaşım bana kendinden 15 yaş büyük sev. var dedi ben dedim bu kadar yakışıklı insan hazal kaya gibi bir kız bulumadımı ………. ?? ama doğru değilmiş … ÇAĞATAY ULUSOY KUZEY KIBRIS TAN HAYRANLARIN VAR VE ONLAR SENİ ÇOOOOOK SEVİYOR !!!

 • gzli prenses diyor ki:

  İNŞALLAH BİR GÜN BU SENİ ÇOK SEVEN HAYRANLARININ BU YORUMLARINI OKURSUN ….

 • seren diyor ki:

  çağatay acıyom sana ünlü olmak çok zor

 • Ayşegül diyor ki:

  gerçekten çok yakışıklı diziyi sırf sen olduğun için izliorm

 • çağatay (simge) diyor ki:

  o kızla sevgili olmadığına çok sevindim o kızı int de seninle fotonu görünce çıldırdım şimdi röportajı okudum ve çok mutluyum seni çok ama çok seviyorum

 • ecem.. diyor ki:

  slm çağatay abi dizide çok başarılısın seni çok seviyoruz diziyide zevkle izliyorum seni ve hazal ablayıda çok yakıştırıyoruz ve dizidede çok başarılısınız hazal kayayı ve sizi çok seviyorum çok büyük hyranınızım sizleri çok seviyorum dizidede ve hayatınızdada başarılar dilyorum a.e.o çağatay abicim..

 • seher diyor ki:

  çağatay abi dizi ile ilgili bir şeyler sorabilirmiyim emir ferihaya tavır yapma feriha çok üzülüyor……serhan yavaşa buradan slm

 • Mc_elem diyor ki:

  çağatay abi çok yakışıklısın seni çookkkk seviyorum :D:D

 • by_tatlı kıss diyor ki:

  çook tatlısın sana aşığım bu arada o kızın sevgilin olmadığına sevindim :D:D

 • nazlı diyor ki:

  hiç yakışmamıştınız haberlerin yalan oluşu beni sevindirdi sen daha iyilerine laiksin

 • EMiRimmmm diyor ki:

  seni cok seviyooooruuummmm senin hazal kaya ile kısa bi süree cıktıqını biliyormmm .s.s.s.s 😀 <3<3<3<3<3<3

 • Ayça diyor ki:

  ÇAĞATAY ULUSOY ;Bu mesajı okumanı çok isterdim. Ama artık ünlü olduğundan dolayı bir çok maili dikkate almayacağını biliyorum . Sana ulaşmayı çok ama çok istiyorum. Keşke menajerine ya da sana ulaşabilsem ama çok zor olacağını biliyorum ama ben yinede bir umut bu mesajı yazıyorum Facebook hesabım Ayça Karacaköylü . Sizin çok ama çok yakından hayranınızım

 • aysel diyor ki:

  slm emir sarrafoğlu yada şöyle diyeyim çağatay ulusoy ben senin en üstte duran fanlarından biriyim hayranlıkla seni izliyorum seni gördüğüm anda içim kıpır kıpır oluyo bi anda bnde her hayranın olduğu gibi seni hiç yakıştıramadım selin boronkaya ya sen daha iyilrine daha güzellerine layıksın ben selin boronkay güzel değil demiyorum doğru aşkın yaşı yoktur ama bu kadar da değil tabi ilk bu haberi gördüğümde şoka uğradım ama röpörtajı okuduktan sonra biraz olsun sakinleştim doğrusunu söylmek gerekirse sen selin boronkay ın yanında oğlu gibi görünüyordun neyse fazla uzatmanın bir anlamı yok sana dizi hayatında ve sosyal hayatında başarılarının deevamını dilerim

 • hihihihihihihi diyor ki:

  senin güzlerinden öperem küydeki bütün gızlar sana hayrandır aşıktır bi köye gelmiyesen gidesen gurbet yollarına hiç demiysen köydekiler bana hayrandır değildir hep geziysen hep toziysan seni öpirem kapıcıya selam söyliyesen gözüne bi dene patlatiysan okiymi neyse emirem seni özlemişem bi gün gelesen seni çok sevenleri göresen unutmayasan sakın ben unutmam unutturmam köyüme geleceksen bizi yanaklarımızdan öpeceksen biz kölüyüz hiç birşeyimiz yoktur emme altın yürekliyek belki sen bizim köyümüze gelmeyebilesen çünkü çamurlu yollarda sen kirlenirsen

 • Serra diyor ki:

  bunların hıcbırını Çağatayın okumayacagını bıle bıle nasıl buraya ” emiiir sana aşığğıııım ” yazabılıyosunuz ya gercekten guluncsunuz. Daha aşık oldugunuz kısının gereck adını bılmıyosunuz EMİR degil ÇAĞATAY ok ? Feriha degil Hazal ok ?
  Çağatay rol ıcabıda olsa Hazalla öpüştügü ıcın cok rahatsız oldugunuda soylemıs. Bırbırlerını sevmıyolar ve de her hangı bırınızle cıkmıycak abı sacmalamayın ” Emiiirrr sana aaşığıım ferihayı bırak bana geel ” demeniz onu size getirmıyo herneyse bunları bılın yeter !

 • seher diyor ki:

  emircim :::::::::::)seni seven biri olduğumu unutmaseni sevwen seher ve serhan fanı serhandan sonra ikincisin seni seviyoorummö:::::::::::):

 • gizli hayran diyor ki:

  seni çok seviyorum senin için izliyorum senden bir riicamvar niğdeye gelsene lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:(

 • mlke diyor ki:

  hayat sana toz pembe geliyor emir,,,,ferihanın yalanlar üzerinde kurulu hayatı ilerde seni mahveder,,,ferihada artık gerçekleri söylesin,,,zaten emir seni seviyorsa seni affeder,,,yoksa senin bu yalanın ilerdeki hayatında hep bir engel olarak koca bir taş olarak çıkar ve buda seni üzer

 • hhhhhhhhhh diyor ki:

  dizide feriha yalanlar üzerine bir inşaat kurmaya çalışıyo ama bu inşaatın temelini sağlam atmadığı için bu inşaat fazla ayakta kalmaz !!!!!!!!!!!!!!

 • sheqer jojuq diyor ki:

  kendini bişi sanma oğlum sen benimkinin yanında hiçbir şey deilsinnnnnn…..

 • emirin sewgilisi diyor ki:

  bakın ben çağatayın gerçek sevgilisiyim tamam siz çağatayı çok seviyorsunuz ama onunda bir özel hayatı olabilir çağatayın menejerini ben de tanıyorum o çok iyi birisi ama çağatayın sevgilisi değil çağatayla çok iyi arkadaşlar eğer çağatayın sevgilisi olduğuma inanmıyorsanız diyecek birşeyim yok kendiniz bilirsiniz ama zaten siz çağataydan çok küçüksünüz…. çağatay hayranlarından çok memnun ama lütfen onu sıkıp kötü yorumlar yapmayın ben çağatayı tanırım çağatay hassastır ve kötülüğü hiç sevmez lütfen öğütlerimi dinleyin

 • buket diyor ki:

  emir bak sana çok önemli bir tüyo vericez o kızı bırak ferihaya git senin iyiliğin için bu daha iyi…..SENİ ÇOKKKKKKKKKK SEVİYORUZ!!!!!!!!!

 • çagatay ulusoy diyor ki:

  asla asla br dagha selin adıni duymk istemıyorum

 • beru diyor ki:

  hiç yakısmıyorsunuz hm sen hazal kaya ile çık bence o daha güzel ve çok yakısıyorsunuz ve ayrıca sizin HAYRANINIZIMMMMMMMMMMMMMM

 • gece diyor ki:

  emir seni çooook seviyoruz senin en büyük haranınızım. lütfen ferihayla çık çok yakışıyorsunuz o zili gerçek sevgilini bırak sen ferihaya yakışıyorsun aaahah keşke mardinde olsaydın sen ve mustafa ceceli çok benziyorsunuz ikinizde çok yakışıklısınız

 • deniz diyor ki:

  o benim kmsye brakmam onu

 • feyza diyor ki:

  seni çok çok çok çok çok çooooooooooooooooooooooooooook seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyorum

 • melike diyor ki:

  ÇAĞTAY ABİCİĞİM BAK SAKIN O SELİN BORONKAY LA SAKIN OLMASIN YAKIŞMIYOSUNUZ KUSURA BAKMASIN ! SEN DAHA DAHAA GÜZELLERİNİ HAKEDİYOSUN BUNU Bİ TEK BEN DEĞİL HERKES SÖYLÜYOR ONA GÖRE :) ASLINDA SEN HAZAL KAYAY LA ÇIKSAN NE KADAR GÜZEL OLUR AMA SİZ BİLİRSİNİZ TABİ DAHA GÜZELLERİDE VARDIR :) NESE ÇOOK TATLISIN SENİ SEVİYORUZZZ TABİ ABİ OLARAK :):)

 • ipek diyor ki:

  çağatay bak hazal kaya çok güzel bir kız hazalı sevgilisinden ayırır senide sevgilinden ayırrım kavuşursunuz seni çok seviyorum.hazal ve sen yakışıyorsunuz.o kızdan ayrıl 15 yaş büyük olan kızla nasıl çıkarsınya hala anlamıyorum

 • bir dost diyor ki:

  ben selin boronkoy ve çagatay ulusoyun sevgili olduguna innanmıyorum

 • feriha2 diyor ki:

  seni çok seviyorum…tatlım benim.senigerçek veya roldede seni seviyorum sana aşık oldum okulda heryerde aklımdasın seni unutamıyorum…

 • feriha2 diyor ki:

  seni çok seviyorum…tatlım benim.

 • esra tunçkaya diyor ki:

  ay bu röportaja çokkkkkk sevindim aralarında bişe yokmuş oh cnmsın çagatay

 • esra tunçkaya diyor ki:

  çagatay seni çok seviyorum yha nolursun bir kere yha bir kere HATAY/KIRIKHANA gell nolursun

 • ferihayı aldatma haaaaaaaaa diyor ki:

  emiiiiiir sen ne yapıyosun başka kızlara mı takılıyosun
  aayyyyyyy ferihacık ne olacak ben seni çook beyeniyodum öööffff hayal kırıklığına uğradım

 • ferihayı aldatma haaaaaaaaa diyor ki:

  emiiiir seni kimseye bırakmam haaaaa

 • sevcan diyor ki:

  aşkım bu olamaz sen ona layık deyilsin sen daha iyilerine layıksın canm SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMM

 • hanım diyor ki:

  yukarıdaki yorumu sen mi yazdın çağatay bey inanamıyoruz ama sen mi yazdın yoksa bizi kandırmaya çalışan hayranların mı yazdı…eger sen yazdıysan ne mutlu ki o kadınla aranda bir şey yok.çok sevindim sevinçden havalara uçup çığlık attım

 • fatma diyor ki:

  emiiiiir aşkım o kızı yollarım ha benim suçum ne neden beni sevmiyorsun

 • fatma diyor ki:

  okulda dedikodun sürüyor aşkım seni mehmet dağlıya bekliyoruz kübra fatma büşra(mersin)

 • ÇağatayKoLiK diyor ki:

  Seni Çok Seviyorum..Sana Aşığım Sen Benim Bir Tanemsin.. Hayat Kaynağımsın Sen Benim.. Ahh Keşke Seni Bir Görebilsem..

 • hazal diyor ki:

  emir sakın olki oselin borankayla çıkma bacaklarını kırarım bir dahada adını feriha koydumu izlemem eğer o kızla çıkarsan bu sitedeki arkadaşlarımızla o diziyi izlemeyiz bak görüyorsun kaç kişi var bu sitede valla o dizinin hayranları azalır deyeyim de şimdiden sonra başıma iş açılmasın ama bu açıklamalarla beni çok rahatlattın sa hazal kaya yakışıyor lütfen onunla çıkkkkkkkk not. seni seviyorum much much much

 • sedef diyor ki:

  seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çagatay

 • MERVE diyor ki:

  Arkadaşlar hepinizin çağatay ulusoya hayran oldunu bilyoruz fakat bu bir hayranlık sadece ne sevgi ne aşk hiç biri değl sizin ileride daha iyi bir arkadaşı olack

 • Büşra Demir diyor ki:

  ben zaten sevgili olmadıklrnı biliyordum =)
  ÇAĞATAY SENİÇOK SEVİYORUM.. <3

 • alevvvvvvvv diyor ki:

  sana katılıyorum emir senle ben eynı yaşıtız ne demek istediğini gayet iyi anlıyorummmmmmmmmm

 • irem diyor ki:

  çatayyyyyy seni çok seviyorm büyük hayranınım dizini hiç kaçırmıyom hazal yani ferihayla seni çokkkkkkkk yakıştırıyorum en kısa zamanda sevgili olmanızı iştiyorum :)

 • NUR diyor ki:

  ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy çoq tatlısın sen yaaaaaaaaaaaaaaa hangi tatlıdan çıktın sen

 • zeynep diyor ki:

  çağatay seni çooooookkkkkkkk seviyorum.seni ferihaya kaptırmam

 • zeliha çelik diyor ki:

  birbirinize çok yakışıyorsunuz

 • zeliha çelik diyor ki:

  herkes seni kendine yakıştırıyor ama sen selin boronkay ‘la< çok yakışıyorsunuz….)

 • zeynep diyor ki:

  çağatayy saanaa aşığımmmmm

 • melissa diyor ki:

  bu kızların hepsi manyak oğlan yakışıklı anladık artık bu muhabbetten sıkıldık çoğunun abisinin yaşında sana aşığım yazıyo
  yuh yani bu kadar olamaz bende seviyorum ama abi olarak

 • eda diyor ki:

  çağatay ben 15 yaşındayım ve senin büyük bir hayranınım bence sen feriha yakışıyorsn siz hazalla birbirinize çok yakışıyonyuz onla çıkınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • melek diyor ki:

  émiR SéNi Séviyorémmmm héMdé Çokk bu habéLéRiN hiç biRiné hiÇ BiR ZamaN iNaNmaDımm iNanmammmm aşkımmmmm bitanemm hazalla çokk yakılşıousunnnnn isté bén sénLé iLgiLi bi bu hbéré seviniRmm yawrumm benm çok tatLısınn <3 <3

 • merve diyor ki:

  çağatayyyyyyyy seni çok seviyorum en büyük hayranlarından biriyim seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum inşallah bigün senle tanışırız en büyük hayalim seni çokkkkk öpüyorum……

 • merve diyor ki:

  çağatayyyy seni çok seviyorummm senin en büyük hayranınım inşallah bigün senle tanışırız seni çok öpüyorum………….

 • merve diyor ki:

  seni çok seviyorum çağatayyyyyyyyyyyy senin en büyük hayranlarından biriyim inşallah senle bigün tanışırız öpüyorum…………..

 • çağatay diyor ki:

  yahu ben bu emiri neden çok seviyorum adım diyemi yoksa aman neyse çok seviyorum ben onu

 • nihal diyor ki:

  tatlim senin bir aciklama yapmana hic gerek yok zaten. biz kizlar hicbir zaman bu habere inanmadik. bundan sonrada inanmayiz. zaten selinle hic yakismiyorsun. lutfen hazalla cikin siz. bu habare herkes daha cok sevinir. haaaa bir de selincigim soyleyin o qazeteci arkadasiniza bir daha ki, yazisinda cagatayla hazali sevgili yapsin. emin olsun daha cok reyting alir. benden qaranti.

 • emirim diyor ki:

  sizce saçma deyilmi çagatay neden ninesi yaşında biriyle sevgili olsunkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emir benim

 • zalim diyor ki:

  emirrr seni çooookkkk seviyorummmm bende çok şaşırdım kendinden 15 yaş byk sevgilin oldugunu duyunca ama yokmuş oyle bişeyy bn senii
  çookkk seviyorummmmmm

 • seni seven bir hayranın diyor ki:

  çağatay öncelikle sana hayranım vede seni çok yakışıklı buluyorum..ve sen kımı seversen sev önemli değil çünkü sen kımınle olursan ol ben seni yinede çok sevicem…..:) :)

 • şilan diyor ki:

  cok yakışklısın ama umarım hayatında yüzün kadar güzel olur hep başarılı olup iyi günler geçirirsin mutlu olman
  dileğiyle………….

 • melek diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum.Diziyi sırf senin için izliyorum.çok yakışıklısın.seni başka dizilerde de görmek istiyorum.:)HAYATIMMMM

 • yagmur enerjy diyor ki:

  bıkac gun sonra bursaya geleceksn ortak bır arkadasla sızı nereye gtrym haber ver set arasında ara mujuu

 • emine diyor ki:

  emir sen çok tatlısın seni çoooooooook seviyoyorum

 • coni diyor ki:

  emir ben seni hiç sevmedim kusura bakma yakışıklı değilsin by

 • kübra diyor ki:

  Emir açıkçası söylemek gerekirse bu haberleri duyunca hayata küstüm ama sen röpörtajında böyle birşey olmadığını söyleyince çok sevindim seni çok seviyorum keşke seninle tanışabilme şansım olsa.

 • kübra diyor ki:

  emir seni çok seviyorum çok yakışıklısın her gün aşkından çıldırıyorum.

 • şeymanur diyor ki:

  emir sen çokk yakışıklısın seni seviyorum tabikide abim olarakkkkkkk

 • Nil diyor ki:

  abi siz malmısınız ya ahaha şaka gibisiniz. yorumlardan bahsediyorum.. bir yorum okudum 20 yaşında olduğunu söylüyor. yani çağatay ile aynı yaşta imiş. yaşı büyük aklı küçük arkadaşım benim. biraz büyümeye ne dersin? yok aşığım sana çağatay yok seni seviyorum 😀 tamam hayran olun falan ama ne aşkı? neymiş birinin kalbi kırılmış ama bu yazıyı okuduktan sonra iyileşmiş falan. sizede saçma gelmiyor mu? hadi tamam 13-14 yaşında olanlara bir şey demiyorum. büyüyecek onlar ama 20 yaşında olupta aşk içerikli yorum atanlar var. allh aşkına büyüyün ya. hayır yani ben de çok büyük değilim yaş olarak. 17 yaşındayım henüz ama yorumları okurken kahkaha attım resmen. söylediklerimi bi düşünün ve yorumlarınızı okuyun tekrar. hakikaten komiksiniz.

 • gizem=emir diyor ki:

  emir çok yakışıklısın seni çok seviyorum senın gülüşüne hayran oluyorum gerçekten ferihanın boyu biraz daha uzun olsa daha güzel olacak ferihada güzel kız sen varsın diye bu filmi izliyorum sen olmasan izlemem ferihaya sarıldığin zaman hep gül tamam mı? Ferihayıda kapıcı olarak kabul et ve ferihanın o yemek yapışı sende kalışı çok güzeldi seni seviyoruz emiiirrrrr aşkım bitanem emirim

 • eylem diyor ki:

  seni ferihaya çok yakıştırıyom ama selin teyzeye yakıştırmıyorummmm…

 • zana diyor ki:

  seni ve ferihayı cokk seviyom:)

 • eylem diyor ki:

  seni ve ferihayı birbirinize coook yakıştırıyom:)

 • emre diyor ki:

  ben arka sıradakilerde oynamak çok isterim gerçekten adim emre umarim bir şas verisiniz gerçekten oynamak çok isterim ordakilerle tanişmak çok isterim nese size cok şey yazdim daha fazla kafanizi şişirmiyim byy

 • sewiyom seni çağtay diyor ki:

  emirin biricik aşkı mal sinem kndini çok şanslı zannetme tammı cnm

 • sewiyom seni çağtay diyor ki:

  nil gerçekten haklı kçksnüz bari ssn

 • hilal diyor ki:

  bazı yerlerde hazal kayayla çağatay ulusoyun sevgili olduğunu söylüyolar hazalın sevgilisi vardı ayrılmış diyolar işşallah doğrudur o selin onun menejeriymiş…..

 • şeyma diyor ki:

  o yanındaki annen miyoksa ama dur soy adlarınız aynı deil teyzen felandır. yha kabullenemiyorummmm bunu hiç bir hayranına yapamassın allahım çoook yakısıklısın ama göz zevkin bozuk mu çağatayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 • selimhan aydın diyor ki:

  çağatayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ben senin hayranın değilim ama yakışıklın ben ferihayı izlemiorum ama LALE DEVRİ,KALBİM SENİ SEÇTİ,TÖVBELER TÖVBESİ izliorum :DDD

 • CEREN diyor ki:

  feihayı izliorum ve çok beğeniorum

 • busra diyor ki:

  çagatay umarım yalandır kesınlıkle yakısmıyorsunuz..

 • zeynep diyor ki:

  Çağatay merhaba bende senin hayranlarından biriyim seni çok bneğeniyorum çok yakışıklısın inşallah hayatın boyunca hep zirvede kendine iyi bak hap mutlu ol bu arada hazalla çok yakışıyosunuzz:)))

 • hande diyor ki:

  aşkım emin olki ben daha güzelim. bu haberi duyunca çok sinirlendim aşkıııııııııııııııııım. seni çok seviyorum. tabi sonra yalan olduğunu anladım

 • sewda diyor ki:

  Zaten imkansıZ bir Şey bu Kdr TaTlısın Çahatay HazaL yakışır sana NOT (KaLın Kaş Daha Çoq YaKışıo sana..)

 • çağatay hayranı diyor ki:

  emir o kağıdı okudun ama sanki o kağıdı senin annen yazdı eğer feriha yazmışsada onu affet feriha seni hhheeeppp seewwwwwwdddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • çağatay hayranı diyor ki:

  çağatay seni çççoookkkk sewiyorum cevahire iyiki geldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..

 • immihan diyor ki:

  slm yukarıda verilen roportajı okudum gerçeyi yüze çıkarmanıza sevindim.Elbette sevmenin yaşı yoktur bu durumlara saygı duyarım lakin bir izleyici ve azda olsa takipci olarak neden twitir ve feceniz yok anlamış dilim gerçekten bu hesaplarınız olmuş olsaydı emir bey selin hanımla böyle tatsız bir olaya maruz kalmazdınız umarım ilerki dönemlerde feyste ve twitir da görürüz. medyayı fazla takmamanızı umut ederim onlar işine bakar işine geldi gibi yazarlar iy günler by

 • burcu diyor ki:

  emir bu habere gerçekten çok sevindim. ama zaten inanmadımda çünkü menejerinye yan yana görüntülenmediz doğal ikinizde işinizi yapıyorsunuz. inşallah oyunculuğunu devam ettirirsin çünkü işini gerçekten çok iyi yapıyorsun.bu dizide belki sen ve leyla hazal kaya olmasa bu kadar izleyici olmazdı. özel ve iş hayatında sana başarılar diliyorum.(bende hayranlarından biriyim) yukarıdaki yazıları okudumda lütfan bir hayranlığı bu kadar büyütmeyin. o bir oyuncu hareketleri ve tavırları dizideki gibi olmayabilir. önemli olanda bir insanın huyudur güzellik geçicidir…

 • beyza diyor ki:

  emir seni seviyorum.

 • emine diyor ki:

  emir ille bu kadar yakışıklı olmak zorunda mısın? seni çoook seviyorum

 • rojin diyor ki:

  I LOVE YOU EMİR

 • merve diyor ki:

  YAZININ HEPSİNİ OKUMADIM AMA BENCEDE aşkın yaşı yoktur ben yakıştıklarını düşünüyorum ama enönemlisi kariyer yapması bende manken olmak istiyorum,bencede kendini şanşlı bulmasıda çok normal ama ben bu cümleleri çagtay ulusoyun hayranıyım diye yazmıyorum kariyer hayatı çok begendim için yazıyorum hayatında ona başarılar dilerim

 • ßüŞrA diyor ki:

  em!R..seni çOOOOOk séVİyorm…hazllada birbirinize çk yakışıyonuz ..umarm geleck haytndada hep böle şamslı olursn ve önün açk oluRR..:D:D

 • c.e diyor ki:

  bu arada adım ceyda bugün üzücü bir haber aldım çağatay galatasaraylı imiş ama olsun ben onu hem yakışıklı hemde tatlı olduğu için seviyorum bu arad soyadımı vermek istemedim 😀 HE bu arad umarım bu aşk evliliğe dönüşmez ve çağatay yurt dışına çıkmaz eğer çıkarsada kendime hemen bir pasaport çıkarıcam 😀 <3

 • c.e diyor ki:

  YAŞIM 12 AMA AŞK YAŞ ANLAMAZ FLN DİYOMUŞUM 😀

 • nezrin diyor ki:

  Ben diyorum ki cagatay cokkkkkkkkkkkkkk yakisikli bence cagatay selinle sevgili olsa bile selin cagatayin yaninda annesi gibi gorunuyor ve cagatay kendine uygun bir kiz bulsun bence bi daha soyluyorum selin cagatayin yaninda annesi gibi duruyor hadi cagatay o sana yakismiyor kendine baskasini bul.

 • cansu diyor ki:

  banada kendinden 15 yaş büyük birkadınla bereber olduğun haberi çok saçma gelmişti bu yazıyı okuyun ca inanılmaz sevindim çağatay yurt dışına gitmeni istemem selin ablayla gercekten iyi bir ekipseniz tabi konuşucaksınız ama bu haberlerden sonra arnızda biraz daha mesafe olsun büuük hayranınım

 • Hira nuR diyor ki:

  Çağatay Seni Çok Seviyorum Seni çok qöRmek istiorum Ama qöRemiorum yha Şu ask meseLeside herkeze qöRe saçma bi yaLan buna kim inanıRkı inanan eqer yha mal olmalı yada saLak böLe bi habeRe kmse inanmamaLı çağatay Seni çok seviyoRumm Ve senın büyük büyük büyük çok..k büyük bi hayranınım <3

 • selda diyor ki:

  çağatay seni çok sevdim dedimki çağatayı göürüm ama olmadı ben seninle beraber olamıyorsam bari hazal olsun hem seni görüyor benim düşüncem onunla beraber olman he sen selini seçiyorsan ona karışamam ama selinden ayrıl sen hazala layıksın mutluluklar ama kalbimde abi olarak kalıcaksın

 • selda diyor ki:

  çağatay abi seni çok seviyorum

 • SOFİA diyor ki:

  kızlar hiçbirinizin çağataya ulaşamıyacağindan adım gibi eminim.benim ilk hedefim o ki zaten yolumda ilerliyorum.bulgarım.hedefime ulaşacağima inanıyorum!ÇAĞATAY

 • SOFİA diyor ki:

  ÇAĞATAY seniii çoook seviyorum tatlım yha çokk!!

 • pınar diyor ki:

  çağatayım aşkım seni çoook ama çooook seviyorum ben senin hastanım her gece rüyalarıma giriyorsun telefonumda senin resimlerin senin hayranınım her bilgisayarı açtıgımda senin resimlerine haberlerine bakıyorum sen benim için çok özelsin şu an oynadıgın dizi sezon finaline girdi çoooook üzüldüm cuma günleri her şeyi bir kenara bırakıp seni izliyordum ama olsun sen benim gönlüme tahtını kurmuşsun o bana yeter.

 • nisu diyor ki:

  bak emir kızla işin olmasın olum sn salakmısn senin annen kanser sn kadınlarla fingirdeşiosn ayıp valla . buarada handeyede hak veriorm ne o öleeee feriha takıntn qüzlde olsa bariii hndenin yrnde olsam o kızı öldürürdm onla çıkcağına bnle çık ayıppp çokk ayıppp üzülüorm sana harcanıosun oralardaa sn qel biim semte qünşliye bak bn seni krllar qibi raht ettiriormm öle diğer kzlar qibide aşkım böceğm yzmıcmmm ballsın abrtmaya qerk yok bnden sana sölemesi o kadın sana yavşıooo sn inanma onlara bidahada srılma boğarm seniii .

 • çağatay hiçbirinizin değil benim diyor ki:

  sen benimsi b oselinide bırakacaksın bnmsn bnm çağatay hiçbirinizin değil benim dir hiçbiriniz onu haketmiosunuz sadece bn hak ediyorum o benmdir o bnm anladınızmı

 • çağatay hiçbirinizin değil benim diyor ki:

  rüyalarımda herzaman seni görüyorum hesinde çağatay hiçbirinizin aşkı değil benm dir tammmı siz sadece onu elde edemeyen hayransınız

 • çağatay hiçbirinizin değil benim diyor ki:

  ayrıca ferihaylada sizlede hiç yakışmıo tekincim bnm

 • çağatay hiçbirinizin değil benim diyor ki:

  ve bebeğim eğer seni kaybedersem sokaklarda yatr kalkarım çünk sen bnm bütün varlığımsın

 • klara diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum 20 yaşındayım şu anda çıktığın kız senden 15 ya büyük lütfen benle çık senle amerikaya kaçarız dizide oynadığın ileri zekalı kız yani feriha çok gıcık bir daha ferihyla öpüşürsen seni öldürürüm

 • gizli prenses diyor ki:

  çağatay aşkın yaşı yoktur cnm seni çok ama çok görmek istiyorum sen mutluysan bende çok mutluyum seni görebilirmiyim belli olmaz ama seni çok seviyorum dediğim gibi sen mutluysan ben çok mutluyum SELİN ABLA ile sana mutluluklar diliyorum

 • irem diyor ki:

  EMİRRR çok yakışıklısın tatlumm seni çokk sewiorumm ..

 • nehir diyor ki:

  uyanın artık uykudan

 • admin diyor ki:

  sizin benim gibi bir insan .çok hayranı var ama pekte hayranı var diye havalara giriyor.bence fazla havalara girme çağatay.

 • zeynep diyor ki:

  yorumum çağtay ulusoy senin en çok sevdiğin hayranın se çok yakışıklısın ama sevgilin senin yanına yakışmıyo malesf senden 15 yaş büyük olması sorun değil ama o kız çok çirkin benim yorumumu nütfen cittiye al ve enson diceğim seni çok seviyorum nütfen bana mesaj yolla

 • esmer güzeli aus wien diyor ki:

  cagatay schatz <3
  cok cok seviorm onu :-)
  insallah wiyanaya gelir ya
  ach ich liebe dich cagatayim :-*

 • melisa ulusoy diyor ki:

  kızllarrr reezzilll oluuuooorrrsssuuunnnnnuuzzzz .D bilmem farkındamısınızz 😀 😀 :) :)

 • İR€W diyor ki:

  Bnm kadar olmasın ama Cağatay cok tatlı yaaa 😉

 • beyza diyor ki:

  çağatay aşkım sakımın selin nenem kadınla çıkma o sana çok büyük ya bırak onu sen gel benle çık

 • sevilay diyor ki:

  çagatay şaka yapıyorsun sen daha güzellere lahiksin. herkesin dedigi gibi sen tek bir kişiye yakışıyorun odaaaaaaa hazallllll kayaaaaaaaaa ikinizde çok tatlısınız seni sewiyorum

 • seren diyor ki:

  senin hayranıyım senin çok gerçekci buluyorum.

 • seren diyor ki:

  sana aşım çağatay bırak sn oları bana gel

 • derya diyor ki:

  seninle tanışmayı,oturup konuşmayı,bir fincan kahve içmeyi gerçekten çok isterdim.evet model olarak süpersin ama oyunculuk olarak biraz daha çalışman lazım.bu ilk film olmasına ragmen gerçekten çok iyisin.bence sen isedigin her şeye ulaşıcaksın..hakknda hayırlı olanlar seni bulsun ve senin olsun…hoşçakal

 • gizli hayran diyor ki:

  çağatay napıyosun çok yakışıklısın hergün fan siteni takip ediyorum ama bu kadınla nasıl sewgili olursun biz seni feriha tanıdık ne olur hayranlarını düşün ve ayrıl o kadından ne olur:S

 • selen diyor ki:

  senınle gorusmek ıstıyorum ama sana nasıl ulasabılırım bılmıyorum lutfen yardımcı ol bana gereksız gelebılır sana bosver dıyebılırsın ama hayatımda degerın buyuk kısacık bı konusmamız bıle yeter ınsallah okuyosundur bu yorumları bana ulasmanı cok ıstıyorum nasıl ulasacam dıyebılırsın önce cvp ver gerısıde gelır cvp beklıyorum senden…

 • ayşe diyor ki:

  ben seni çok seviyorum hergün saat 15:00 da adını feriha koydumu izliyorum ama seni orda üzgün görünce bende üzülüyorum…

 • ayşe diyor ki:

  ben senin çok büyük hayranınım …. çok tatlısın

 • ESRA diyor ki:

  HERKESİN KENDİ GÖRÜŞÜ SAYGI DUYARIM….

 • eda ve çağatay ♥♥ diyor ki:

  çağatayım sana aşığım fecemde senin fotonla kendi fotomu birleştirdim hiç bir oyuncuyu senin kadar sevmiyorum senin yerrini kimse tutamaz fecen varsa ekle beni sakın selin le birlikte olma o senin annen yaşında hata yaparsınn selinle sevgili olma benimle ol ben seni beklerim cevabını bekliyom aşkitom :)::

 • elnara diyor ki:

  emir lutfen feriha’yay afet sezon final’dan sonra lutfen seni seviyorum

 • hazal kaya diyor ki:

  ya emir boş ver hazal kaya çok güzel selin de kim ya kendi yaşıtları ile takılsın sende hazal kaya ile takıl seni çok sewiyorum cnmm yakışıklım çağatay ı lowe youuu… (:(:(:(:(:

 • ayşes023 diyor ki:

  bu haberin yayınlandığı günden sonra hiç facebook açtın mı çağatay abi? nolur cevap verin

 • selen diyor ki:

  seni seviyorum…

 • Gunel diyor ki:

  cagatay ulusoy sevgilin olucaq kisiyi oyle secmelisin ki yanina yakissin tabii onu en iyi sen bilirsin ben bir azeri hayranin olaraq seni hazal kaya ile yakistiriyorum .ozel hayatinda basarilar.sen cok seviliyorsun.

 • meryem diyor ki:

  çağatay ulsoysun kafanda geride ha senin anan kadar bi kızla ne işin olur degilmi ama arkadaşlar sen bence hazl kaya git deki, ben sana aşkım lütfen benimle evlen olsun bitsin bu iş çok basit yok diyomiyorum diyorsan gelim elinden tutum sana dedirim lütfen hazal kaya evlen hi hazala evleneceksen benide çağır dügünününe nede olsa hayranınım degilimi

 • meryem diyor ki:

  seni çook seviyorum çağatay
  aklını başına topla hazal kaya evlen

 • yıldız diyor ki:

  çağatay selin boronkay la bi ilşkiniz olmadığı için çook ama çoook sevindim

 • GizLi HayRaN diyor ki:

  çağatay bu habere gerçekten çok sevindim. ama zaten inanmadımda çünkü menejerinle yan yana görüntülenmeniz doğal ikinizde işinizi yapıyorsunuz. inşallah oyunculuğunu devam ettirirsin çünkü işini gerçekten çok iyi yapıyorsun.bu dizide belki sen ve hazal kaya olmassa bu kadar izleyici olmazdı. özel ve iş hayatında sana başarılar diliyorum.(bende hayranlarından biriyim) yukarıdaki yazıları okudumda lütfen bir hayranlığı bu kadar büyütmeyin. o bir oyuncu hareketleri ve tavırları dizideki gibi olmayabilir. önemli olanda bir insanın huyudur güzellik geçicidir…

 • ilgi diyor ki:

  seni çok beğeniyorum. ya

 • zeynep diyor ki:

  seni çok seviyorum çok yakışıklısın seni ferihayla yakıştırıyorum aslında başka sevgiliye gerek yok ferihayla gerçekte de sevgili olmalısınız bu konuda ciddiyim önerilerimizi dinlersen seviniriz.sende ciddi olursan seviniriz hatta daha fazlasısı yani evliikte olabilir.

 • elif diyor ki:

  Fazla lafa lüzüm yok senin coq yakışıklı oldunu herkez biliyor. sEVGİLİ KONUSU BENİ İLGİLENDİRMEZ AYRICADA BÜYÜK İHTİMAL BU YAZIYI GÖRMİCEN :( AMA HERKEZ GİBİ -SENİ ÇOK SEVİYORUM- :D:D:D:D:D SEVGİLRLE….

 • Çağatay için ölürüm diyen genç bir qızz diyor ki:

  Çaqatay ım aşkmmm snin için ölürümmm bitanemmmm <3 bnce sevgilin se o kadınn hiç yakışmıyorsunuz hazal kaya daha güzell o da sna evet derse bir düşün bnceee… aşkmmmmmmmmmmmm sewiliosnn….hilal…..

 • hatice diyor ki:

  seni çok seviyorum çağatay hiç yakıştıramadım ben daha çok yakışırdım şahsen seninle ama olsun gönül bu aşık olmuşsun

 • çağataycı diyor ki:

  seni çok seviyorum çağatay hiç yakıştıramadım ben daha çok yakışırdım ben zaten bu haberlere pek inanmıyorum başarılar ayrıca çok tatlısın seni ilk gördüğümde sana aşık oldum seni çok seviyorum

 • Cagatayyy Koliikkkk diyor ki:

  Harikasin Birtanemm Senii Cooooooooooooooooooooooook Seviyorrrrruuuuuumm Odam senin posterlerinle dopdolu harikasin yakisiklisin CU’kulatammmmmmmmmmm …..

 • sevmeyeceğim diyor ki:

  bak çağatayy eğer o kadından eğer hemen ayrılmasann seni hayranlarına küstürürüm sosyal paylaşım sitesi açarım senini ve selin denen sevgilininin adına seni hyranklarınla küstürürüm hayranlarınını sana gösterdiği ilgiyi bir yazıda bititirirm açmamaı istemiosan ki facedede açarım o nandan ayrıl

  not:seni seviom aşkımm

 • belma diyor ki:

  ÇAĞATAY ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM OYUNCULUK VE MANKENLİK ALANINDA BAŞARILAR DİLİYORUM

 • betül diyor ki:

  BİRGÜN MECNUNA SORMUŞLAR:
  LEYLANIN NERESİ GÜZEL?
  MECNUN:SİZ GELİNDE BENİM GÖZÜMDEN BAKIN.DEMİŞ.
  RENKLER VE ZEVKLER TARTIŞILMAZ.
  EMİNİM EĞER GERÇEKTEN ÇAĞATAY SEVİYORSA HİÇ BİR SORUN YOKTUR.
  SIRADAKİ PARÇAYI SİZE ARMAĞAN EDİYORUM .
  HAYATTA BAŞARILAR DİLİYORUM…..:)

 • gamze diyor ki:

  abatmayn ya neresi yakışıklııı

 • zeliha diyor ki:

  emr bak hazal la brlkte ol o sana daha cok ykısıyo ama senin mutlulugun daha önemli kimle mutlu oluyosan onunla bırlıkte ol

 • esra diyor ki:

  catay bence sevgilini cok cirkın bence beninle cık

 • damLa diyor ki:

  emirr bn sni çoqq seviyorum dzyi senin için izliyorum sana bitiyorum yaa sen herkesi boşver ben sana deli gibi aşığım benle çık lütfennn :(

 • sena diyor ki:

  çağataya hiç yakıştıramadım kendisinden 15 yaş büyük biriyle aşk yaşamasına.çok şaşkınım ama bence o iddalar yalandır çağatayım yapmaz öyle.o çirkin yaşlı kadını seveceğine gelsin beni sevsin daha iyi emir im benim canımın içi

 • çağatay diyor ki:

  Aşkımmmmmmmmmmmmmmmmm seni çok seviyorum iykide bu röpörtajı yaptın yoksa kalp krizi geçirecektim senin yüzünden…………… seni çok seviyorum ve kimselere paylaşmak istemiyorum eğer selin hanımda sana göre değil bence aşkımmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmm

  NOT : =) Seni ÇOK Seviyorum Ve Kimseyle Paylaşmak İstemiyorum

 • aslı diyor ki:

  seni çok seviyorummmmmm.gerçekten rolünün hakkını vererek oynuyorsun.başarılarının devamını dilerim

 • aslı diyor ki:

  damla bence çok havadan uçuyorsun dikkat et bir gün düşersinnnnnnnnnn.ha

 • aslı diyor ki:

  gamze o yakışıklı değilde sen mi yakışıklısın saçma saçma konuşma

 • aslı diyor ki:

  arkadaşlar bence abartmayın çağatay size bakmaz bende onun fanlarından biriyim ama sizin gibi abartmıyorum beyenmeyenleri yuhluyorum

 • elif diyor ki:

  emir bn adını feriha koydumu sırf senin için izliyorrum aşqımm aşqımm bnm yha bn senin için ölüyom burdaaaa

 • CAGATAY ULUSOYUN SEVGILISI diyor ki:

  selin cagatayin sevgilisi diyilllllllllllllllll benim ben

 • HazaLkAyA&ÇağaTayUluSoY diyor ki:

  Çağatay ulusoy ben seni daha çok hazal kayayla yakıştırıyorum ama öncelikle benim için senin isteğin kararın düşüncen daha önemli seni çok seviyorum ve dizini severek izliyorum sezon finali yapılması beni biraz üzdü ama inan bana en çok senin hazal ve sen sahnelerini dah çok severek izliyorum.öncelikle Selin Boronkay ile aşk yaşadığına inanmıştım çünkü bu dünyada herşey olabilir gerçekleşebilir .Bana göre hazalla çpok yakşıyorsun ama en başta dediğim gibi senin düşüncen kararın benim için en çok o önemli:) seni çok seviyorum çok iyi ve drüst birisin sevgilierimle seni çok seviyorum

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  ÇAĞTAY AŞKIM BİTANEM SEVGİLİM ADIMI YAZMADIM ÇÜNKİ SEN BENİM BİTANECİK SEVGİLİMSİN

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aslı iki gıram aklın olsa bize hava yapmazdın çok havalanma havan pufff diye inmesin

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  hey garson bana kalbim kadar yanık döner´düşüncelerimkadar karışık salata´acılaraım kadar koyu bir kahve getir

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  karın olmak istiyorum karın ´eyyy benim yakışikli kardan adamim

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  asika badat sorulmaz´anında korkup tüyer

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aşk bir sudur iç iç kudur aşkım

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  sevgilim sensiz gormüyor seninle oluncada gözlerim senden başkasını görmüyor

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aşk elmayıyemekle başlar ayvayı yemekle bier hahahahahahhahahahahahahaha

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  işte böle çağtay sana aşkımı ispat etmek için bukadar komik söz biliyorum bu yazdıklarımı okuduktan sonra üstüne buzlu bir su iç

 • bengü diyor ki:

  cagtay seni cok seviyorum sen benim askimsin sen benim icin cok degerlisin

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  bebişim

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aşkımsın

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aşkımseni çoooookkkkkkkkkkkk seviyorum

 • aşkısı diyor ki:

  seni çooooookk seviyorum sana sevgimi anlatmaya bilgisayarın kapasitesi yetmez aşkım.OSMANİYELİ MEHULL

 • emine diyor ki:

  çağatay sanabile bakmaz aslında
  paran için seninle sevgili

 • esra diyor ki:

  çağatayı çok seviyorum bide kutsiyi başka kimse onu benim kadar kimse sevemez çünkü ben onları çok seviyorum ama neden bilmiyorum sizce neden açıklıyım kutsinin gamzeleri ve gözlerine çağatayın ise suratına ama kutsiyi daha çok seviyorum

 • gizem diyor ki:

  ayy bumuymus ben ondan daha güzelim be

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  gizem sanaçağtay´yar etmem hem ben senden daha güzelim azra akın gibi kadınım valahi

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  çatay seni kimseye yedirmem sen benimsin

 • hayatının anlamı diyor ki:

  çagatay canım sen farkında olmayabilirsin ama biz bir gün karsılasıcaz ve hayatında sadece ben olucam.o zaman selinle görüsmene izin vermiycem aşkımmmm:))

 • sevda diyor ki:

  bence çağatay ulusoyyyyyyyyyy çok yakışıklı bence o kadınla sevgili olmaz okadın çok çirkin bence daaa güzellerini hakediyor mesela been

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  aşkım bitanecik sevgilim benim

 • betüş diyor ki:

  (çağatay geçekten yanında ablan gibi duruyo) arkadasıma demistim öve öve bitiremediniz su dızıyı dıye sonra bana dediler ki bizo dızıyı emir için izliyoruz diye ben de merak ettim kim bu ya diye sonra fragmanı gördum bayıldım (ama sana )sakın dızıyı bırakma gerçekte ferihayla sevgili olsanız aslında daha etkılı olur çunku sevginiz daha belli olur dizını n tekrarlarını izliyorum seni çoookk seviyoruuum ya çok yakısıklısın odamın her tarafı senin posterlerinle dolu annem kızıo ama ne yapayaım gonul ferman dinlemio yanıoyunculuğu surdur lutfen senihep ekranlarda görmek istiyorum bu arada senbın fotoğrafın baskılı olan yatığım var!!!! her sey senin için cnm benim yakısıklımmmmm D:)

 • buse diyor ki:

  ben çağatayı çok yakışıklı buluyorum fakat çağatay benim filan da demem ayrıca hazal kaya ile birbirlerine çok yakışıyorlar bir dergide okudum çağatay renkli gözlü kızlardan ve güzel sesi olan kızlardan çok hoşlanıyor ferihanında sesi güzel ayrıca piona çalıyor ÇAĞATAY ULUSOY VE HAZAL KAYA BERABER OLSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN……EMİR

 • azra diyor ki:

  seni çok seviyorum emir sus emir benimle sakın konuşma tiwitır a hiç girmiyosun aşkşam bebek’te buluşalım baya hayranın var ………….

 • azra diyor ki:

  emir cem yılmaz ‘da gelecek bizimle randevuyu ona göre ayarlar tm aşkımmmmmmmmmm………..

 • elifnur diyor ki:

  meraba ben elifnur bende çağatay ulusoyun en büyük hayranlarından biriyim bu aralar çağatay ulusoyun rahatsız olduğunu duydum inşallah bir an önce sağlığına kavuşursun seni çok seviyorum ama bir aşık ya da sevgili gibi değil bir abi gibi.dizindede çok başarılısın diğer dizilerindede başarılar dilerim

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  gerçekten hasta mı oldun

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  çookkkkkk çokkkkkkkk geçmiş bitanecik sevgilim benim

 • bitanecik sevgilisi diyor ki:

  A LOVE YOU

 • jhgmn diyor ki:

  süper bir insansın çağtay ben seni yakından gördüm sana aşıktım dahada aşık oldum aşkımsın ben ferihanın yerinde olmak isterdimm seni çok sewen aşkınn

 • görkem diyor ki:

  evet cok cok yakışıklı bir oyuncu ancak selinle ilgili söylentiler şayet doğruysa kendine baya haksızlık ediyorsun bu benim sahsi fikrim kendi yaşlarında biriyle bişiler yaşaman hayranların kızdırmayacaktır insallah bir gün seni yakından görme fırsatım olurr:)))

 • gizem diyor ki:

  ya o kadar da yakışıklı değil fazla abartıyorsunuz zac efron ondan daha çok yakışıklı bunu bu kadr büyütmeyin şişip durucak yaa..

 • gökçe ve fatma diyor ki:

  Çağatay biz senin en büyük hayranınız bizce selin senin yaşına göre çok büyük ve hattaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok yaşlı bizce hazal kaya sana daha çok yakışıyor eğer o kadınla birlikte olduğunu duyarsak ki dua et ki duymayalım o zaman seni bi hayran kabul etmeyiz

 • ümit diyor ki:

  hazal kayayı neden sevmiyorsun

 • nazila diyor ki:

  cagatay seni abim gibi cok ama cok seviyorum iranda hepimiz senin dizini izliyoruz ama bence de siz iyi cift deyilsiniz ve sen ve feriha cok iyi cift ola bilirsiniz

 • songül diyor ki:

  çağtay seni çoooooooooooooook seviyorum bence hazal kaya senin yanında cüccük kalıyor
  a love you

 • feriha kaya diyor ki:

  emir ferihayla hemen barış

 • kübra diyor ki:

  çok yakışıklısın canımm seni çooooook seviyorum

 • irem diyor ki:

  çağatayyy ben sana aşığım bunu açıkça söyliyeyim ama ben seni o kadınla görmek istemiyorum yaaaaaaa allah aşkına hazal kaya varken neden okadınla berabersin ama röpartajda sevgili deyiliz dedein içim rahatladı seni seviyorum haaaaaa ferihaYI ÜZME herşeyi seni sevdiği için yaptı lütfen aşkınız gerçek olsun siz ikiniz birbirinize çooooooooooooooooooooooooooooooooooook yakışıyorsunuz sizin kadar uyumlu bir çift görmedim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tek kelimeyle mükemmel haaaaaaaaaa bide çeğetey benimdir ona gğre aşkım seni seviyorum benim ama ilk başta hazalın seni seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeviyorum aşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşkım ööööööööööööööööööööptüm bebeğim

 • büşrA diyor ki:

  çağatay seni çok sewiyorum <3 en büyük hayranımsın

 • melike diyor ki:

  sevgili çagatay ulusoy seni çook sewyrm .süper bir oyuncusn seni her cuma izliyorum .sinema filminede gidicem .başarılarrrr seni seven hayranın

 • cansu diyor ki:

  selam çağatay seni seviyorum

 • cansu diyor ki:

  seni seviyorum çağatay sen çooooooooooooooooooooooookkkkk yakışıkl

 • cansu diyor ki:

  emir sen ferihaya layıksınnnnnnnn

 • deniz diyor ki:

  sen daha iyilerine layıksın <3<3

 • gamze diyor ki:

  EMİR ÇOOOq TATLISIN ADINI FERİHA KOYDUM U TEK SENİN İÇİN İZLİYORUM BİTANRM. BNM FACEY İSTEK GNDERİRSN ÇOq SEWİNİRİM TATLIM ÖPTM CNM ŞİMDİDN T.E BABY SNİ ÇK SWYRM EMİR

 • Cagatayin Aski diyor ki:

  Cagatay iyikide selin’le beraber degilsin cunku seni seven bir sürü hayranin var, ve onlari inaniyorumki üzmek istezsin ve o yuzden ceydayi birak cunku bunlar sana gore degil yasidin biriyle beraber ol, inanki daha cok hayran toplarsin…
  Danimarka’dan Seni seven Hayranin.
  bu arada Danimarkada seni seven coook kisi var lutfen buraya inza icin yada baska bir sey icin gel, yada bir bahane bul gel buraya lütfeeeeeeeeeen<3
  gelecek olursanda adress: Danimarka Aarhus'sa gel, bu arada Aarhus seni sevenlerin oturdugu sehir<3

 • derin diyor ki:

  çağatay tabi senin hayatın ama selinle hiç yakışmıosunz… seninle tanışmaı o kadar çok sevyorum ki herşeyi göze alabilirim :)ama sana karşı duygularım aşk deil…. hazalla çık çok çok çok ama çooooookkk yakışıosnz… :) :) gerçekten bnde selini annen sandım k.bakma selin :(

 • canan diyor ki:

  merhaba emir offff ya sen neden feriha yı öle üzüyon lütfen en kısa zamanda barışın seni çok seviyorum dizi muhteşem

 • gamze diyor ki:

  çağatayy sana evcek hayranızz seni çok seviyoruzzzz bunu bil 😀

 • gamze diyor ki:

  özet geç emirrrr:d

 • zeynep diyor ki:

  çağtay sana bayılıyorum

 • rizelii53 diyor ki:

  Kusura bakmayin arkadaslar amaa yani gülmekten koptum suanda siz saklamisiniz ya ? TAMAM CAGTAY ULUSOYA HAYRANSINIZZ amaa bu kadarda pesss yok askim benimsin fln noliyozz ? biseyi abartmayaa gerek yok yani bende kendisine hayranimm amaa sizin yaptinizz bu yorumlar fln sacmaaa normal deil .. siz böyle tek disss görünüsünee bakarsanizzz ooohooh .. vallaahh cok komik yazdiklariniz . tamamenn kaptirmisinizz sankii dizi deil dee gercek hayataa oliomuss gibi hahaha.Neysee bencee kizlar fazlaa abrtmayin ;).

 • ebruuu diyor ki:

  emiirrr hayyyrraaannnnsssııızzzzzzzzzzzzzzzz ;)

 • rizelii53 diyor ki:

  belli yaorumlarinizdann 😉

 • elif... çağatay diyor ki:

  çağatay seni o kadar çooooooooooook sewiyorum ki seni görüp, konuşamadığım için ağladığım bile oluyor… yha akımı anlatamam nasıl bir aşksa derslerde bile aklımdan çkmıyorsn. sınawlarda senin posterini yanıma koyuyorum şans getiriyo… bu aradalütfen ferihayla barışma dizi bile olsa ikinizi yan yana görünce kıskanıyorum biriciğim…..

 • sedef diyor ki:

  aşkımmmmm…

 • fdgbv diyor ki:

  çağatay ulusoy benimdir hiç birinizin olamaz aşkımmmm

 • ışılay diyor ki:

  EMİR SENİ SEVİYORUM.

 • IŞILAY diyor ki:

  I LOVE YOU EMİİİİİİR…

 • IŞILAY diyor ki:

  ÇAĞATAY SENİ SEVİYORUM…

 • nermin diyor ki:

  emir senin için izliyornum bu diziyi…..ve senin hayranınım ama sen FERİHADAN vaz geçme bir gün olucak pişman olucaksın SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ SENİ SEVİYORUM

 • adsız diyor ki:

  şükür bu yazıları okuduktan snra rahatladım çağatay ulusoyu kendinden 15 yaş büyük biriyle birlikte olmadığına inanıordum ama bu yazıyı okuyunca iyice emin oldum ve çok rahatladım

 • beyza diyor ki:

  çağatay ben seni seviyodummm…… bu kızla olduğunu duyunca istemedim… hadi beni geç hazal kaya yla veya beren saatle birlikte olsaydın çok salaksın

 • mehtap diyor ki:

  Selin Boronkay, Çağatay Ulusoyun menejeridir… Çağatay Selin Sayesinde buralardadır…Bu yazdığınuz çirkin şeyleri okuyup şaşırıyorum…Selin Boronkay ın çağatayla ilişkisi yoktur.. Gülünç olmayın…Onların ilişkisi iş ve arkadaslıktır.. Çağatayı seyrediyorsanız bu Selin sayesindedir.. onun iş bağlantılarını Selin Boronkay yapar…Madem cahıl değilsiniz, kafayı çalıştırında biraz anlamaya çalısın…

 • negin diyor ki:

  ben irandan diziye bakiyorum:biliudom bu heberlar yalandir. sakin uzulma cagtay

 • SİBEL VE CANAN diyor ki:

  Biz senin çooooooooooooooooooook büyük birhayranınız.Bence sen hazalla daha çok yakışıyorsunuz.kendinden büyüklerle çıkma,sen elini sallasan ellisi…adını feriha koydum dizisinin büyük bir takipçisiyiz.Bence sen en kısa zamanda hazalla çıkma teklifi et,ha
  tta evlenme teklifi bile edebilirsin seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook SEVİYORUZ…..

 • çağatay ı grünce tekrar ona aşık olann müge diyor ki:

  çağatay sakın o kızla çıkıyim falan deme hem hazal yani feriha ile sw ol sen dha gzllerine layıksın çnkü ve hazalda bu gzllik var ve bn sana aşığım ama biliorum ki bu aşk grçk deil…ama sninle buluşmak istiorummmm ve cep telefonum da hep sen ve feriha nın resimleri var bak sana tekrardan hatırlatıyorum bu kadar aşığın veya hayranın sana not yazmış o selin denen kadınla birlikte olma 35-36 yaşında oluo galiba neyse bu yazı burada son bulacak galiba ama selin ile olma hazal ile ol ve bnmle de bi ara buluş ltfn cnm……

 • çağatayı görünce tekrar ona aşık olann müge diyor ki:

  çağatay sakın o kızla çıkıyim falan deme hem hazal yani feriha ile sw ol sen dha gzllerine layıksın çnkü ve hazalda bu gzllik var ve bn sana aşığım ama biliorum ki bu aşk grçk deil…ama sninle buluşmak istiorummmm ve cep telefonum da hep sen ve feriha nın resimleri var bak sana tekrardan hatırlatıyorum bu kadar aşığın veya hayranın sana not yazmış o selin denen kadınla birlikte olma 35-36 yaşında oluo galiba neyse bu yazı burada son bulacak galiba ama selin ile olma hazal ile ol ve bnmle de bi ara buluş ltfn cnm……

 • feriha diyor ki:

  çağtay sadece beni seviyorum ben feriha hiç birinizi umursamıyor umursasaydı yorum larınıza yanıt verir kızlar

 • dilara diyor ki:

  cagatay seni cok seviyorummmmmmmm <3

 • buse diyor ki:

  abi bilgidiğin saçmalıksınız boş boş angarya işlerle uğraşa uğraşa iyice kafayı bozmuşsunuz… bu kadar ucuzca kişiliksizce davranmayın kendinize bir saygınız olsun.. yazık size insanların ne dertleri var siz boş boş şeylerle değerinizi küçültüyorsunuz…

 • ... diyor ki:

  arkadaşlar emir çağatay ulusoyun filmdeki adı gerçekten çağatay ulusoy çok yakışıklı ve aynı zamanda cok sempatik ama mehmet günsürün yeri çok ayrı

  bu arada anadolu kartallları cok güzel bir film çok beğendim çağatay ulusoy anadolu kartallarında çok daha yakışıklı..

 • ... diyor ki:

  bu arada mehtap arkadaşıma katılıyorum.sonuna kadar destekliyorum bazı kişiler delirmişler saçma sapan yorumlar atmayın lütfen!!!

 • ferriha emir diyor ki:

  bnce emir ve feriha cok yakısıyo onların sevgilisi olmasını istiyorum nolur gercek hayatta sevgili olun ikinizde cok tatlısınız
  ama sevgililerinize yakısmıyosunuz

 • damla gümüş diyor ki:

  bence çok tatlısın ve sana ünlü olmak yakıştı… belkide senin kızlar tarafından hayranlığın bu flimde ortaya çıktı, belkide senin yakışıklılığını önceden farkeden kişiler tarafından (ben)… ama ne olursa olsun sen sen ol ünlü olup burnu kalkanlardan olma çünkü sana emir rolü karakteriyle çok yakıştı… inşallah gerçek hayattada öylesindirki hayranların seni bu karakteriyle seviyor… sevgili konusundada zaten selin denen kişiylede birlikte olman hiç aklıma gelmedi çünkü sen daha iyierine layıksın… ben kıbrıstan damla, seni çok seviyorum kendine iyi bak… hayatında başarılar seni daha çok görmek istiyoruz televiyonlarda <3 <3

 • fatma lara yrlmz diyor ki:

  çağooo ne yapan ganga twiter takipçilerindeyimmm sana hiç yakistıramadım 15yas byk kzı

 • betul yeşilbaş diyor ki:

  çağatay herkese bir sürpriz yapıp hazal kayayı seç ne olur gül gibi kız işte.selinle hiç yakışmıyorsunuz.bırak şu inadı o kız sana göre değil…

 • bnnn diyor ki:

  çok güzelllll

 • ceren diyor ki:

  çağtay ağbi ben senin küçük hayranınım ama seni çoooooooooooooooooooooook seviyorum çağtay ağbi cevap yazarmısın.

 • ceren diyor ki:

  melisa ulusoy fakındaysan sen rezil oluyorsun.

 • halise diyor ki:

  çağatay abi ben seni çok seviyorum ve çok beğeniyorum annene bin kere teşekkür ederim senin gibi birini dünyaya getirmiş seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum burdan hazal kaya ya slmlar ve seni DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTERİM

 • ceren diyor ki:

  sana katılıyorum hadise çağtay ağbiyi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum. KAYSERİYE gelme dileğiyle CEREN ŞİMŞEK.

 • senem diyor ki:

  aşkımmm senii çok amaa çok seviyorummm seni görmek için elimden geleni yapacağımmm ama selin lee hiçç yyaakışmıyorsunuzz senin kararın amaa daaha güzel biriyle sevgili olabilirsin bnim düşüncem buu en iyi kararı senn verrr bi daha söylüyorumm çok amaaa çok yakışıklısınn senii çokk seviyorumm 😀 😀

 • fatma diyor ki:

  mmerhaba çağatay sn çooook svyrm abi gibi… bşrnn dvmn dlyrm
  KEŞKE sni canlı olarak görebilseydim.. sizi hiç unutmayacağım..bu arada barış kıçıra slmlrm sylrmznz size çook teşekür ederim..öptüm by

 • yelda diyor ki:

  çağatay abi ben seni çok seviyorum.annene selam söyle duyduğuma göre cığara içiyorsun.. ı love you

 • fatma diyor ki:

  çok yakışıklısınız size bayılıyorum.sevgilinizi bırakın bana gelin istanbuldayım taksimdeyim 12 de bugün buluşalım

 • sebiha diyor ki:

  bak ben senın yerinde olsm gercek askı bulamazdm ama bak bn sana yardım edım burda ben varım :)

 • sebiha diyor ki:

  bnde adana seyhandaym;)

 • radiye diyor ki:

  çağatay senin için adını feriha koydumu izliyorum çooooooooooookkkk yakılısın

 • radiye diyor ki:

  çağatay sen onu bırak daha güzel kızlar var yaşına göre kız bul birde unutmadan ççoooooook yakışıklısınnnnnnnn

 • radiye diyor ki:

  ben etilere geliyorum beni bekleee

 • ceren diyor ki:

  seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevşyorum.

 • hülya diyor ki:

  aşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkim seni seviyorum bayılıyorum ya sana senin için izliyom emir bi sen sonra feriha emir afet kıyma kıza günah

 • asi kiz diyor ki:

  askim ya bi tanesin tek gercegim keşke bir kere görsem seni

 • sema diyor ki:

  emir sana bişey dim sakın ferihadan başkasıyla çıkma çok yakışıyosunuz…. :)

  seni seviyorum

 • sanem diyor ki:

  feriha seni çok seviyorummm .d

 • sanem diyor ki:

  emir hariç herhesi çok seviyirumm hayranıyım :)

 • Emir SarrafoğLu & Çağatay uLusoy diyor ki:

  tek keLimem

  Tarif ediLemez bir erkeksin …

 • elif diyor ki:

  Iyi aksamlar öncelikle
  emir her atigin adim icin sana bol sans diliyorum
  umarim hayatta en cok diledigin sey yerine gelir..

 • ipek diyor ki:

  bekle beni gelyorum emir

 • Yağmur (Ulusoy ) diyor ki:

  Öncelikle vay canına herkes çağatay ulusoya aşık (buna bende dahilim)
  ikincisi çoğu kişinin yorumlarına baktım bazıları çağataya emir demiş
  o emir deil tm mı o çağatay ! üçüncüsü yolda onunla karşılaşsanız ne yapardınız ? ben şunu yapardım çağatayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! koşarım ona sarılırım!

  not: yapabilirsem onu yatağının altına saklarım!
  not2:sana deliler gibi aşığım çağatay !

  Yazan : Bayan Ulusoy

 • Yağmur (Ulusoy ) diyor ki:

  bişey daha söylicem bazı yorumlarda çok yakışıklısın sonra i love you diyosunuz ama onu yakışıklı olduğu için mi seviyosunuz bence siz karar verin .. tm yakışıklı ama onun saygısı, erkek arkadasın olduğunda sana olan sevgisi gerekli yakışıklı olması değil bence
  neyse çağatay ulusoya aşık kızlaaar iyi akşamlar iyi hayaller
  rüyanızda çağatayı görürsünüz inşallah hadi bakalım inşallah !

  Yine i love you yine i love you çağatay ulusoy
  Yazan: Miss Ulusoy

 • gizli hayra diyor ki:

  bu kadar yakışıklı ve kızların hayranı bir kişi olan siz böyle bir seçimi nasıl yaptınız anlamış değilim

 • busra diyor ki:

  cagatay senii cook seviyoorumm 😀 diziyi senin icin bakiyoorum hepp seni düsüniyorum hayyatimdaki istedigim tekk sey seni görebilmekk :-* sana ulasmayi calisiyorum:D fakat cok zorr insallah bunu basarabilirim 😀 hayatinda basarilar diliyorum :)
  (L)

 • SİBEL VE CANAN diyor ki:

  Öncelikle seni çok sevdiğimizi belirtmek istiyoruz.Sen kimsenin ne söylediğine bakma…Bizce her zaman kalbinin götürdü yere git.Biz senin daima arkandayız.Seni çoooooooooooooooooooooook ama çok seviyoruz.Seni takip etmeye devam edeceğiz.Hep olduğun gibi ol,çünkü sen böyle tanındın ve tanınacaksın…GÖRÜŞMEK ÜZERE,HOŞÇAKAL

 • kübra diyor ki:

  emircim sana bir tavsiye:sana ferihadan başkası yaraşmaz.kapıcı kızı olsa bile yine de onun aşkı çok büyük kaybedince üzülürsün.böyle bir fırsatı sakın geri tepme o seni hala seviyor:):)

 • eda diyor ki:

  ay içime su serptiniz valla çağataycığım seni çok öpüyorum ve TV programlarında seni daha çok görmek istiyorum basarılarının devamını diliyorum canım :))))

 • busra diyor ki:

  cagatay senii cook seviyorum :Ddizizyi senin icin bakiyorum hep seni düsüniyorum hayatimdaki tek istedigim sey seni göre bilmek :-* sana ulasmayi calisiyorum :-* fakat cok zorr insallah bunu basarabilirim 😀 hayatinda basarilar diliyorum 😀 ve becede hazal li sec ama senin hayatin mutlu olacaksan onla beraber ol sen mutlu olursan fuun larinda mutlu olur 😉

 • simem diyor ki:

  biraz geç duydum ama yinede çokkkkkkkkkkkk sevindim

 • dilara diyor ki:

  biraz geç duydum ama çokkkk sevindim

 • ayça diyor ki:

  selinmidir nedir onu öldürmezsem iyi çağatay ondan ne buluyosun bilmiyorum

 • Maviş Merve diyor ki:

  ya okadar yakışıklı okadar karizmatiksn sana bakmaya bile kıyamıyorm bazen cnm yha bu arada o menejern olacak kişiylede aranda bişey yoqdur umarm sn qençsn 15 yaş aşırı derecede çok fazla bir erkeğn sevgilisi erkektn en fazla 2 yaş büyük olmalı hele snde o bile olmasn çnkü sn daha iylerine layııksn genç ve güzllere övünmek gibi olmasnde bnde çok güzelmdr herkes öle diyo gözlerm yetiomuş ztn :):):)

 • betül diyor ki:

  dünyada tek istediğim şey seninle tanışmak…

 • yok diyor ki:

  senin gibi akışıklıya böyle kızzz peeeeeeeeesssss

 • burcu diyor ki:

  ewet çk yakışıklı hayranıyım onun ona bayılıyorum..

 • nihal beyza diyor ki:

  merhaba ben çağatayın dünyadaki en büyük hayranıyım onun için ölüyorum diyebilirim onu herşeyden çok seviyorum ona sırılsıklam aşığım diyebilirim ona bayılıyorum ve selin boronkay ile bir ilişkisi var haberini duyunca çılgına döndüm ama neyseki aralarında bişey yok not: aşkım çağatayım seni çoooooooookkkk sevyiorum

 • cigdem diyor ki:

  slm cagataycim ilk once hayatinda basarilar ve dunyadaki tum guzellikler seninle olmasini diliyorum ….bende bir iranli kiz olarak seni begenerek takip ediyorum vede coooooooook sewiyorum…( khoda kone ye rooz hamdigaro bebinim o un vaqt ba tamame vujudet asheqam beshi o behem pishnahade ezdevaj bedi chon vaqean kheili kheili dooooset daram)….aminnnn

 • leilo diyor ki:

  seni cook seviyorum emir :-)

 • tugba diyor ki:

  arkadaslara katılıorum hic yakısmazsınız hem etrafında o kadar guzel kız varken ona mı baktın ??? ama bence sen bole bisi yapmazsın…

 • nigar diyor ki:

  cagatay gercekten cok yakisiklisin.seni cok seviyorum.ama bence gercekten selin borankayka hic yakismiyorsun.hazal kayayla bir birinize daha cok yakisiyorsunuz.hem selin senden 15 yas boyuk.bence aklini kullan.ben azerbaycanliyim.hoscakal.seni cok seven nigar.

 • sinem diyor ki:

  çağtay bende seni seviyorum fakat bir abi olarak sana hayatında başarılar diliyorum yapmacık olmak istemiyorum çünkü her genç kıza benzemem

 • büşraaa diyor ki:

  çağatay ssssssssseeeeeeeennnnnniiiiiiii çççççççççççoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum ve sevgilim olmanı ççook isterdim

 • zeynep diyor ki:

  aşkımsın ferihayla olmalısın

 • irem diyor ki:

  Çaqatay abicm çoq yaqışıqlsn ama qndnden 15 yaş byüq bryle çıqyosn 5 yaş fln byüq olsa nyse dcem ama;)karyernin ilelbet dewm etmsni dlerm ama qndin blirsn onu sewiosan yhani:)ama Hazal KAYA çooooooooooooooooooooooooooq ttlı ona baylyorm eqr bnm yormumu oqursn bunu ona mutlaqa syle tmmı?Snde çoq yaqışıqlsn.

  Sevqlermle:)

  HAZAL <3 ÇAĞATAY

 • sena diyor ki:

  çağatayy seni çokk seviiyorummm ayrıca feriha emiri biz çağatayı seviyoruz selin boray ile sevgili olmadığına çoook sevindim 15 yaş faark ne yaa sana hazal kaya yakışıırr artık barışında yter izlerken bn hahrımdan ölicem çok yakışıklısın diziyi sırf senin için izliyorum <3 Ilove çağatay ulusoy

 • nadide diyor ki:

  emir öncelikle basarıların devamını dilerim. seni çok seviyorum ama bnm sevgilim daha yakışıklı HOSÇAKAL….

 • sinem diyor ki:

  emir öncelikle çok yakışıklısın bunu söliyiim seni çok seviyorum selin boronkay hiç yakışmamış ssana sen feriha ile çık bence 😀 😀 <3 <3 <3

 • tuğçe diyor ki:

  Çağatay ulusoy çok iyi bir oyuncu ben her cuma akşamı seyrediyorum gerçekten çok güzel oyuncu kızlar hcc yazmayın böyle seyler o hc birini umursamıyor

 • senin biricik sevgilin diyor ki:

  cagatayyiiiiiiiiiiiiim, bitanem, sevgilim, askiiiim, caniiiim, bebegiiiiiim, senin gamzeli gulusunu yerim yakisiklimmm, ilani ask yapiyorum su anda !!!!!!!! benimle evlenirmiiissssssin ? 13 yasinda olabilirim ama askin yasi yoktur sevdiceyiiiiiiim. kalk gel ingiltereye seni bekliyor olacagim <3 <3 <3 <3
  sen erkek'isen diyer erkekler ne ?
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah…

 • emir diyorki diyor ki:

  çağatay sana bayılıyorum seni çok seviyorum

 • seher diyor ki:

  çağatay ulusoyu hiç sevmiyorum

 • seher diyor ki:

  şaka ha ama yani o ünlü sizle sevgili olamaz saçmalamayın

 • elif diyor ki:

  emir seni çok seviyorum

 • sedef diyor ki:

  Çağatay gerçekten bunları söylerken umarım beni duyuyorsundur sen hiçbir oyuncu gibi değilsin sen başkasın çoğu insan değişiyor oyuncu olunca ama sen öyle değilsin hayatımda her zaman dediğim gibi keşke seni 1 defa bile olsa görebilsem hayatta mutlu olmamı sağlarsın seni seviyorum bunu söylerken bile heycanlanıyorum sen bence diğer arkadaşlarımın ve benim sevgimle mutlu oluyorsun hani adını feriha koydum da feriha için yaptığın tiyatro sahnesinde şöyle demiştin “sen yokken sevmeyi öğrendim” her gördüğüm kağıda her sayfaya bunu yazıyorum yanımda sen yoksun seni göremiyorum ama her gece bu hayallerimle yaşıyorum çünkü ben seni çok seviyorum :) <3

 • miray diyor ki:

  Allahım heralde kıyamet yaklaşıyor ben bu çocuk kimseyi beğenmez diyordum ki sevgilisi kim çıktı

 • çağatay sana aşığım diyor ki:

  bence sen ferihayla çık birbirinize çooooooook yakışıyosunuz ayrıca seni çook sseviyorum çok yakışıklısın <3

 • neslihan diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum en büyük hayalim seninle tanışa bilmek sen çok tatlısın seni çok sewiyorummmmmmm<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3………..

 • sevda diyor ki:

  yaaaaaaaaaaaa emir çççççççççooooooooooookkkkkkkk yakışıklısın sana hazal kaya yakışıyor o sevgilini bırak

 • sevda ve emir diyor ki:

  emir ssssssssseeeeeeeeennnnnnniiiiiiii çççççoooooookkkkkkkk ssssseeevvvvvvviiiiiiyyyyyyoooooorrrrrruuuuuuuummmmmmmmmmmmm

 • esra diyor ki:

  emir hazal kaya yı üzme

 • sevda ve emir diyor ki:

  emir ben seni çoooooooookkkkkk seviyorum umurım birgün tanışırız

 • Büşra diyor ki:

  Çağatay ben ajanstan büşra…….
  Yence sen SELİNE DEĞİL de sevgilin olcak kişiye çok yakışıyosun mucuk:)

 • çağatayın AŞKI ayşe diyor ki:

  SENI ÇOOOOOOOK SEVIYORUM VE O CADOLOZLA INSALLAH ÇIKMIYOSUN SENIN PESINDEN AYRILMIYO ZATEN SINIR OLUYORUM ONA INSALLAH DIZIDE FERIHAYLA BARISIRSIN EN COK BNU ISTIYORUM BEBEĞİM AŞKIM BİTANEMMMMMMMMMM I LOVE YOU ÇAĞATAY SEN BNM İÇİN HERSEYSIN yha senın ıçın oluyorum sana yazarken senın adını duyarken bıle heycanlanıyorum artık bır tıkım olustu bu yazdıklarıma bır cevap ver yhaaaaaa <3<3<3<3<3<3<3 ÇAĞATAY ULUSOY <3<3<3<3<3<3<3

 • ... diyor ki:

  istesen sana ganimi bile veririm

 • dilan diyor ki:

  çağatay seniiiiiiiiiiiiiii çooooooooookk seviyorummmmmmmmmmm hazal la çok yakışıyorsun hayatta başarılar

 • merve diyor ki:

  bu nasıl bir seçimdir senden hiç beklemezdim 36 ysında biriyle beraser olacağini:)

 • büşra diyor ki:

  emir seni çoooooooooooooooooooooooook seviyorum
  geçmiş dogum günün kutlu olsun
  seni kimse benim kadar sevemez
  sen bence okızdan hemen ayrıl
  yaşına yazık tatlım

 • fatma lara yrlmz diyor ki:

  sana aşığım sen onları bırak bana gellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 • melisa diyor ki:

  çağatay sana hazaldan başka kız yakışmaz sizin aşkınızı bozmak istemem ama filmde ki gibi gerçek hayatın olsa çok mutlu olursun ve adını feriha koydum mkmml bir film :)

 • izlem yıldız diyor ki:

  ben güzele güzel demem güzel benım olmadıkça walla emır ıyı hs ama br ben ısınamadm anlamıyorum bu kızları szn grupde benım gremedgm ne war hem o bayanlada yakıışıyor bayan hem daha ıyılerıne laik ck abartmıssınz işin kısası sadece sewqgılınızı yakısıklı bulun grısı boş ……………..

 • şeyda diyor ki:

  ben güzele güzel demem güzel benım olmadıkça walla emır ıyı hs ama br ben ısınamadm anlamıyorum bu kızları szn grupde benım gremedgm ne war hem o bayanlada yakıışıyor bayan hem daha ıyılerıne laik ck abartmıssınz işin kısası sadece sewqgılınızı yakısıklı bulun grısı boş …………….. ıyıkı güzel sylemedk yayınlamıyorlar anam yayınlamıyorlar korkular tabı

 • sezin diyor ki:

  sezi çok seviyoruz bunu unutmayın 😀 :/ :)

 • deniz klıç diyor ki:

  çağatayyyyy senii çok seviyorumm çok yakışıklısınnn bayılıyorumm sanaa

 • gamze diyor ki:

  çağatay sana inanmıyorum sn koskoca bir best modelsin ama eğer ona aşıksan orasını bilmem

 • izmirli gamze diyor ki:

  hiç yakışmamışsınız

 • peri diyor ki:

  ssssssssssssseeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ççççççççççoooooooooooookkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmm……………. keşke birgün karşılaşsak bana bir foton yeter seni hep beklicem. NOT bu arada kızlar çağtay benim herkes şimdiden vazgeçsin o benimmmmmmmmmmmmmmm:)))

 • selin diyor ki:

  aşkım seni çok seviyorum sana bayılıyorum ne olur feriha ile evlen ve ya feriha yı sevmiyorsan evlenme gel benimle evlen 18yaşındayım aramızda 2 yaş var fıstık gibiyim istersen resmimi yollayabilirim aşkım benim

 • selin diyor ki:

  ay pordon 4yaş var plsun bi şey olmaz

 • paris_is_magic diyor ki:

  hey çocuklar,
  saçmalamayi birakin, oglanin isi gücü yokta, buraya gelip yorumlarinizi okuycak.
  haha güldürmeyin insani.

  internetle ugrasmaz bile, sanki bu siteyi kendi yazdi !

  onu ancak rüyalarinizda görürsünüz, oralarda bile sizi tanimaz, görmez !

  haydi devam devaaam !!
  HaHaaa !!

 • çAĞatayım ♥♥ diyor ki:

  Seni çok seviyorum…………Rüyalarıma giriyorsun. Bu kadar tatlı olmayı nasıl beceriyorsun.Sevgilin dünyanı en şanslı kızı bence……….. Bu arada arkiler Sevgilisi Ceyda Gönenç salağıı…..Kusura bakmayın Amaa onu kimseyle paylaşamıyorum…….Sennii çokk seviyorum çağatay……İmkansız bir aşk olsa da SENİ HEP BEKLİCEMM…………

 • hazal diyor ki:

  ben sana aşığım kimseye bırakmam seni çok seviyorum aşkım selin borankay senden çok büyük ve güzel değil üstelik menejerin bak dizide ne kadar çok yakışıyoruz her kez bizi tutuyor

 • emir hayranı diyor ki:

  ben senin en buyuk hayranınım çok yakışıklısın ve o kadnı gördüümdede çok şaşırdım sen haalla yakışıysun btnm …

 • emir hayranı diyor ki:

  bitanemmmmmmm

 • sevim diyor ki:

  emirrrrr bana gellllllll

 • eda diyor ki:

  çağatay ulusoy hiç birimizin olmıcak ona anca böle uzaktan bakıcaz 😛 inkar etmeyin şimdi ayrıca mantıklı düşünün çağatay o yaşlı kadına bakar mı? bu arada çağatay hazalın boyuyla fln dalga geçiyomuş hemde sevgili olarak görmüyomuş yani çağtay ve hazal sadece dizi arkadaşı. ama çağatayla küçük sırlardaki heves biri yakışıklı biri güzel süper bi çift olurlar:))

 • hayranın betül diyor ki:

  emir seni çok seviyorum sana hayranım aslında hep aynı şeyler yazılmış ama farklı birşey denemez zaten hazal kayayla çıksan bunun hakkında bir röpörtaj yaparmısın lütfen burdan yönetmeninize sesleniyorum artık barışsınlar atvdeki hayat devam ediyor dizisi güzel değil ama artık filimde emir ve feriha barişşın…

 • nazan diyor ki:

  ben cağtayı bir başka seviyorum dizideki cansu gibi sana hayran değilim sadece seni çok seviyorum birgün seni görmek bir kere olsada sana sarılmak istiyorum tek isteyim allahtan bu ha burada o kadınla sevgili olduğuna inanmıyorum ben seniseviyorum sen benim var olmamın teksebebisin….

 • ayşenur diyor ki:

  ÇAĞATAY ADINI FERİHA KOYDUMDA HARİKASIN VE HAZAL KAYAYLA ÇOK YAKIŞIYORSUNUZ.SERENAY DUYMASIN AMA LÜTFEN ONUNLA SEVGİLİ OLMAYA KALKMA SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMMMMMMMMM ÇAĞATAYYYYYYYYY

 • dilara diyor ki:

  çağtay seni çok seviyorum. inan defterlerimde senin adın yazıyo
  facede profilimde senin resmin var

 • hazal diyor ki:

  çağatay bence çoook yakışıklı birisin sana deli oluyorum hayatımda gördüğün en yakışıklı erkeksin sana kimse layık değil ben hariç sevgilin ben olayım aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmm bitenemmmmmmm
  …….

 • buse diyor ki:

  çağtayım senin için izliyorum adını feriha koydumu birtanem aşkımmm

 • emine diyor ki:

  bana göre hazal kayayla çok yakışıyorsunuz.yanındaki sarışınıda hiç sevmedim:) seni çoook seviyorum allah yolunu açık etsin…

 • esra-naciye-elif diyor ki:

  seni çok seviyoruzzzzzzzzz..! sakın o kadınla çıkma .. sen en iisi gdip hazal kayaya teklif ver best modelimsin.! seni seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz diziyi sadece snn için izliyoruzz 39. bölüm spr olcak heleki o okulun ortasındaki öpşme sahnenizde ferihanın yrnde olmamak için nelerimi vermezdm ki…!!!!!!

 • ilkay gamze diyor ki:

  çağtay sana seni seviyorum gibi şeyler söylemicem çünkü senin için ölüyorm sen bitanesin bu arada sakın sevgili yapmayı falan düşünme böyle çok iyi aşkımsın…

 • melek kılıçer diyor ki:

  merhaba benim sizden bir ricam olacak kendim için istemiyorum imzalı resminizi yolarmısınız ben huzurevinde çalışıyorum yaşlımız için istiyorum oya şerife dirik adına yolarmısınız.teşekürederim.SEYRANBAĞLARI HUZUREVİ BAĞLARCADESİ NO 161 KÜÇÜKESAT /ANKARA

 • büşra diyor ki:

  Çağatay Seni Çoo…k Seviyorummmmmmmmmmmmm

 • durdane diyor ki:

  I LOVE YOU ÇAĞATAY SENİ ÇOOOK SEVİYORUM

 • sona diyor ki:

  seni cookkkk sewiyom

 • sona diyor ki:

  seni 1 kere gormek istiyorum ama ben iranda yasiyorum

 • sona diyor ki:

  sen hazal kaya ya yakisiyorsun ben ikinizin beraber oldunuzu duyarsam coook sevinirim

 • sona diyor ki:

  canim benim hatirlamadin mi beni o okul daki kizlardan biriyim o opusdugunuz sahnede varim ben

 • visal diyor ki:

  aşk öyle birşeydirki ne zaman nerede olacağını bilemezsin.ve ulaşmak istersin ve hayat buna izin vermez hep önünde engeller vardır bu arada arkadaşların sana best model yarışmasına katıl demeseydi.hoşçakal bu yazıları okuyamasanda.

 • esin diyor ki:

  çağtay ulusoy elazığa gelse ne ii olur ben en büyük hayranıyım

 • sona diyor ki:

  yaa ben o yazdigim yorumda solemisdimki okuldaki kizlardan biriyim ama onu saka icin solemistim.ama nerde o sans bende!

 • SEVA diyor ki:

  YA CAGATAY ZATEN ITIRAF ETDI DEDIKI BEN SELINLE KENDIMI YAKIWTIRIYORUM.YA KENDIN ISTEDIGINI YAP CAGATAY KENDIN KIMLE ISTIYORSAN OUNLADA AWK YAWA

 • feriha diyor ki:

  senin en büyük hayranınım diyarbakırada gel lütfen seni çok seviyorum

 • dilan diyor ki:

  emirciğim ben de selin boronkay ile birliktesin diye ço korktum sana feriha dan beşkası yakışmaz

 • seni sewiyorum emirrrrrrr diyor ki:

  çok tatlısın rolünü iyi oynuyosunnnnnnn seni çokk sewiyorum ve senden bişi istiyorummmm nolur ferihaya geri dönnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nolurr :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • betül diyor ki:

  çağtay sana aşık filan deilim ama çq tatlısn snnle bir gün geçrmk çok isterdm dizi çekmlerine filn katılmak günün nasl geçior merak ediorm

 • ASİ diyor ki:

  YA EMİRRRRR ÇOK YAKIŞIKLISIN AŞIĞIM SANA

 • ASİ diyor ki:

  İYŞALLAH BU BÖLÜMDE BERABER OLURLAR

 • Merve diyor ki:

  Çağatay’cım üzülme sen nasıl olsa Selin Hanımı tanıyoruz ikimizde böyle birşey omayacağınıda biliyoruz.Bizim sevgili olduğumuzu duymayalanlarda öğrenmiş olur..

 • ne var! diyor ki:

  emir o kadarda yakışıklı değil bence eli yüzü düzgün ama bazı kızlar gerektn çok abarttılar. bence onlar emire aşık değiller veya hayrnlık duymuyrlar onun yaşantısını seviyorlar tanınmışlığını dizide ki rolünü. bence o kapıcının oğlu olsaydı kimse bu kadar abartmazdı. özel hayata gelince neden insanlar bu kadar tepkili bunu da anlamıyrm. herkezn kendi hayatı bence kimse bu konuda yorum yapamaz. bunla sevgili ol veya şunla sevgili olma diye bu ÇOK BÜYÜKKKK SAÇMALIK KENDİNİZE GELİN KIZLARR !!!!!

 • gizli hayran diyor ki:

  çağatay bunu yapma sen çok genç ve yakışıklısın. 15 yaş büyüğü ne yapacaksın? hani sarışınları sevmezdin ne oldu? kendine yazık etme

 • ÇAĞATAYKOLİK diyor ki:

  ZATEN SEN O CAMİADAN KİMSEYLE ÇIKMIYCANI SÖYLEDİN UMARIM ÇIKMAZSINDA AYRICA ÇOK KISKANCIMDIR SENİ ÇOK SEVİYORUM

 • aydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyor ki:

  aaaaaaa ya baksana gercekden sen burda birtane erkek goruyormusun? valla sevgilinde iyi guzel degil ama

 • melek diyor ki:

  çağateay seni çok seviyorum hayranınım hazalın bir göözlerine bak bide kendin gözlerine aynada bak çok seviyorummmmmmmmm
  ,

 • esra ve hacer diyor ki:

  ya emir sen e yapıyosun ya se sadice ferihaya yakışıyosun bence ferihayı kaçırma derim ben çükü aşırı yakışıyosunuz sizi çok sewiyoruz sizi öpüyoruz inş birlikte olursunuz artı 15 yaş büyük sana hiç yakışmıyo neyse by ferihaya aşkını itraf et

 • mdn diyor ki:

  aşkımmmm seni kimseyle paylaşamammmmm

 • nezahat diyor ki:

  emir seni çooooooooook sewiyorum feriha ile birbirinize çok yakışıyorsunuz lütfen feriha ile çık……

 • irem diyor ki:

  hiç yakışmıyorlar bence hemen ayrılmalalılar ama gönül yakışıyor muyuz yakışmıyor muyuz dinlemiyor inşallah mutlu olurlar ama genede yakışmıyorlar benden demesi o kızı yanından çekip almak istiyorum hazal kayanın boyu kısa pek yakışmıyorlar ama çağatay ulusoy hazalla bile daha çok yakışıyo sevgilisiyle hiç yakışmıyorlar

 • irem diyor ki:

  hiçççççççç yakışmıyorlar kadın 15 yaş büyük ne yapacaksın boşver daha güzelleri çıkar karaşına

 • simge diyor ki:

  selin kim sen kim çağatay…

 • reyhan diyor ki:

  ya öağatay sen hazala layıksın baskasna deillllllllllll lutfen hazala ckma teklıfi et sız mutlu olacaksınız :)

 • reyhan diyor ki:

  ya sen 15 yas buyuk kısıyı napcaksı n sen hazala layıksın

 • tuğçe diyor ki:

  Çağatay ben senin en büyük hayranınım.Senin selin boronkayla bereber olduğunu zaten sanmıyorum

 • eda diyor ki:

  çagatay ulusoya inanamıyorum bence bi düşün sün ıyyy yani

 • çağla diyor ki:

  seni tv de görünce bile çok heyecanlanıyorum,seni gerçekte görsem herhalde düşüp bayılırım.seni çok seviyorum.bu arada sen daha iyilerine layıksın.adını feriha koydumu dA çok seviyorum çok gzel bir dizi.kaçırmadan izliyorum sırf seni görmek için ço yakışıklı tatlısın.(bi bi bi bitanemsin,bitanem)

 • Dilay diyor ki:

  Cagtaycım…bn dılay senı cok begenıyorum keske bnım olsan hep bnde kalsan bnmle yasasan hıc yanmdan ayrılmasan…senı cok ama cok sevıyorum

 • Başak diyor ki:

  Çok mutlu oldum biliyodum böyle bir şey olmadığa yupii 😀

 • yağmur ekin diyor ki:

  seni çooook seviyoruz diziyide senin için izliyoruz sen dünya yakışıklısızın keşke bnm sewgilim olsaydın

 • Çiğdem diyor ki:

  Ben 19 yaşındayım dizini çok beğeniYORUM dış görünüş olarak tatlisin yakışıklısın içini bilemem allah seni sahibine bagislasin ben sana aşık değilm sadece beğeniyorum dizi de hal hareketlerinde çok ii inşallah hayallerine kurduğun kurmak istediğin her başarıyı elde edersin sessiz fırtına.

 • ümmet diyor ki:

  emir bence çok yakışıklısın iyikide bu dizide oynuyosun seni çok ama çok seviyoruz

 • selin diyor ki:

  çağatay sen çok iyi bi oyuncusun . asLında mankenLikten oyuncuLuğa geçmek zordur . ama sana baktıkça hiçte zor oLmadığını görüyorm. başarıların devamını diLerim . seni sewiorm 😀

 • dila diyor ki:

  emir senin oyunculuğunu çok sewiyoruz ama seni daha fazla sewiyorum ben sana hastatyım iyikide seni görüyoruz her hafta

 • hilal diyor ki:

  çağatay ağbey ben 12 yaşındayım sana birşey diyeceğim senin bu kadar yakışıklı olman tüm yüzünün estetik olduğundan dolayıymış ben inanmıyorum ama buna bir açıklık getirirsen sevinirim
  bu arada seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum aşığım sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  muck muck muck I love you :)

 • sinem diyor ki:

  emir beni kimselere bırakmam sen bedimsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!ferihayı halil kaçırdı feriha elden gitti

 • elif diyor ki:

  aşkım ben zseni kimselere birakmam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sen benimsin

 • elif diyor ki:

  muck

 • elif topal diyor ki:

  cagatayın sevgilisi olamaz onubir sevgilisi var odan benim canim

 • meryem diyor ki:

  emir ferihayi affet kiz elden gidiyo

 • dila diyor ki:

  emir sen çok yakışıklıklısın ferihadan birbirinize çok yakışıyorusunuz

 • dila diyor ki:

  halil in elinden ferihayı kurtar öbür dünyada yakana yapışır

 • çağataya aşık diyor ki:

  çağatay sn mnykmsn kndndn 15 yaş yaa ndr o ya fıstık gibi kızlar wr gitmişin kimle sewgili olmuşun yuh ama seni sewiyorum yinede muck 😀 <3

 • cnm diyor ki:

  emirciğim öncelikle sırrık kadar boyun var ferihanın sa papuç kadar boyu var nırç bunun için sana benim gibi bi kız dururken ne gerek var

 • salak feriha diyor ki:

  arkadasım diyoki emir çok yakısıklı ama bende diyorumki çağatay daha yakışıklı sen ne dersin????

 • melek diyor ki:

  adını feriha koydum dizisinde hazal kayayayla birbirinize çok yakışıyorsunuz ve çok yakışıklısın

 • melek diyor ki:

  inşallah sizinle bir gün tanışabiliriz

 • pınar diyor ki:

  bence çağatay çooooo ama çooooook yakuşlı bunu hiç abartıyorum onu hersyden çooook seviyorum bittttttttaanemmm sanas deliyim ya sen gaziantebe gelsene lütfen

 • fatoş diyor ki:

  kızlar öncelikle herkez avcunu yalasın önce gidin aynanın karssına geçin ve söle bir bakın sizce çağatay size yalışıyormu
  yanıt: tabiki hayır :) çağatay ölse gitse geri gelse size bakmazzzz havada bulut sen çağatayı unuttt

 • gamze diyor ki:

  emir ve ferihaya sesleniyorum benim bi tane arkadaşım var sizi çooook seviyo size resmen aşık arkadaşımin adı elif…burdan ona sesleniyorumm….

 • leyla diyor ki:

  cok comiksiniz kizlar o sizi tanimio bile ya allah allah ya emir sana asigim sen seviyorum bu ne bee sanki mesaglarinizi okuyor yaa allah size akil versin

 • ezgi ulusoy diyor ki:

  seni çok ama çok seviyorum aşkımsın ben zaten o haber çıkınca inanmadım çünkü herşeyi biliyordum sizi çok yakından takip ediyorum seni çok seviyorum

 • funda diyor ki:

  ikinizde boka benziyonuz çatay hazal la çık saydın dahaiyi ama bana sormicantabi kimle çıkıcanı ama bişidimn sana benim ablamın eski sevgilisi ne benziyon oda zaten bi boktu tamoldu yerine tam oturdu benim zel tamıı gel çıkçaksanda onlarlaçık ………..

 • sıla diyor ki:

  Hazal Daha güzel ya ben seni öok seviyorum tipsiz kadını bırak sana hazal yakışıyo bu kadın deil kadını sevmiyorum çünkü senle çıkıyo ben seni çok seviyorum ve doğal olarak kıskanıyorum… Ama hazal olursa iş değişir çünkü onuda çok seviyorum … <3 yani sen hazala git o daha güzel kısa olsun ama sana bu kadın kışmıyo hazal yakışıyo .. <3

  -sıla

 • Ceren diyor ki:

  biliyorum nerdeyse kimse bu habere inanmıyo ama ben inanıyorum o diziyi senin için izleyenler var bende onlardan birsiyim snein hayranın burdaki herkez seni seviyorum felan diyo kendilerini yoruyolar çünkü sen onlara aşık olmıcandan eminim sana tek dileğim bizlesin o bana yeter başarılarının devamını diliyorum…….

 • sibel diyor ki:

  çağatay sn bizim için en yakışıklı erkeksin sen birtanesin ayrıca menejerin çok çirkin sevgili değilsindir inşallah seni seviyoruzzzzz
  <3

 • hasret diyor ki:

  hiç yakışmıyosunuz benimle çık lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen bseni çok seviyorum

 • rahime diyor ki:

  emir çook tatlısın ama sana feriha çok yakışıyo ferihadan vazgeçme yazık sana

 • esra diyor ki:

  emir çok yakişiklisin seni çok seviyorum ferihayla çook yakişiyorsunuz başarilirinin devamini dileri

 • seyhan diyor ki:

  çağatay ben senin en büyük hayranınım inşalah senle selin abla mutlu olursunuz ayrıca diziniz süper ama feriha daha sana yakışıyordu emir seni çok seviyorum diziyide senin için izliyom

 • seyhan diyor ki:

  emir ferihaylan daha yakışıyordun ama sana ve selin ablaya mutluluklar diliyom senin ve feriha için izliyom dizinizi tebrikler

 • isim diyor ki:

  emir ferihayı bırakma sevgili olun artık hande ile cansu koşup dursunlar

 • sena diyor ki:

  çağtay
  seni ben ve begüm çok seviyoruz her diziyi izlediğimde ağlıyorum bu arada hazalkayayla hiç yakışmıyosunuz.(seni abim olarak seviyorum)

 • gaye diyor ki:

  cağtay sen cok yakısıklısın ama o yaslı kadınla hıc yakısmıosunuz
  hazal kaya ile daha cok yakısıosnuz cok yakıslısın o filim snin yakısıklılığın sayende izleniyor sn olmasan o flim tutulmazdı
  SENİ SEVİYORUM <3

 • teslime diyor ki:

  selin ablayla çooooooooooooooooooooooooook yakışıyorsunuz aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • elif diyor ki:

  çağtay seni çok seviyorum biliyomusun benim tek dileğim seni görmek ve senle bi kelimecikte olsa konuşmak seni seviyorum

 • başak diyor ki:

  bence hazal kaya ile çooooook yakışıyorsunuz hem dizidede sevgilisiniz gerçek hayattta da beraber olursanız çççççççooooooooooook güzel olur ÇAĞATAY ABİCİMMMM :)

 • Gizem ve Adile diyor ki:

  cagatay hazal kaya´yla beraber olursan seviniriz siz cok yakisirsiniz keske ferih´nin yerinde olsam

 • Gizem ve Adile diyor ki:

  cagatay hazal kaya´yla beraber olursan seviniriz siz cok yakisirsiniz keske feriha´nin yerinde olsam >3>3>3>3>3>3 sei cooooooooooooook seviyooooooooooorum okulda hep senden konusuyorlar diyor´lar ki sen cooooooook tatlisin

 • Gizem ve Adile diyor ki:

  Ben Gizem 14 yasindayim arkadasim Adile 12 yasinda.Cagatay hazal kaya´yla beraber olursan seviniriz siz cok yakisirsiniz keske feriha´nin yerinde olsam >3>3>3>3>3>3 seni cooooooooooooook seviyooooooooooorum okulda hep senden konusuyorlar diyor´lar ki sen cooooooook tatlisin hepsi sana asik ama ben onlar dan cok seni seviyorum ben sana 100% asim.>3>3>3>3>3

 • ayşegül diyor ki:

  bizi adamdan sayan yok o kadarda düşkünüyüz halbuki vay be

  cagatay ulusoy seni seviyorum kayseri seni bekliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)

 • elif diyor ki:

  seni gerçekten çok sewiyorum çok yakışıklısın ve benim irem diye de bir arkadaşım var o da senin hayranın muck seni seviyoruz

 • merve diyor ki:

  bence tıpkı filmdeki gibi feriha ile evlen ne olur

 • Senem Nur Sine diyor ki:

  Ona Burdan Aşk Sözleri sarfetmek yerine Onu Bulmayıı deneseniz Açıkcası ben öyle yapıyorum:) Büyüklerimiz Olmicak Duaya Amin Denmez Der Bize ama Ben inadına Amin Derim :) (Ya Olacağı varsa 😉

 • onun için ölürüm çağatay diyor ki:

  seni seviyorum aşığım sanaa keşke seni görebilsem hem o kadın çok kilolu çirkin bakımsız bişiy ne olur sana yalvarıyorum o mal kadınla çıkıyım felan deme kanserden ölürüm yoksaa

 • sevda diyor ki:

  çok sevindim…:)

 • ßüşra (dedinmi gösterirler beebem) diyor ki:

  çagatay abi ”çok yakışıklısın ” hazal kaya ile daha çok yakışıyosunuz
  dizinizde çok güzel cuma gününü iple çekiyorum film çok heycanlı 2 haftadır…

  ” çagatay’ın hayranı büşra ”

 • Hümeyra diyor ki:

  takıntılımısınız?? tamam saygı duyuyorum ama imkansız seylerle uğrasmayın kızlar. malesef söylicem ama bende çağatay ulusoy’dan nefret ediyorum:S

 • zeynep diyor ki:

  seviglimi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyommmmmmmmmmmmmmmmmm

 • halime diyor ki:

  umarım hayatın boyunca hep başarılı ve mutlu olursun.. dualarım seninle :)

 • selın diyor ki:

  bence kendinden 15yş byklerle cikma senin ynnde nine gbi duruo hazalı sev sana ykışo

 • neslihan damla diyor ki:

  bence o kız bu kadar yakışıklı birini haketmiyor daha iyilerine layık çağatay ulusoy bu kızda çağatay ulusoy’u çok değişik gösteriyor o yüzden en kısa sürede ayrılıp çağatay başka birisi ile sevgili olmalı o zaman çok daha iyi olurdu

 • neslihan damla diyor ki:

  bence o kız bu kadar yakışıklı birini haketmiyor daha iyilerine layık çağatay ulusoy bu kızda çağatay ulusoy’u çok değişik gösteriyor o yüzden en kısa sürede ayrılıp çağatay başka birisi ile sevgili olmalı o zaman çok daha iyi olurdu çağatay ulusoy bence sen daha iyilerine layıksın bırak böyle tipleri kendinden 15 yaş büyük ÇAĞATAY ULUSOY <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

 • tuba diyor ki:

  ç.u. hazal kaya ile çok yakışıo nasi bi tip çok yakışıklı

 • çilem demir diyor ki:

  seni çook seviyom

 • çilem demir diyor ki:

  sana ulaşmayı çook istiyommm

 • yasemin diyor ki:

  gerçektennnnnnnnnnnnnn çokkkkkkkkkkk tatlı dizide de gerçek aşkı yansıtıyorsunuz yakışıklı olduğunuz kadar yeteneklisinizde sizi çok seviyorum allah sahibine bağışlasın

 • emirin minik hayranı diyor ki:

  emir seni çooooooooooookkkk sewiorum ayrıca seni yalnızca feriha ile yakıstırıyorum sakın selin boronkoy ile ilişkin olmasın ı love you:)

 • feyza diyor ki:

  emir=?yeaa sexi çocuk o yeaaa nyse konua geliim aşkım seni seviorm o bakşlarını yermmm snnn bitnm böceimm evnn adresini vrn bana taciz edcm 😀

 • merve diyor ki:

  <strong saçma saçma konuşmayın adamın işi gücü yok size mi bakacak ha bi kere o adam sizden daha daha daha iyilerine layık çok yakışıklı biri çağatay seni hayranın olarak çok seviyoruz

 • merve diyor ki:

  bence en çok çağatay ulusoy ve hazal kaya yakışıyo kusur bakmayın ama bu bi gerçek… iyiliğinizi isteyen bi dost :)

 • bengisu diyor ki:

  seni bir abi olarak çok yakından görmesem bile seni çok yakışıklı tatlı ve akıllı buluyorum herkes gibi senin hayatın karışmak istemiyorum buna benim gücüm yetmez seni best model dan tanımıyorum seni adına feriha koydum dizisinden tanıyorum. bir gün seninle tanışıp konuşmak en büyük hayalim. satırlarıma son verirken seni çok sevdiğimi ve ben ve arkadaşlarımın senin büyük hayranın olduğumuzu unutma…:)<3

 • ozlem diyor ki:

  yani ben ilk siz ikinizin fotografını gordugumde herhalde annesine falan sarılıyo dedim ama sonra bir yerde sizin sevgili oldugunuz yazıyodu bir anda bana kal geldi sonra sevgili olmadıgınızı ogrendim ve cok rahatladım hic yakısmıyosunuz tamam tabikide askın yası olmaz ama 15 yas biraz fazla oluyo. zaten sana tek yakısan bırı var bunu da herkes biliyo hazal kayaaaa

 • büşra diyor ki:

  aşkım emir öncelike senin hayallerimi kuruyorum aaaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşşşşşşkkkkkkkkkıııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm
  çaaaaaaaaggggtaaaaaaaaay ulusoy

 • nurcan diyor ki:

  bende cagatyin buyuk bi hayraniyim sevgilisinin olmasi ck uzdu beni desem yeridir:-(

 • salise diyor ki:

  çağatay bu haberi görünce çok üzüldüm ama beni ilgilendirmez sen bizim sayemizde ünlü oluyorsun ve para kazanıyosun kızların sevdigi hayran lodugu bir oyuncusun bende hayranların dan biriyim seni sevmiyorum sadece yüz tipin çok degişik bunun için hosuma gidiyorsun su sevgilin bir tane röportajında benben büyük birisiyle beraber olmam dedin ama senin sevgilin sen den 15 yaş büyük yani yani hayatında bazı seylrı öyle bosbosuna söylemicekmişsin.

 • emir feriha diyor ki:

  bazılarında akıl olur tip olmaz çağatayda tip var ama akıl yok bu ne böyle bn erkek olsam bu kadınla sevgili değil yüzüne bile bakmam hazal buna bin basar ama yine de çağatay çok tatlı onu üzmek istemeyiz herkes istediğini yapabilmekte özgür yine de inşallah böyle bir şey yoktur

 • Merve diyor ki:

  Bu dizi bu kadar erken bitmemeli yakışıklı çağatayım:-)

 • Merve diyor ki:

  Boşa dil dökmeyin kızlar çağatay benden baskasina bakmaz o benim bitanem

 • şevval diyor ki:

  Bence arkadas gıbı gorunmüyosunuz 15 yaş buyuk bırısıyle cıkman bıraz bna garip gel çağatay sen daha guzel kızlara laiksin

 • çağatay delisi irem diyor ki:

  çağatay bn bütün gün seni fotoğraflarına bakıyorum seni çok kıskanıyoruz seni paylaşamıyoruz . Zaten sen akıllı bir adamsın kendinden fazla büyük biriyle çıkmazssın . inanmamıştım ama bir yandanda üzülüyordumm

 • selin diyor ki:

  yüzün çok şişik bölümün basında ıyıdınde smdı yanaklarn küçük emrah gbı olmş :/ acı ama gercek..sunuda sölemek ısterm ki cok yakısıklsn onun yannda zekısınde 😉 nerden bılıosun dersen zatn ilişknz olsa sölemezsnz cnku hayran kitlenz azalır .s haytnda basarlr dılıyorum cok ıyı bır oyuncusunz devamnı dılerım ( ferhyla cok yakısıonsunuzz) hosckal 😀

 • sevgi diyor ki:

  çağatan süpersin valla ne diyeyim ekranda olmaya devam et ben orduluym orduyada bekleriz:..

 • sevgi diyor ki:

  çık şu istten ya anadoluya açıl birazda orduya mutlaka bekliyorum ona göre ha.öptüm by.

 • cagatayı cok sevıyor diyor ki:

  ÇAĞATAY SENI COK SEVIYORUM SENI GORMEK ICIN HERSEYIMI VERIRDIM O FERIHAYIDA ZATEN OLDURMEK ISTIYORUM SENI SEVIYORUMMMMMM <3

 • elif diyor ki:

  seni cooooooooookk seviyorum adanaya gelinnnnnnnnnn aaaaaaaşşşşşşkkkkkkım

 • ELİF diyor ki:

  SİZİ İLK GÖRDÜGÜMDE AŞIK OLDUM ADANAYA GELMENİZİ İSTERİM 19 YASINDAYIM SİZE HASTAYIM HEMDE DELLLLİİ GİBİ SİZİ DÜŞÜNMEDEN BİR GÜNÜM GEÇMİYOR ASKIM SİZE HASTAYIMMMMMMMMMMMMMMMMMM SİZİ GÖRE BİLMEK İÇİN NELERİ VERMEZDİM ASSSSSSSSKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 • tuana diyor ki:

  EMİR çooooooooooooooooooooooooooooook ykışıklısn bayılıyorum sana .sırf sen dizide oynrsn diye izlym feriha yerinde olmak isterdim ısparta ya gel

 • Yosun diyor ki:

  Emir seni çok beyeniyorum ve de Selin Hanım ın yerinde olmak isterdim. Dizi de çok güzel çok beyeniyorum.hele şimdiki bölümler çok heyecanlı ve çok üzücü inşallah Isparta’ya gelirsin ve de Feriha ile barışırsın.
  SENİ ÇOOOOOOOOOOOOK BEĞENİYORUM.
  SEVGİLERLE YOSUN

 • ezqi diyor ki:

  yaa çağatay sakın olmasın öyle bişey lütfennn biz seni selin hanıma bırakmayız … bizimsin ve hep bizim kalacaksın 😛

  NOT : ben ankarada oturuyorum ve sırf çağatayım için istanbula gidiyorum sürekli fakat onu bulamıyorum evinin adresini bilen varmı ?? **

 • tuana diyor ki:

  Emir eğer halil seni vurduğundaölseydin onu ben öldürürdüm seni çok seviyom ama dileğim hiç gerçeklemicek

 • aslı diyor ki:

  EMİRRRRR SENİ ÇOK SEVİYORUM.FERİHA YI ÜZME. Her ne kadar boylarınız uyuşmasada kalpler bir olsun :)kapıcı diye küçük görme 😉 arkasında bizzz varızzzzz… <3

 • Feriha diyor ki:

  Hii , cagatay ulusoy bence sana selin boronkay yakismiyo :/ Benncee Haazal kaya tam senin icin <3

 • ELA diyor ki:

  sevgili çağtay ben sizi çok seviyorum ama henüz yaşım uygun olmadığı için böyle şeylerle uğraşmıyordum ama şindi sana olan sevgim leyla ile mecmun’u geçmiş bunu unutma ben seni çok seviyorum ama son duyduğuma göre ismini anmak istemediğim bir kişi var ve sen onla sevgilisin buda beni çok üzüyor beninm hatrım için hazal kaya ile SEVGİLİ OL

 • ela diyor ki:

  çağtay seni ilk gördüğüm andan beridir seni çok seviyorum kızarkadaşın hiç güzel değil enin onunla çıkman beni derinde yaralıyor seni seviyorum

 • su demircan diyor ki:

  sevgilisi hiç güzel degil ve ona uygun değil bence

 • Perihan diyor ki:

  Çağatay ulusoy kısa zamanda ünlü oldun herkes tarafından sevildin.bende senin büyük hayranlarından nim bu haber gerçek den şaşırtıcı inanmadım ama acaba diyordum kafam daki soru işareti bu röportaj la gitti. (nerdeyse annen yaşında ) :-) yy o kadın sevgilin olsaydı ınan ki büyük bir hayran kitlesi azalırdi . Sevgilin olduğu için değil kendin den 15 yaş büyük olduğu için.

 • kader diyor ki:

  Sana hiç yakışmıyor bence ayrıl

 • feriha diyor ki:

  bir kere yakışıklı erkekler çirkin kızlara güzel kızlar tipsiz erkeklere gidiyor emir tabi senin tercihin ama o kız gerçekten sana yakışmıyor yanında annen gibi duruyor ya güzelliğine yazık yanı başında feriha var sen başka kadınlara bakıyon siz birbirinize çok yakışıyorsun ferihada o tipsiz sevgilisinden ayrılsın siz evlenin nolur

 • melike diyor ki:

  çağatayım siz hiç yalışmıyosunuz sen ondan daha güzelsin boş ver onu <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

 • nihal diyor ki:

  bence hiç yakışmamışlar

 • ayşe diyor ki:

  bence hiç yakışmamışlar hemde hiç hazal ile sevgili olmalarını çok isterdim çünkü çok yakışıyorlar seni seviyorum emir kendine iii bak MUCK

 • nuray diyor ki:

  çağatay bu yakışıklılıkla git başka birini bul o kadınla sevgili olcağına git ferihayla sevgili ol çoook daha iyi.(s.byle hiç yakışmıyorsunuz ayrıca)

 • feriha diyor ki:

  çağatay çok yakışıklısın

 • şevval çağtay diyor ki:

  bak hazaL SANA DAHA ÇOK YAKIŞIYOR BENCE HAZAL LA SEVGİLİ OL DAH ÇOK Y9AKIŞIYOSUNUZ AŞKIM ÇAĞTAY SENİ ÇOK SEVİYORUM :)
  :):)seni seviyorum aşkım

 • askkkk diyor ki:

  askımmm emırımmmm senı cok sevıyorummm ya bennnnn

 • askkkk diyor ki:

  hastayım senı bır gorsemmm ya ölümlü dünya:(:(

 • MELİSA diyor ki:

  çağatay ulusoy sizin büyük bir hayranınızım sizi cok seviyorum cok gzl rol yapıyorsunnuz adını feriha koydum dizisinde harikasınız selin hanımıda sevgiliniz sanmıştım ama değilimiş dost olmanız cok iyi oyunculğunuzda başarılar dilerim sakın adını feriha koydumu bırakmayın eğer o filim biters başka bir dizide görmek istiyorum sizi!!!

 • özge diyor ki:

  Arkadaşlar hepiniz ne kadar abartıp saçmalıyorsunuz yaa.. Çocukmusunuz merak ediyorumm..Her dizide sevgili olan kişiler gerçek hayatta sevgili olmak zorun damı? Herkezin özel hayatı vardır mutlaka. Yok sana aşığım yok çok yakışıklısın yok çok kızarım saçmalamayın hayal aleminden çıkın!! Bir sanatçıyı sevdiğinizi gösterecek en büyük kanıt onu takip etmektir. Show tv reyting kırıyor Adını Feriha Koydum dizisiyle.Bu da sevginizin kanıtı zaten.Çok hoş karakterler var ve diziyi ilgiyle ben de takip ediyorum..Oyunculuklarını da çok beğeniyorum. Tek ricam reyting kırıyoruz diye diziyi arap saçına çevirmeyin. Her çıkışın bir inişi vardır sayın yönetmenler bazen uzatmak için çok abartıyorsunuz. Düşüncelerim bunlar umarım dikkatee alanlar olur. :))

 • pelin diyor ki:

  seni seviyorum çağatay ama selin ile birlikte olma istiyorsan megan fox il ebirlikte bile olabilirsin ama selin ile olmaaaaaa

 • pelin diyor ki:

  kankam sizi çok seviyo bende ama o nerdeyse tüm posterlarinizi almis

 • yasmn diyor ki:

  seni cok sevyrm <3

 • hayatım diyor ki:

  merhaba seni ilk gördüğümde gözlerim kamaştı o kadar yakısıklısın ki seni araştırdım ve model olduğunu anladım herkez senin hayrannın ama benim kadar seven ve hayran olan birisi olamaz herkes sen mi ölsün ÇAĞATAY mı dediklerinde ben ölürüm senin için her şeyi göze alırım Ssen benim her zaman kalbimdesin

 • samira diyor ki:

  senin hayranin: cagtay seni seviyorum ban Arbildan sana uglasmaya calistim sana selin ile heman ayril demek icin ve Arbildeki hayranlarin uzuldu selin le birlikte oldugun icin ve hazal la birlikte ol siz sadece hazal la yakisiyorsunuz selin le hic yakis miyorsunuz lutfan arbile gal seninle tanisalim sangal ban selin ile olmaaaaaaaaaaaaaaaa seni seviyorum

 • samira diyor ki:

  sana asik oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bukadar yakisikli olmak zorundamisin

 • samira diyor ki:

  beni paylasmiyorlar demis sin ban katil miyorum eyar oyle olsaydi hazal lada ol mani istemazdim

 • yıldız h. diyor ki:

  çağatay abi çok iyi bi haber bende büyüyünce senin yaşında ünlü olmak istiom kalbin de biri varsa söyle seni yakalamaddan o paparaziler ha bide şu fotoyu kaldırın artıkın moral filan kalmıyo………….

 • yıldız h. diyor ki:

  bu arada saçmalıkları dinleme sen sakınnnnnnnn amasyaya gel ben sana ayarlarım kız

 • cansu kaygsz diyor ki:

  Seni ilk gördüğümden beri seviyorum. bence yaşından küçükler olabilir.ama fikir senin selin sana göre değil ayrıl.bana gel….. mesela bazı şehirlerde gez daha güzelleri var

 • cansu kaygsz diyor ki:

  BEN SANA AŞIK OLDUM BİR ŞANS VERİRMİSİN

 • huriye nisa diyor ki:

  bnce hm çağatay’a hm selin ablaya haksizlik yapılıyor. çünkü : herkesin bildiği gibi selin abla çağatayın menejreri o zmn furkan palalının da sewgilisi dielim yalan yanliş haberler yayınlanmamali bnce …

 • melek diyor ki:

  çağatay selin size hiç yakışmıyor. hazal size çok yakışıyor lütfen bu dediklerime kulak asın sizi çok seviyorum sizin bir hayranınızım:):):)

 • büşra bozkurt diyor ki:

  seni çok sewiriyom çaqataqcım keşke osmaniyr’ye gelebilsen seni çok ama çok sewiyorum gülüşlerin çok tatlı hazal kaya’yla çok yakışıyosunuz sizi çok seviyorum…:D

 • büşra diyor ki:

  Arkadaşlar hepiniz ne kadar abartıp saçmalıyorsunuz yaa.. Çocukmusunuz merak ediyorumm..Her dizide sevgili olan kişiler gerçek hayatta sevgili olmak zorun damı? Herkezin özel hayatı vardır mutlaka. Yok sana aşığım yok çok yakışıklısın yok çok kızarım saçmalamayın hayal aleminden çıkın!! Bir sanatçıyı sevdiğinizi gösterecek en büyük kanıt onu takip etmektir. Show tv reyting kırıyor Adını Feriha Koydum dizisiyle.Bu da sevginizin kanıtı zaten.Çok hoş karakterler var ve diziyi ilgiyle ben de takip ediyorum..Oyunculuklarını da çok beğeniyorum. Tek ricam reyting kırıyoruz diye diziyi arap saçına çevirmeyin. Her çıkışın bir inişi vardır sayın yönetmenler bazen uzatmak için çok abartıyorsunuz. Düşüncelerim bunlar umarım dikkatee alanlar olur. )

 • büşra diyor ki:

  çağatay ulusoy sizin büyük bir hayranınızım sizi cok seviyorum cok gzl rol yapıyorsunnuz adını feriha koydum dizisinde harikasınız selin hanımıda sevgiliniz sanmıştım ama değilimiş dost olmanız cok iyi oyunculğunuzda başarılar dilerim sakın adını feriha koydumu bırakmayın eğer o filim biters başka bir dizide görmek istiyorum sizi!!!<3

 • Çağatay+Hazal=Aşk diyor ki:

  Bence Hazal ile Çağatay daha çok yakışıyor. Selin yaşını başını almış kadın Çağatay la ne işi olur. Çağatay Ulusoy’un oyunculuğu çok iyi. Oyunculuğunu beğenmeyenler hep seni kıskandıkları için. Bu arada seni çok seviyorum. Adını Feriha Koydum dizisini çok seviyorum. Dizinin finali işallah kötü bitmez. Finalde Feriha ölmesin. Ölürse seti basarım. Akıllı olun aklınızı almıyım… SİZİ ÇOK SEVİYORUM..!!!!!!

 • yasmin diyor ki:

  emiri çok seviyorum selin hanımla aralarımdaki 15 altını çizerek söylüyorum hiç olmamış

 • meryem diyor ki:

  çatay kanki yol yakınken geri dön oğlum…………..

 • ilayda diyor ki:

  bence ağatay ulusoy’un tek sevgilisi hazal kaya olmalıydı. çünkü: birbirlerine çok yakışıyolar :)

 • selin diyor ki:

  ben selin 10 yaşındayım çağtay senin için adını feriha koydumu izliyorum seni çok çok seviyorum sen benimsin aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • çağatayı görunce panık atak gecıren bı hayran diyor ki:

  çağatay sen zaten daha guzellerıne sahıpsın…selin boronkay senin yanında sevgili değil abla gıbı duruyor bır ana sevgılı olduğunuza ınanmıstım bu haber sayesınde rahatladım…

  not:seni seviyorum.
  dip not:sana aşığım.
  yerın dıbı not:sana olurum… <3

 • emine diyor ki:

  çağatay yakışıklı olsan ne yazar gireceğin iki metre mezar

 • nejla diyor ki:

  cagatay nasilsin ben bulgaristanda yasiyorum adim nejla senin buyuk hayraninim benim feysime arkadaslik gondersene lutven.aslinda evliyim cocugum var.lutven bana resmini yola okadar yakisiklisinki allah nazarlardan korusun lutven bana ulas seninle konusmak istiyorum.bay

 • sevılay turkan diyor ki:

  CAGATAY BEN SENI SEVIYORUM EGER BIRISINI SEVIYORSAN O KISI KIMSE ONU SEVMEYE DEVAM ET SELIN BORANKAY BANA GORE SANA YAKISMIYOR AMA SEN SEVIYORSAN BEN YADA BIZ BILEMEYIZ AMA EGER BORANKAY I SEVIYORSAN SEV ONU SANA GORE GENÇ VE GUZEL BIRISINI BULABILIRSIN bunu bıl kı dunyada senı seven bır ben varım SENI SEVEN sevılay turkan

 • rana diyor ki:

  FERİHAYLA LÜTFEN ÇIKIN BENCE SİZ BİRBİRİNİZ İÇİN YARATILMIŞSINIZ FERİHADAN BAŞKASIYLASAKIN ÇIKMA YAKIŞMAZ SANA SENİ SEVİYORUZZZZZZZZZZZZ
  FERİHAKONUSUNDA
  GGERÇEK HAYATTAN BAHSEDİYORUM

 • melike diyor ki:

  çağatay abi bn snn çok büyük hayranınım sana hazal ablamdan başka kız yakışmaz bnce selini bırak hazal kaya ile sevgili ol

 • gamze diyor ki:

  Seni çok ama çokkkkkkkkkkk seviyorum Çağatay İyiki adını feriha koydum da oynuyorsun sana modellık gibi oyunculukta cok yakııyor… İnşallah hayatın boyunca mutlu olursun Başarılarının devamını dılerım

 • gizem diyor ki:

  bide çok çirkin bi an annen zannettim bence sen hazal kaya ile beraber ol o daha çok yakışıyo sana aş kım bitane yakışıklım

 • sevda diyor ki:

  cagtay inanirmisin ben seni cok seviyorum
  vallaha sen benim esim ol isterki dünyada,
  hayatta borcum olsun farketmez yemin ederim
  yaaaaa ben “ADINI FERIHA KOYDUM”a sadece senin
  icin bakiyorum sadece sen reyting yapman icin hayatimin anlami ben sadece sana hayran degil asigimda gercekten :*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*

 • leyla diyor ki:

  çağtay abi sen bence hazal kayala çık çünkü çooook yakışıyosunuz ben selin hanımı görünce ablan sanmıştım

 • hazal diyor ki:

  Çağatay ben seni çokk seviyorum.Ama yanındaki o kadınla çok samimi olursan herkes yanlış anlar tabikide.Açıkçası ben seni o kadına hiç yakıştırmıyorum sana daha iyileri layık.Seni çok ama çokk seviyorum.BİTANEM…

 • KÜBRA ULUSOY diyor ki:

  EMİR SENİ SEVİYORUM SENİNLE TANIŞMASSAM ÖLÜRÜMMMMMM

 • meryem diyor ki:

  çağtay ben meryem.seni çok seviyorum.ben 8. sınıfa gidiyorum.aranızda 6 yaş var sana aşık oldum ama bende feriya gibi kısa boylu değilim uzun saçlı,uzun boylu,yeşil gözlü,sarışınım kısaca bende güzelim ben seninle sevgili olmak istiyom kimseyle sevgili olmaaa lütttffeeennnnnn aşkımseni çoooook sevecem

 • nisanur küçük diyor ki:

  çağatay ulusoy seni deliler gibi seviyorum sana hiç yakısmıyo selin boronkay ben sana cok yakısırım senin le tanısmak istiyorum ama cok zor keske bende unlu olup senle tanıssam seni seviyiyorum gece gündüz seni düşün mekten gözüme uyku girmiyor

 • ayten diyor ki:

  cagatay abicim fotoraflarndan anladim ki siqara iciyosun bir abla olaraq tavsiyem siqara icmeyi burak o guzel vucuduna yaziq etme isbasiba vam

 • merve diyor ki:

  çagatay ulusoy sakın filmden ayrılma feriha ile sen birbirinize çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel yakışıyorsunuz ÇAGATAY ULUSOY seni seviyorum(emir sarrafoglu)

 • talia diyor ki:

  çağatay bence hazal kayayla evlenmeliydin herkes sana hayran kuzenim lara da sana ağşık fotoraflarına bakıp dudağından öpüyor

 • janet diyor ki:

  taliaya katılıyorum aşıığıım sana bebeğimmm.

 • fatma diyor ki:

  çağatay benim sevgilim olsun olmasın ben seni kimseye değişmem

  SENİ ANLATA BİLEMEYECEĞİM KADAR ÇOOOK SEVİYORUM ♥♥

 • buse diyor ki:

  Çağatay abi ben Buse…Senin en büyük hayranınım.Seni çok seviyorum.Ama sana aşkım demiycem diğerleri gibi.Sigara içmeni sana hiç yakıştıramıyorum.Bence ferihadaki rolünü süper süper süper oynuyorsun.Selin Boronkay sana göre değil.
  SENİ ÇOK SEVİYORUM…

 • çağatay senin için atan kalp diyor ki:

  çağatayım senin için atan bu kalp nasıl anlatayım bilemiyorum ama ben sana deliler gibi sırıl sıklam aşığım restmen sen bence selini sevmemen lazım nıye diye sorarsanda sen selini değilde beni sevmen lazım aşkım,böceğim adını ferriha koydum dizisini sırf senin için birde aşk öyküsü içi ne olur sen beni sev
  NOT;ÇAĞATAYIN YENİ SEVGİLİSİ PETEK GÜNGÖREN :-* :-* :-*

 • çağatay senin için atan kalp diyor ki:

  ÇAĞATAY ULUSOY ve PETEK GÜNGÖREN ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİ flaş flaş flaş haber

 • çağatay senin için atan kalp diyor ki:

  cnm çağatayım seni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sseevviiyyoorruumm aşkım…….bitanem………..

 • Gizem diyor ki:

  Çağatay sana aşığım çok yakışılısın nolur cevap ver banaaa.

 • emine diyor ki:

  eyer tüm bunları okuyosan çağatay,cım cım diyorum çünkü senden 10 yaşkadar büyüğüm evet seni beğeniyorum ama ençokta ahlakını kime neşekilde saygı göstereceğini biliyorsun enazından benim medyadan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla oyunculuğunu çok beğeniyorum hazal kayayla evet bende yakıştırıyorum sizi aman ablacım senbari diğer medyatikler gibi yolunu şaşırıp sırf reklam uğruna kendini rezil etme biz seni sevenlerin gözünde küçük düşme sana nacizane bir abla tavsiyesi

 • ceren diyor ki:

  çağtay ağbi lütfen kayseriye gellllllllllllllllllll.

 • 11 yaşındaki ceren diyor ki:

  adını feriha koydumu asla kaçırmıyorum kaçırsamda ağlıyorum bunun içinde KAYSERİYE gelmeni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook istiyorum.KAYSERİYE gelirsen lütfen yorum yazarmısın.

 • 11 yaşındaki ceren diyor ki:

  seni çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum . çağtay ağbi.

 • selin boronkay diyor ki:

  ama çağatay dan da uzak durun o size bakmaz bile bana bakmadığına göre sevdiğini yazanlar yani yorumların hepsini yaza çocukdur çağatay size bakmaz

 • hatice diyor ki:

  aşkıııııııııııııııııııııııııııııım sana bayılıyorum sana aşığım sen sadece benim olobilirsin seni seviyoooooooooooorummm
  selin mi bana vız gelir tıs gider

 • melike diyor ki:

  hem şuun sana hatırlatmak isterim selin senden 15 yaş büyük hazlla çık daha iyi o kız sana uyamaz sen ona uyamazsın şimdi rahatsın ama sonra hiçbirzamn anla beni dinle

 • beyaz melegim diyor ki:

  seni coook seviyorum bana yanıtverrrrrrrrrr

 • evrimmm diyor ki:

  seni çok beğeniyorum ve bu diziyede yakıştırıyorum.kimseyi dinleme sadece kalbini dinle seni çok seviyorum ama hazal ve sen çok yakışıyorsunz seni çok seviyorum sennle tanışmayıda bi okadar istiyorum seni se vi yo rum…

 • şevval diyor ki:

  çağatay çok yakışıklısın….adını feriha koydum dizisinde çok güzel rol alıyorsun ve çok güzel oynuyorsun seni çok beğeniyorum senin hayranınım.seni çok ama çok seviyorum hayran olarak.umarım kendine yakışan bir sevgili bulabilirsin..<3<3

 • şevval diyor ki:

  çağatay senin için bir kalp olan bir kişi bence biraz fazla abartıyorsun bukadar da olmaz..ve ayten abla çok haklısın

 • büşra diyor ki:

  çağatay abi babam dan sonra en çok sevdiğim abimsin

 • melodi diyor ki:

  bir an için o kadınla sevgili olduğunu sanmıştım beni çok üzmüştün ama şimdi gerçeği öğrendim

 • ecem diyor ki:

  emir sen bitanesin ama benim sevgilim senden yakışıklı

 • ümran zizpak diyor ki:

  seni çokbeğniyorum
  dizinizi çokbeğeniyorum buyük birzevkle izliyorum

 • BAŞAKKK diyor ki:

  ÇAĞATAYCIM İLK ÖNCE ÇOK YAKIŞIKLISIN RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLH SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAH KARŞINA SENİN GİBİ İİ KALPLİ İNSANLAR ÇIKARSIN SENİN ÖZEL HAYATINA KARIŞAMAM ZATEN BENİM SÖZÜMLE OTURUP KALKMIYACAĞINI BİLİYORUM:)ALLAH DAİMA SENİ MUTLU ETSİN.AMA BİRAZDA YANINA YAKIŞANI SEÇSEN HAYRANLARINI MUTLU EDERSİN TATLIMMM:)

 • ciğdemm diyor ki:

  emir.. seniii cok ama coook seviyorumm.

 • azeri666 diyor ki:

  cagatayla hazal bence cok guzel yakisiyorlar!

 • beyza diyor ki:

  Çağatay ulusoy olmasa adını feriha koydum dizisi izlenmezdi.

 • efsun diyor ki:

  çağatay ulusoy seni çok seviyorum ve biliyorumki bizim aptmana geliyorsun aprtmanda kerem abi ile aynı üniversite de okuyormussunuz ve geleceğini sölediler seni öpüp hmn giderim bitanemmmmmmmmmm

 • çağatay senin ikinci kalbin diyor ki:

  seni çok seviyorum çağatay çok aşkımm benimmmmmmmm

 • ipek diyor ki:

  SENİ ÇOKKKK SEWİYORUMMMM

 • gülistan diyor ki:

  çok yakışıklısın demicem çünkü bu lafı herkesten duyuyorsun ama seni çok seviyor ve takip ediyorum. seninle tanışmayı çoooooook istiyorum

 • gülistan diyor ki:

  çok yakışıklı ve sempatiksin seninle tanışmayı herkesten daha çoooooook istiyorum

 • sanane diyor ki:

  cağatay senin için atan kalp diyen kız hayal dünyan fazlsyla gelşmiş kndine gel şekerim 😀 evet cok yakşklı bnde hayranym ve o diziyi sırf onun içn izlyrm fkt yok aşğm yok şu yok bu cok abartıya kacysnz 😀

 • sanane diyor ki:

  Ayrıca bırakın kimle sevgili olursa olsun onun özel hayatına karşma gbi bi lüksünüz yok 😉

 • neslişah mürteze diyor ki:

  çağatay çok yakışıklı ama kendinden çok büyük kişiler yakışmıyorsun:))

 • neslişah mürteze diyor ki:

  çağatay çok yakışıklı

 • BY canon diyor ki:

  çağtayyyyyyy sen ne tatşlı bişeysin ole yaa sen hyat denenn bişeysin :) seninle tanışmak bi hayal bende <3 seni seviyoruuuuuuum

 • tuğba aygün diyor ki:

  BENCEDE AŞKIN YAŞI YOKTUR ÇAĞAATAY BEN SENİ HEM ÖZEL HAYATINDA HEMDE OYNADIĞIN FİLİMLERDE TAKİP EDİYORUM VE BUNU ÇOK SEVİYORUM. AŞKA ÖNEM VERDİĞİNİ DUYUNCA ÇOK SEVİNDİM BENDE AŞKA ÖNEM VERİRİM VE HERKESİN VERMESİNİ İSTERİM ASLA BİR ERKEĞE SENİ SEVİYORUM DEMEDİM VE DEMEYİDE DÜŞÜNMÜYORUM AMA ÇOK TATLISIN DİYE BİLİRİM

 • melody diyor ki:

  çağatay bence sana selin boronkaymı neyse işte o hiç yakışmıyor sana daha iyilerine gençlerine layıksın bence. Ama yine de özel hayatın bizi ilgilendirmez sen kendine kim uygunsa onla beraber ol bencee….

 • eleni diyor ki:

  emir sen bence o kızdan ayrıl ferihayla birlikte ol sana bir ömür mutluluklar dilerim…

 • nika diyor ki:

  Bazilariniz yaziyorsunuzki cagatayla hazal yakisiyor onlarin neresi yakisiyor yaa cagatay 1.90 boyunda hazalsa 1.58 boyunda aralarinda 32 cm fark var hazal cagatayin cocugu gibi gozukuyor bu arada cagatay sana hastayim sana bayiliyorum seni cok seviyorum

 • hande diyor ki:

  bence çağatay sen ceyda ateşle çık keşke kapıcı ceyda olsaydı ya

 • Selenay diyor ki:

  Çağataycım gerçekten hoi bir flimde oynuyorsun . Ve daha cok teklııfler alıcagına ınnanıyorum . Ve senı gerçekten çok beğenıyorm ınş. Samsuna gelirsin !

 • GÜLDEN diyor ki:

  Çagataycım şu anda çok mutluyum hatta mutluluktan aglayabilirim sen kendi yaşında ki insanlarla birlikte ol seni çok çok çok çok çok seviyorum.Çgatay ulusoy (EMİR SARRAFOGLU)sen sakın yurdışına çıkma yoksa biz ne yaparız sensiz inşallah seni bizim kadar çok seven birini bulursun seni çok seviyorum

 • GÜLDEN diyor ki:

  Çagataycım şu anda çok mutluyum hatta mutluluktan aglayabilirim sen kendi yaşında ki insanlarla birlikte ol seni çok çok çok çok çok seviyorum.Çgatay ulusoy (EMİR SARRAFOGLU)sen sakın yurdışına çıkma yoksa biz ne yaparız sensiz inşallah seni bizim kadar çok seven birini bulursun seni çok seviyorum gülden

 • esma vve fatma diyor ki:

  selin aradan çekil çağatayla hazal’ın sevgili olmasını istiyorum ve onları yakıştırıyorum onları ÇÇÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKK SEVİİİİİİİİYYYYYYYYOOOOOOOORRRRRRRUUUUUUUMMM:)

 • selcan diyor ki:

  iyi çocuk . haha akşam akşam iyi güldüm (yorumlara)

 • mensure diyor ki:

  emiiiiiiiirrr awkim nasil da yakiwikli yaaaaa seni 4ooooooooook seviyorum

 • özge diyor ki:

  çağatay sen çok yakışıklısın bn senin hande ile sevgili olmanı isterdim .

 • özlem diyor ki:

  çağatay sen tatlısın ama bnce ama bnce sen hande ile sevgili ol çok yakışıyosunuz ……..

 • bilinmeyen diyor ki:

  arkadaşlar bence söylediğiniz şeyler doğru ama çağatay istediği kişiyi sevebilir bende onu çok seviyorum çok yakışıklı buluyorum ama hayat sadece sizin etrafınızda dönmüyo çağatay istediği kişiyle çıkabilir hakkı var siz çağatayla ilişkiniz olacağını düşünüp hayal kurmayın çağatay her zaman özgür biriydi şimdi de özgür olmalı bırakın çağatay biraz nefes alsın bu arada bir söz daha bazen her istediğin gibi olmuyo insanlar her ne kadar bu duruma karşı gülselerde bu hayattan sıkılmış olabilirler…

  Sevgilerle irem genç

 • nur diyor ki:

  sana hic yakiwmiyor kendinden buyuk biriyle sevgili olmaq hayif

 • ceren diyor ki:

  çağatay ulusoy çok yakışıklısın :)

 • çağataycı diyor ki:

  çağatay seni çoooookkkkkk seviyorum seni çoookk görmek istiyorum sırf senin için diziyi izliyorum…
  ben çağatayı hep özel hayatında hemde dizide takip ediyorum onu çok seviyorum inşallah birgün onunla tanışırım inşallah çağaty çok yakışıklısın ama gerçekten kendinden büyük kişilere hiç ama hiç yakışmıyosn son kez söylüyorum seni çok seviyorum telefonum senin resimlerinle dolu !!! <3 <3 <3

 • seher diyor ki:

  çağatay ben sana hastayım senin için o diziyi izliyorum senide abim gibi görmüyorum

 • Tuqba diyor ki:

  Çağatay seni gerçekten çok seviyorum çok tatlısın hemde çok başarılısın herkes bir yerden atıp tutuyor yok selin borankayla sevgili gibi aslında selin borankay’ın senin menajerin olduğunu çok iyi biliyorum ama başkaların atıp tutması kesinlikle adını feriha koydumda dizilerin çekildiği yerleri biliyorum gerçekten bende istanbulda oturuyorum ama bi nasip olmadı beykent üni. sine dizi orda çekiliyor ben adını feriha koydumunu çok heycanla ve çok severek izliyorum sen olmasan zaten o dizi bi hiç bana göre.O yüzden çok değerlisin hayranların çok fazla var herkesin ilgi odağı oldun diyebilirim sana seni gerçekten çok seviyorum ve başarılarının devamını dilerim inşallah hep böyle devam edersin kendine çok iyi bak 😉

 • ilayda diyor ki:

  çağatay ulusoy’un selin boronkay ile birlikte olduğunu öğrenince çok üzüldüm doğrusunu söylemek gerekirse. çağatay’ın daha iyilerine layık olduğunu düşünüyorum ama tabiki de kendisi daha iyi bilir.kendisini adını feriha koydum dizisindeki rol arkadaşı hazal kaya ile çok yakıştırıyorum. bu diziyi 2 si çok iyi bir şekilde yürütüyorlar. ikinizi de çok seviyoruz!

 • SayınSayın diyor ki:

  Sözüm buraya yazı yazan kızlara .. Sanırım babalarınız halasının kızıyla evlenmekle hayatının hatasını yapmış …

 • dsagefadsad diyor ki:

  Hepiniz akraba evliliğisiniz . Bu sonuca vardım ..

 • meilsa diyor ki:

  seni seviyorum çağatay ..!

 • selin diyor ki:

  ŞAKA ŞAKd:d:d:d:D kalp krizi geçirmeyin kızlae.kesinlikle onaylamnıyorum.emir saana aşığımmm nolurrrr kimseyle olma nolur yalvarıyorummmm…hoşçaklın

 • SEDA diyor ki:

  SANA HAYRANIM …

 • SEDA diyor ki:

  BAKMAYA KIYAMIYORUM .

 • sevdammmmmmmmmmmmm diyor ki:

  cagatay sana asigim benimle evlenir misin? seni seviyorum paristen SEVDA

 • sevdammmmmmmmmmmmm diyor ki:

  CAGATAY MSNNENI ISTIYORUM GONDERIRSEN SEVINIRIM ASKINN

 • isimsiz diyor ki:

  ya tmm anladık hayransınızda adamın özel hayatına ne karışıyorsunuz ya pess diyorum başkada birşey diyemiyorum bide başkasıyla sevgili olmasın diye tehdit etseydiniz tam olsaydı

 • selin diyor ki:

  LÜTFEN SEVGİLİNDEN AYRIL

 • serpil diyor ki:

  sevgilin senin tipin degil sen daha şiirinsin kız arkadaşının nesini beğendin lütfen ama lütfen ayrım ve bana gel kanaldan bana öpücük at

 • serpil diyor ki:

  çooooooooooook yakışıklısın belki fakir kızlara bakmassın ama kalbim seninle atıyor bunu unutma seni seviyorum muck muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 • gizli aşkın diyor ki:

  çağatay sen benim için çok değerlisin zaten bu haberleri inanmıyorum çünkü bensenin hayatını biliyorum ben seni kendindende iyi tanıyorum sana tavsiyem ister dost olarak anla ister hayran ister seni sevmekle yanıp tutuşan kişi olarak anla ama selin hanım bozulmasın çok yaş farkı var ve hiç yakışmıyosunuz aynı anne ve oğlul gibisiniz bence hazal kayayla ol

 • ßuse diyor ki:

  çaqatay seni çok swiyorum aşkım benimle evlen..

 • leyla diyor ki:

  leyla diyorki çağtaycım sen hazal kaya ile birlikte olmalısın

 • leyla diyor ki:

  sevgilin senin tipin değil bence sen hazel kaya ili birlikte olmalısın bütün insanlar benimle aynı fikirde sende bun kabulensen iyi olur eğer hazala birlikte olmasan hiçkimse filimini izlemez ve bütün ritiklerin kırılır hazal kaya teklif yola hadi bunu bekliyoruz

 • behiye diyor ki:

  çağatay sen yakışıklısın dizide en güzel oynayan oyuncu keşke herkes senin gibi yakışıklı olsaydı ben senin gibi yakışıklı görmedim mutluluklar

 • yağmur diyor ki:

  aşkımya süper :Dbitanemya
  çoktatlı acaba gerçek sevgilisiki aşkımya süper resim lerini indirdim

 • büyük hayranın diyor ki:

  tatlı and yakışıklısın bence senin asıl sevgilin daha güzel ama sen benimle evlen

 • sevval diyor ki:

  cagtay bence sen Selin Boronkay yi birak malisin cünkü senden 15-17 yas bükük hic yakismiyosunuz

 • lara badılı diyor ki:

  bençe hiç güzel değil feriha daha güzeldir

 • melike diyor ki:

  sen daha güzellerine layıksın

 • ADSIZ diyor ki:

  ÇAĞATAYCIM SEN BANA LAYIKSIN SADECE BANA BELKİ BİZİM GİBİ KIZLARA BAKMAZZIN AMA SENİ SEVİYORUM

 • yağmur diyor ki:

  çağatay abi şimdi çok ama çok sevindim sen sadece hazal kayaya yakışırsın abi bak tavsiye karşında güzel nomal kiloda ve kumral saçlı tam senin söylediğin tariflere uyan bir kız var daha ne istiyorsun ki bak kaçırma bu kızı onun sevgilisi var ama bunlar geçici duygular elinde sonunda seni sevecek çünkü siz en az tencere kapak kadar birbirinize uygunsunuz

 • yağmur diyor ki:

  çağatay sen hazala çok yakışıyorsun

 • çağatay'ım diyor ki:

  Çağatay Ulusoy seni çok seviyorum.. Kiminle birlikte olursan ol seni seveceğim ve hep seni düşüneceğim.. Bütün roportajlarını takip ediyor ve bütün rsimlerini bulmaya çalışıyorum ve bulucam.. En sonunda yanına gelceğim

  Not:Seni Hep Seven Ve Sevecek
  Zeynep

 • canan diyor ki:

  ÇAĞATAY ABİ BENİMLE EVLENİRMİSİN BEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKK BEĞENİYORUM LÜTFEN DEDİĞİMİ CİDDİYE ALLLLLLLLLL

 • aleyna diyor ki:

  çağtay senin için ölüyorum
  aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • LEMAN diyor ki:

  ya bence cok abrtdiniz neden oyle soyluyorsunuz belki tatli bir dili var belki siz ondanda cirkisiz ama hic kimseye cirkin demek olmaz cunki ALLAH her kesi bir cur yaratmiw. CATAYA gelince catay ben senin hayranin deyilim ama seni kalpten sevdim daha ne diyimki bence selin hanim tatli biri

  ikinizide coooook seviyorum

  BU ARADA BEN AZERIYIM HER HAFDADA FERIHAYI IZLIYORUM

 • EsRa ve TuBa diyor ki:

  YA ÇAGATAY YA BEN SANA BAYILIYORUM SENİN BU HABERİNİ ÇOK DUYMAK İSTİYORDUM VE ENİ SONUNDA DUYDUM ÖYLE MUTLU OLDUM Kİ İNANAMASIN ÇÜNKÜ SEN HAZAL KAYA GİBİ BİRİSENE LAYIKSIN NE OLUR GERÇEK HAYATTADA SEVGİLİ OLUN ÇÜNKÜ ÇOK AMA ÇOOOOOK YAKIŞIYOSUNUZ HAZALA SLM SÖYLE SENİ VE ONU ÇOK ÖPTÜM BY SENİ ÇOK SEVİYORUM NE OLUR BİR KERE Ş.URFAYADA GEL NE OLUR ÇÜNKÜ BURADA SENİ SEWENLER ÇOK:D VE HİÇ BİR BÖLÜMÜ KAÇIRMIYORUM

 • eda diyor ki:

  Çağatay hayatımda senin kadar yakışıklı bir insan görmedim.Allah özene özene yaratmış.seni çok seviyorum.canım benim.

 • eda diyor ki:

  emirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.bebegim.

 • nami diyor ki:

  selin borunkay cagataya hic ama hic yakismiyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • yaren diyor ki:

  biliyomusunuz siz artık delirmişsiniz bende sizin gibiyim ömrüm boyunca böyle yakışıklı bi erkek görmedim eğer dizide olmasaydı hiç tanımıyacaktık iyi tanımışız onu saat onu düşünüyorum umarım bir gün senle tanışırız hazal kayanın yerinde olmak ne gü
  zel olurdu ne güzel tanışıyolar vb. şeyler yapıyo neyse senin için herşeyimi verirdim

 • şevval diyor ki:

  ben sleın boronkaya ulaşmak istıyorum bana yardım edrmısn selın ablacım

 • sedef diyor ki:

  emir sana çok kızdım senin için burda can çekişiyorum anlamasın umarım bu site ye bi bakarsın ben mlt yadan sedef . izolutepe. seni her an kapımda bekliyorum ….KAPICI KIZIYIM BEN….

 • songül diyor ki:

  bence sevgilinizle yakışmıyorsunuz çok yakışıklısınız güzelliğinizi mahfediyosunuz derhal ayrılın bence isteseniz çok daha güzelini bulursunuz

 • funda diyor ki:

  Çağtay Ulusoy seni seviyorum ama abi olarak adını feriha koydumu da izliyorum

 • ada diyor ki:

  seni cooooooook seviyoruz ban ve arkadasim melek ban ve arkadasim cok uzuluyoruz afedarsin ama anan yasindaki kadinla sevisiyorsun

 • gamze ay diyor ki:

  çağtay ve hazal kaya flimde aşık olarakta 3.olsalarda benim gönlümde 1 taneler

 • gamze ay diyor ki:

  1. olmayabilirler arada boy farkıda olabilir bence bu fırsatı kaçırmayın.herkez çağtayın yerinde olmak ister.Bütün kızlarda Hazalın yeride olmak ister ama siz ken kıymetinizi bilmiyorsunuz.ayağınıza gelen bu fırsatı geri tepmeyin.

 • gamze ay diyor ki:

  bu dönemlerde sorvivor yarışması var ünlüler olarak ÇAĞTAY ULUSOY ve HAZAL KAYA gitsinler.Çünkü ancak orda birbirlerinin kıymetini anlarlar.

 • çağatay hayranı gülsüm diyor ki:

  çağatay seni çççççççççççoooooooooooookkkkkkkkkkkkkk seviyorum adını feriha koyduğumu sen ve hazal olduğu için izliyoru bence selin boronkay o sözleri hak etmiyo onları söyleyen önce kendilerine baksınlar evet birbirinize yakışmıyorsunuz ama o
  kadar la

 • melek diyor ki:

  ban ada nin arkadasimelek seni coooooooooooooooooooooook ama coooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum lutfan seli bornokoy dan ayril ya Arbile gal beni sev yada hazal kaya yi sev

 • elif diyor ki:

  çağatay ulusoy senın hayranınım çookkk yakısıklısın senı sewıyorum ama kendını bırazcık dusunuyosan o kadından hemen kurtul BEN CİDDİYİM

 • meltem diyor ki:

  çağatay ya sen gercekten cok yakısıklısın sırf senın ıcın o dızıyı ızlıyorum (adını feriha koydum) neyse asıl meseleye donelım bana kalırsa o kadın sana hıc uygun degıl sen daha ıylerıne ve genclerıne layıksın ben boyle dusunuyorum ama senı hala cok sewıyorum ve sewecegım…

 • meltem diyor ki:

  bence kesınlıkle hazal ıle cıkmalısın asırı derecede yakısıyosunuz

 • semanur ve dilan diyor ki:

  bence sevgilinden ayrılmalısın. daha iyilerine layıksın.
  başına saksı mı düştü ona aşık oldun. bence hazalla yakışıyorsunuz

 • sara ahmadi diyor ki:

  meraba ban irandan dizini takib ediyurum sizin burda chok hayraniniz var
  chok yakishiklisin gulushlerin chok guzal

 • feriha diyor ki:

  seni çooooooooooooook seviyoruz canım abim benim senin 3 arkadaş seni seviyoruz

 • hanife nur diyor ki:

  iyi diyosun hoş dıyosunda zaten 15 yaş fazla resmen uçurum çağtay abi bnde senin bi hayranınım ve senin gibi oyunculuğa yonelginim bnm fikrim ve duşuncem bu aşk gıtse gıtse 5 yıl gider bunun sonu yakın boyle bi ilşkiyı hiç onylamıyoru ayrıca ip ucu selin hanım cağırmıs sızı o sizin manejeriniz miş zaten hemde bişi diimi eyer selin boronkayla evlenirseniz pskolejıkmen genç kızın hayatı soz konusu ayrıca selin hanım ayrıldınızdada umarım bız hala daha cağtaylayız demessin inş bak zatten butun kızlar sana sınır kayboll azımı açtırtma tek diyebileceğim daha baskabi yakınlaşma olursa bnce hayranların senden kopa bilir hoş gerçi sen hayranlarını hiç umursadıgın yok kii senin çin hayranlarının onemı tırnak kadar bile yok kararları vericek sensin

 • 123, diyor ki:

  SON SÖZ SENİN HAYATINA KARışma hakımız yok sen bildini yap ama emin ol bi gün senin karşına iri çıkaca işte olay esrarengiz olucak

 • sudenaz diyor ki:

  çağatay sana bir önerim var sevgilini bize açıkla yoksa Bugünlerde kalpten giderim bide selin boronkay gerçek sevgilinmi?????????????
  ben eninde sonuunda senle tanşıcam o günü dört gözle bekliyorum
  SENİ SEVİYORUM vede SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN EMİRSARRAFOĞLU

 • bilge kül diyor ki:

  çağatay be sen o 7 kız olmadan bu dunyada basına geleceklerden kork sadece seni o 7 kız koruyabilir onlar seni gun boyunca koruyor ama normal insan hepsi 3 ü esmer 2si beyaz 1 kumral 1 normal

 • emelayşe diyor ki:

  çağatay yakışıklıyım diye övünme benim sevgilim senden daha yakışıklı

 • emisko emosh diyor ki:

  la dangalak senin yüzünden sevgilim benim yüzüme bile bakmıyo uyuz seni uyuza bak :)- baktım walla uyuz … la bişey dicem siz bunları onaylıyosunuz ya la benim kinide onaylayın la nolurdu yanı beni onaylasanızda benim yorumda gözükse nolurduuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)

  şindiden teşekkürler ediyorum biliyom yav zaten siz benim yorumumu begenirsiniz bundan hiç şüphem yok gardaşşşşşşşşşşşş:)())(

  sayyyyyyyyygılarrrrrrrrrrrrrrrrrr:D hahah

 • ŞEYMAA diyor ki:

  biz 6 kızız. sizin gibi mallara çok şaşırıyoruz siz kendinizi ne sanıyosunuz. emirr size bakarmı hadi biz neyse:) bu arada emirin yakişıklı olduğunu biliyoruz söylemenize gerek yok. ferihaylada hiç yakışmıyo. hem kız altına takoz mu koysun? Emir sevgili yaparken size mi soracak? ( ŞEYMA,FATOŞ,TUĞBA,ELİF,LEYLA,GÜLER)<3<3<3<3<3<3

 • TAKSİM diyor ki:

  selam ben ELİF. şeymacım sana hak veriyorum canım.feriha ile hiç yakışmıyo bencede. zaten bizi ilgilendirmez emirin sevgilisi:)(ELİF)
  TAKSİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 • ezgi diyor ki:

  selamm ben ezgii cagatay seni seviyrummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • başak diyor ki:

  selammm corçlarrrrrrr emirrr ay lav yuuuuuu muckkkkkk

 • pınar diyor ki:

  çağatay ulusoy sen ne feriha ya nede seline yakışıyorsun sen daha iyi iyilerini layıksın yani ferihadan uzununa selinden gencine çok tatlısı EN KOYU HAYRANINIM çok yakışıklısın ölürüm sana ya…

 • fatmanur diyor ki:

  ÇAĞAtay abi sen çok yakışıklısın ama selin abla gibi bir kızı hak etmiyosun daha iilerine layıksın ayrıca çok yakışıklısın seninle tanışmayı çok istiyorum bir gün mutlaka ankaraya gel! :)

 • hazal diyor ki:

  çağatay seni çooooooooooooooook seviyorum sırf senn için bu tatil istanbula geliyorum hayal ama hayali bile güzel hayranım sana <3 emir <3feriha

 • kübra ve berivan diyor ki:

  çağatay biz iki arkadaş sana bayılıyoruz ve senin hayatımızın bir köşesınde olmandan çok mutluyuz ve iyiki hayatımıza girdin seni çok seviyoruz DENİZLERDEN DERİN RÜZGARLARDAN SERİN SENİN EN GÜZEL YERİN BANA BAKAN GÖZLERİN BERİVAN İLE KÜBRA VE ÇAĞATAY

 • yağmur diyor ki:

  çagatay seeeeeeeeeeennnnnnnnniiiiiiii ççççççççççççoooooooooooooookkkkkkkkk ssssssseeeeeeevvvvvvviiiiiiiyyyyyoooooorrrrrrrruuuuuuuummmmmmmm

 • hazal diyor ki:

  çağatay seni çooooooooooook seviyorum ama hazal ile daha çok yakışıyorsunuz <3

 • bengi diyor ki:

  ben seni çok seviyorum çağatay lütfen tel. no verirmisin kimseye vermem 1 kere sesini duyim başka bişe istemem

 • sema diyor ki:

  Emir bu haberi duyunca yıklmıştım ama şimdi bunu duyunca çooooookk sevindim

  Not:seni çoooooookkkk seviyoruuummmmm…..

 • sema diyor ki:

  Emir benbu haberi duyunca yıkılmıştım ama şimdi bunu duyunca çoookıkk sevindin…

  Not:seni çooookkkkk seviyoruuuuummmmm…

 • Ufak hayran diyor ki:

  arkadaşlar hepiniz aynı yorumu yapmışsınız ama sunu unutmussunuz çağtay ağbey sizin ahbabınız değil.ve ona akıl vermek ne benm nede sizin haddinize düşer.tabiki bende çağtay ulusoy’u çok seviyorum fakat onun kararlarına saygı duymak zorundayız onun sevgilisi değiliz.bu soz benm icinde gecerli ben sadece ufak bir hayranım sadece.selin hanım hazal abla hiç fark etmez ben onu her haliyle seviyorum.istediği herkezle çıkabılır bu onun hakkı hakkını kısıtlayamayız ben henuz 11 yaşımdayım ama boyle davranırsak kibirlerimizi yenik düşmekten başka birşey yapamayaçağımızı biliyorum. çağtay ağbey ben seni gerçek sevgimle besliyorum;bu yuzden kiminle beraber olursan ol sen benim gizli sevgilim olarak kalacaksn kiminle çıkarsan çık yine aşkımsın her ne kadar benm olmasanda….

 • çağatay için deliren kızz diyor ki:

  filmde seni izleyince seni görunce kalbimincok hızlı attıgını hissediyorum
  seniiiii cooooooooooooooooooooooooooooooooooookkk seviyorummmmmmmmmmmmmm
  umarimseni gormeden ölmemmmmmmmmmmmmm

 • seni seven gonca diyor ki:

  seni çok seviyorum emir aşığım sana rüyamda seni görüyorum ağlıyorum gece seni çok özlüyorum her gece ağlıyorum
  çünkü o güzel yüzünü göreöiyorum emirim emirim emirim aşkım

  kızlar burada emirim benim anladınız mı hepinizi öldürürüm

 • sena diyor ki:

  çağatay seni seviyorum ama abi olarak emin ol ki sen en iyisine laiksin sanat hayatında başarılar diliyorum seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!! <3 Ilove you :))

 • sümeyya diyor ki:

  hazal kayayla sewgili olmanızı çok istiyoruz bütün okul olarak…

 • cansel diyor ki:

  emir senin hayranınım keşke seni görebilseydim bir gün seni görmeyi umut ediyorum

 • buket diyor ki:

  emir senin hayranınım ben resimlerini çok beğeniyorum ama sevgilin sana hiç yakışmıyor

 • melike diyor ki:

  çağatay ulusoy’u görünce deliriyorum
  çok tatlı çok yakışıklı çok sempatik daha neler neler
  ama şunu çok iyi biliyorum ben çağatayı çok seviyorum naşığım ya <3<3<3<3<3<3

 • samra diyor ki:

  samra: ilani ask ediyorum benimle evlenir misi berabar yaslanmaya bir kalemde soz verir misin cagtay:bandeseni seviyorum sana soz veriyorum igi gunde kotu gunde sevgilinin diyorum (keske sevgimiz boyle olsa)

 • Gökçe diyor ki:

  Çağatay ulusoy as merkeze geldi mi gelecek mi?
  Gelecekse ne zaman?

 • duygu&çağatay hayranı diyor ki:

  çağatayım öncelikle seni çok seviyorum dizini hiç kaçırmıyorum keşke seninle yüzyüze görüşebilmeyi çok isterim vede ilişki durumuna gelince selinle olan ilişkini hiç doğru bulmuyorum bence sen daha iyilerine layıksın tıpkı benim gibi seni çoooooooooooooooooooooooooook seviyorum bunu unutma aşkımmmmmmmmmmmmmm bu arada yaşımı sorarsan 20 😀

 • burcu diyor ki:

  çağatayyyyyy çok yakışıklısın keşke ferihayla sevgili olsan çok yakışıyosunuzzzzzzzzzzzzzzz ayrıca çok tatlısın sakın hazalı üzme ve ona çıkma teklifi etttttttttttttt? lütfennnnnnnnnnn

 • aynur diyor ki:

  ÇOK TATLISIN

 • tuba diyor ki:

  çağatay öncelikle dizideki başarınla seni teprik ederim ben sanaçok hayranım duruşunla ve en önemlisisaygına şöhret kesinlikle seni değiştirmedi seniiiiiiiiiiii çok seviyorum işallah bir gün seninle tanışırım eminim beni tanıyınca ok seviceksin benim seni sevdigim gibi basarılarının devam etmesi dileyimle

 • çağatay hayranları diyor ki:

  çağatay seni seviyoruz naciye ipek

 • lale diyor ki:

  ÇAGATAY CANIM AŞKIM BEN SENİN EN BÜYÜK HAYRANINIM BEN SENİN İÇİN DİZİNİ İZLİYORUM SENİ GÖRMEK İÇİN DÜNYALARI VERİRDİM SENİ BİR KEZ BİLE GÖREBİLMEK İÇİN Ş.URFAYA BEKLİYORUM SEN BENİM BİTANEMSİN SEN BENİM TEK AŞKIMSIN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYOOOOOOOOOOOOOOORUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMM

 • ECRİN diyor ki:

  EMİR SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM İLK VE TEK AŞKIMSIN EN BUYUK HAYRANINIM

 • merve diyor ki:

  çağatay ulusoy cumartesi d.bakırda ninova alışveriş merkezindeydi ama şimdi istanbula döndü

 • ayşe gül diyor ki:

  emir senin böyle birşey yapamassın zaten çünkü feriha sevgilisin den ayrılacak zaten sana gelecek ve siz mutlu bir çift olacaksınız

 • emirin gerçek sevgilisi diyor ki:

  aşkım seni kimseye kaptırmam bebegim dün geceyi unuttunmu

 • çağtaya aşk deli kız diyor ki:

  çok üzüldüm sana hayrandım sende aşk olmusun anliyorum seni ama sana hayla hayranım ama senden soğdumu söylemek isterim seni haylen seviyorum

 • betül diyor ki:

  çagatay sana aşıgım bu sonsuza kadar devam edicek
  ben sana ölürüm

 • gizem berivan kübra diyor ki:

  çağatay seni çooooooooooooooooooooooookkkkkkkkk ama çooooooookkk seviyoruz çokkkk sempatiksin sana bayılıyoruzzzzzz

 • evren diyor ki:

  çağatay seni çooook seviyoruz diziye çok yakışıyorsun selinle sevgili olmadığına çook sevindik umarım hazalla sevgili olursun
  :) diziye gelecek olursak ne olursa olsun lütfenn feriha ile ayrılmayın artık çağatay ve hazal sizi çççoooook seviyoruz kendinize iyi bakın :):):)):)

 • diren diyor ki:

  çağatay seni neden bu kadar vçok sevdiğimi anlayamıyorum hep seninle sevgili olduğum o günleri hayal ediyorum yalnız be sanamı yoksa emir sarafoğlnamı aşık olduğumu bilemiyorum ama seni seviyorum hazal kayanın yerinde olmak nelerimi vermezdimki ama seni ben ölene kadar seveceğim çünkü aşkım güçlü ölümden sensiz günleri ömrümden siliyorum ben daha çok yanacağımı biliyorum ben

 • sewgilim EMİR diyor ki:

  ya yüriğin gidin kızlar ya bn EMİRİ kimseye yar etmem anlıyomusunuz beni he

 • çağatayın sevgilisi betül diyor ki:

  emir bak başka kızlara bakma çünkü sen sadece bana bakmalısın tamammı seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm??!!

 • fatma cyhn diyor ki:

  çağtay sana inanamıyorum hiç yakışmıyosunuz.inşallah hazal kayayayla sewgili olursunuz umarımmmmmmmmmmmm.hazal kayadan iyisinimi bulacaksınnnnnnnnnnnnn.:):):):):):):)

 • Aslı diyor ki:

  arkadaşlar kusura bakmayın ama bi çoğunuz saçmalamışsınız, röportajı okumamışsınız sanırım ya da koca bi at gözlüğüyle okudunuz :) Çağatay Ulusoy’un Selin Boronkay’la ilişkisi yok ki, Selin Hanım, Çağatay Ulusoy’un menajeri ve gayet güzel bi dostlukları var. Ayrıca Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy aynı dizide rol alıp, sevgililer diye gerçek hayatta da sevgili olacaklar diye birşey yok, herkesin kendine göre bir özel hayatı var ki buda kimseyi ilgilendirmez. Yazık gelecek nesle ülkemiz kimlere emanet :(

 • ısparta kyk kızları diyor ki:

  emir seni çok sewioruz diziyi senn için izlioruz bi gülüşüne dünyayı weririrm tabi biraz abarttık ama seni cok sewioruz ve çok güzeliz gel benimle sewgili ol:D:D lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • ısparta kyk kızları diyor ki:

  seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewiorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • ısparta kyk kızları diyor ki:


  emir ferihayı öptüğün gibi bizi de öpppppppppppppppppppppppppppp:D

 • mervenur g. diyor ki:

  ÇAĞATAY BEN 14 YAŞIMDAYIM AMA SENİN EEEEEEEEEN BÜYÜK HAYRANINIM.SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK AMA ÇOK SEVİYORUM.SEN ÇOK YAKIŞIKLISIN.HER GECE AKLIMA GELİYORSUN.LÜTFEN TELEVİZYON DİZİLERİNE ÇIK.ÇÜNKÜ SENİ BİRTEK ADINI FERİHA KOYDUM DİZİSİNDE GÖRÜYORUM.AYRICA FERİHA İLE ÇOK YAKIŞIYORSUNUZ..SENİ ANKARADA GÖRMEK DİLEGİYLE.

 • dilara diyor ki:

  slm ya çagatay adını feriha koydummu kaçırmıyorum ama başka dizidede oynasan iyi olcak derim ha bu arada senin hayranınım dizin bu arada süper seleni boşver hazal daha ii muck…….

 • şeyma fatoş diyor ki:

  slm biz iki kankayız.diziyi izliyoruz.sırf emir için bakıyoruz.dizi başlarda güzeldi şimdi çekilmez oldu.feriha da emirle hiç yakışmıyo. bu arada burdan hasan hüseyinin torunu olan tuğbaya çokkkkkkkk selamm taksimide unutmamak lazımmmmm:) haaaaa bide sokuuuu:) hepsine selamlarımızı ve öpücüklerimizi yolluyoruzzzz.

 • dalton 6 diyor ki:

  selam.biz soku,bıllık,kabak,şişşik,taksim ve son olarak ibici.merak eden varsa söyleyelim bunlar lakaplarımız.gelelim diziye çok aptalca dizi. aman canım klasik türk dizileri işte zengin oğlan fakir kız. doğanın kanunu.fakir zaten hep zengine zorlar. ferihada tabiki ezik kapıcı kızı. biz burda hazalı değil ferihayı eleştiriyoruz. ayrıca feriha çok yapmacık hayır yani istediğini eldetti. ama hala emire uzak lan emirle evli değilken bile daha yakındılar.mız mız,uyuşuk,uyz,bide çirkin feriha. zaten bu aralar kendini iyice saldı.kendine hiç bakmıyo. gülsümünde ferihadan farkı yokkk. ikiside onları haketmiyooooo. ayrıca handeye selam oyunculuğunu çok beğeniyorm. zaten onlara haddini bitek sen bildirirsinn..

 • gizem diyor ki:

  çağatay ulusoy çok yakışıklısın ferihaylada çok yakışıyorsunuz hem seni hem de hazal kayayı çok seviyor dizinizi de ailecek izliyoruz. sizi çok seviyorum buradan kocaman öpücükler yolluyorum …

 • sıla diyor ki:

  LÜTFEN DİZİDE REYTİNHG REKORLARI KUR VE BENİ DESTEKLE BEN 7 YAŞIMDAN BERİ OYUNCU OLMAK İSTİYORUM DAHA 13 YAŞINDAYIM AMA ALLAH KADERİMİ SENİN GİBİ BİR OYUNCU YAPMAYI NASİP ETTSİN SENİ SEVİYORUM

 • esra diyor ki:

  emirim seni sewiyorum aşkımmmmmm o selin denen kadınla aranda bişey geçmesin kuşum sen benimsin muahh 😀

 • tuba diyor ki:

  ÇOK YAKIŞIKLI

 • büşra diyor ki:

  ben çağatayın büyük hayranıyım ona gerçekten çooook büyük değer veriyorum senin mutlu olman beni gerçekten mutlu eder kararlarının arkasındayım küçük bir şey daha söyleyeceğim çok başarılı bir oyuncusun

 • leyla diyor ki:

  Selam ben kendimi dizideki cansu gibi hissetmeye basladim artik.cunki onun gibi emir hastasiyim.bunun bi ilaci varmi?varsa lutfen banada soyleyin.onu coooooooooook seviiiiiiiyoooooom

 • duygu diyor ki:

  çağatay yakışıklısın ama bence o kızla hiç birbirinize uymuyorsunuz sana feriha gibi bir kız yakışır.bence dedideklerimi bir düşün:):D

 • Çağatay için herşeyi yapan hayran diyor ki:

  Çağatay sen benim herşeyimsin iyiki varsın iyi ki Best Model Of Turkey yarışmasına girişsin ve oyuncu olmuşsun bütün haberlerini sık sık takip ediyorum ne yaptığına sürekli bakıyorum Senin İçin Herşeyi yaparım sen yeter ki iste iyiki genç kızların sevgili olmuşsun iyi ki varsın sen olmasan ben ne yapardım ❤ ❥ ❦ ❧ seni her halinle seviyorum

 • merve diyor ki:

  selin bronkayla hic yakismiyorsunuz.cagtay senin bir hayraninim.lutfen hazal kayayla sevgili cik.

  SELAMLAR AVUSTURYADAN MERVE

 • irem diyor ki:

  emirrrrrrrrrrrrrrrrrr çok tatlısın ve yakışıklı seni seviyorum ve sana o kız değil feriha yakışır5

 • seyda diyor ki:

  kizlar cagatay cok yakisikli olsa ne olacak cok cirkin olsa ne olacak

 • tuğçe diyor ki:

  çağatay tamda 9 mart doğum günüm senin bana hediyen hede en çok sevineceğim bir hediyen

 • gönül elvan diyor ki:

  hiç yakışmamışsınız çağatay sana yazık yanii burda gül gibi elvan kuzenim var seni çoğ sewiyor ölüyor bitiyor senin için teklif göndersen kbul eder ama ewlilik teklifi ve sewgilinden binn kat güzeel seni sewiyoruzz (ığdırlıyız bizz)

 • büşra diyor ki:

  EMİRCİM SENİ SEVİYORUM SENİN RESİMLERİNLE YATIYORUM

 • eliff diyor ki:

  emrcm hayranlarına hala sölemedinmı bnle birlikte oldugu onlarda orda boş yere umutlanıolar arkadaslar bunu size emrn sylemesini isterdim ama baktım o sölemıcek iş bana kaldı emre hayranlıqınız çok gzel ama abartmayın……………

 • mohaddeseh diyor ki:

  merhaba cagatay.ben IRANliyim.ve IRAN dan dabo diziyi izliyorlar.omarim hep boyle yakisikli kalirsin bye.(bo pis yazim icin ozor dilerim)I kiss you می بوسمت

 • bora diyor ki:

  çataya özledim senin cok seviyorum

 • bora diyor ki:

  arkadasim olsun

 • ebru diyor ki:

  yakışıklımmmmmmmmmmmm

 • aşkım ÇAĞATAY diyor ki:

  AŞKIM ÇAĞATAY SENİ CANIMDAN ÇOOOOOOOOOOOOOOOK SSEEVVİİYYOORRUUMMMMMMMMMMMMMMMM ÖPTÜM YANAKLARINDAN

 • sümeyye nisa diyor ki:

  hangi filmi yapıyor söylesene bizde bilelim dedğilmi ama

 • Ipeek diyor ki:

  Cagatay kiminle olmak istiyorsan ol ben senin oyunculugunu cok begeniyorum ama senii cok ve cooook sevmiyorum evet coooooooooooookkk yakisiklissiiin , cooook tatlisiiin ,ama sana seni seviyorumm diyecek kadar tanimiyorum seniii :(
  Insallah bir gun gorurumm seniii cunkuu cok tatliisiiin :))))

 • sultan kocaman diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum iyiki selinle sevgili değilsin eğerki bir kızla sevgili olucaksan hazal kayayla ol…

 • sultan aşkım ÇAĞATAY diyor ki:

  SENİ ÇOKKKKKKKKKKK SEVİYORUM AŞKIMMMM

 • eflin diyor ki:

  çAĞATAY ABİ SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM KEŞKE BİR KERE BİLE OLSA
  SENİ GÖRSEM HEM ARKADAŞIMLA GİRDİĞİM İDDAYI KAZANIRIM HEMDE DÜNYA
  YAKIŞIKLISI YANİ SENİ GÖRÜRÜM

 • hilal diyor ki:

  emir sen kendinden büyüklere aşkım mı diyeceksin tabikide abla diyeceksin emir bu arada sana çok aşığım seni görmek istiyoru ama sen buralara gelmessin sen benim herşeyimsin aşkım

 • rümeysa diyor ki:

  emirrr sen benden seni okarr çok çok seviyorumki inanamazsınn okulda defterlerimde hep ismin yazılı her resmini saklıyorum senin için ölürüm senii herşeyden çok seiwiyorum

 • songül diyor ki:

  SAKIN çağatayaseni seviyorum diye mesaj yazmayın Çağatayı kimseye yar etmem ÇAĞATAY SENİ SEVİYORUM Selin ile hiç yakışmıyorsun.benim yanıma SEN senin yanına BEN yakısıyorum biz birbirimize aitiz SENİ SEVİYORUM… BANA GEL CANIM.

 • songül diyor ki:

  ÇAĞATAY BENİM MESAJLARIMI OKU LÜTFEN.BEN SENİN YENİ SEGİLİN OLUCAK KİŞİYİM. SENİ KİMSEYE BIRAKMAM SEN BENİM BEN SENİNİM…okuyan diğer kişilere sesleniyorum BOŞUNA HEVESLENMEYİN ÇAĞATAY BENİM ve BENİM KALACAK…

 • konyalı yağmur diyor ki:

  çağatay bey sizi gerçekten kutluyorum çok başarılısınız allah bu başarınızı hep devam ettirsin çok iyi birisine benziyosun selin hanımada başarıların devamını dilerim konyamıza mevlananamıza ziyaretlerinizi bekliyorum gez dünyayı gör KONYAYI :))

 • selin diyor ki:

  şunu bilmeni isterim ki selin boronkay sana layık biri değil.çünkü yaş farkınız çok fazla.yaaa inanmıyorum ama sen 20 yaşındasın o36.bu hayalden uyanmak istiyorum……………hı şunuda ekleyeyim senden 15 yaş büyük birine aşk mı diyeceksin anca abla dersin sana bu koca dünyada kızmı yok beeeee…..

  SANA AŞIK,HAYRANIM KALBİMİN TAMAMI SENİNLE KAPLI<3<3<3<3<3<3<3<3 AŞKMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

 • selin diyor ki:

  SENİ SEVİYORUM

 • çağatay ulusoyun sevgilisi diyor ki:

  aşkım sakın başkasına baktığını görmiyim yoksa neler olucağnı biliyosu öptüm

 • ilaydA diyor ki:

  YA ONUNLA HİÇ YAKIŞMIYORSUN YANİ AŞKIMMMMMM BENİMMM..

 • Emiri seven en guzel hayrani diyor ki:

  Emirciiiiiim seni cok ama cok seviyorum ama sana Feriha yakisiyor bence gercek hayatdada onunla cikmalisin…..

 • zeynep diyor ki:

  emir selin senden kaç yaş büyük kendin göre birini bul.
  Sana kızmı yok.
  Feriha daha güzel…..

 • özge diyor ki:

  bence sen kakbinin sesini dinle bu arada SENİ çok SEVİYORUM

 • AYŞE diyor ki:

  şahsen o kadar begenmiyorum seni ama o kadında olmaz emin ol

 • songül diyor ki:

  çaqatay seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum aşkımsın muck

 • betül diyor ki:

  siz boşa heveslenmeyin çağatay benim

 • emirmm ve zehramm diyor ki:

  seni sewiyorum çağatay abi seni çok sewiyorum sn bnm yaşmda deilsn o yüzdn sana abi diom ama senin en büyük hayranlarndn biriyim ama sana aşıığmmmm çağaty seniiiiii çoooook seviom NOT: aşkmmmmm sana aşığım birinci aşığm sevgilim ikinci aşığmmmm snsn

 • ece diyor ki:

  Çağatayyyyyyyyyyyyyyyyyyy senı sevıorum
  😀 sakın şımarma .d.d.d

 • nurgul diyor ki:

  cagatay bisey biliyorki onu seviyon,hem hec kimin kalibina bakib xasiyyyetini bilmezler.seni bir oyuncu gibi seviyorum.ugurlar

 • aslıhan diyor ki:

  dizide çok başarılısın ayrıca yakışıklılığınla genç kızları etkileyebiliyorsun seninle gurur duyuyoruz hayatında kolaylıklar hep seninle olsun

 • dr. gülşen diyor ki:

  çaaaaaaaaaağtay dön nooooooooooooolur sensiz yapamıyoooooooooooom
  ı lav yuuuuuu :*

 • elif kaan gümüş diyor ki:

  çagatay seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewiyooooooooooooooommmmmmmmmmmmmm ama benim hamitimmmmmmmmmmmmm kadar olamassınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • iran kizi diyor ki:

  merheba cagatay ben 23 yashindayim irandan seni cooooook seviyorom birgon turkiye gelep senin o gozel dodaklarindan opmek isterim irana gelirsen sevinirim iranin kizlari daha gozel

 • merve diyor ki:

  bak sana yine söylüyorum çok tatlısın çok yakışıklısın benim sevğilim de senin gibi çok yakışıklı aynı sana çok benziyor senin gibi taatlı yakışıklı ben onu çok seviyorum oda beni çok seviyor seni çok seviyorum harun aşkım bitanem senide çok seviyorum çağatay bitanemsin

 • merve diyor ki:

  TREN İstanbulun içinden gider tekerlekleri ters gider hayranları kurban olsun çağatay abiniz askere gider seni çokkkkkkkkk seviyorum aşkım lütfen yorum yaz

 • hazal diyor ki:

  hazal ve çağatay çıksanız nasıl olur

 • hazal diyor ki:

  hazal seni çok seviyoruz lütfen disziden çıkma

 • ruken diyor ki:

  emir canım sen çok yakışıklısın hazal kaya sana çok yakışıyor o çirkin kadını bırak hazalı sev daha güzel yakışırsınız ve sen çok delisin kendinden büyük kadını sevmene hala hiç inanmıyorum hazal kaya çok güzel arkadaşlar kendinizi boşa yormayın çağatay size bakmaz siz nasıl olurda ona aşk mektıpları yazarsınız mesela ben sarp apağı seviyorum o emirden daha yakışıklı onu öpüyorum aşkım

 • DERYA YAĞMUR RÜMEYSA diyor ki:

  AŞK BİR SUDUR İÇ İÇ KUDUR SENİ SEVİYORUZ

 • şeyma diyor ki:

  hazal ve çağatayı çoooookkkkkkkkk seviyorumm birlikte çokkk yakışıyorlar inşallah diziden hiççç çıkmazlar ve ayrılmazlarr

 • dünyaaaa diyor ki:

  mrbbbbb çagatayyyyyyyyyyyyyyy

 • tatlı cadı diyor ki:

  seni çok seviyom çağatay bir gün benimle çıkmanı isterdim

 • sima diyor ki:

  ben sima,tebrizliyim,ama bir turkiye hayraniyim,cok isterdim turkiyede birijik askim CAGATAYimin yaninda olmayi,CAGATAY seni cok seviyorum,sen benim en guzel hayalimsin.keski ben senin sende benim olsaydin.

 • tam benliksin çağatay diyor ki:

  çağatayyyyy ilk defa böle bi yakışıklılık gryrmmmmm yaaaa selinle hiç çıkılır mı :( ıyyyy kız tipindden hi anlamıyosn seni çok seviyorm 10 nisan salı günü malatyada imza günün varmışşşşş yaaa üf keşke bizim okulda dursan varya kalp krizi geçiririm heralde bu arada adm evşen sırf senn içn izlyorum o diziyi unutma (torpillisin gene ii:)) okulumuz şehit konuk ilköğretim okulu askeriyenin oralarda olur da bi gelirsen yaniiiii!! benimkide ihtimal işte eğer gelirsen kalp krizi geçrrm walla tüm ojelerimi atabilrm gelmn içn (oje aşkoliği bennnn )nese seni sıkmiim gelirsen bna ura nolrrrrrr

 • asmin eser diyor ki:

  zaten nerde güzeler warsa çirkini buluo çirkinler ise güzeli kaptırıo çağatay ise bula bula çirkin kadını bulmuş hazal kaya ondan 1000 kat güzel be hmen bu salak selin boronkayı bırak bence zaten hazal kaya sewgilisinden ayrılmış hmen bu selin burayı bırak hmen koş hazal kaya ya senle hazal kaya daha çk yakışıyonuz akıl mantık warsa hemen dediklerimi yaparsın

 • asmin eser diyor ki:

  inşalah hazal kaya ile sewgili olurlar aminnn

 • çağatayın aşkı diyor ki:

  arkadaşlar ben çağatayın ev adresini buldum ve gittim.gerçekten süper bir evi var.biraz oturdum yanında merak ettiğim şeyleri sordum.oda cevapladı.ondan msn ve telefon numarasını istedim oda verdi.arada sırada arıyorum konuşuyoruz.size adresini msn ve telefon numarasını vermeyi isterdim ama bana kimseye söleme dedi üzgünüm sizin için.çağatay seni çok özledim yine gelecem.

 • çağatay seven kişi diyor ki:

  seni dünyalar kadar çooooooooooooook seviyorum. ve senle tanışmak istiyorum …….. bir gün beykent ünivertisine gelip görmek istiyorum…

 • hazal kaya çağtayyyy sizi sewiyoruz diyor ki:

  biricik çağtayın aşkı fazla gaz atma patlarsın bebem ufak atta civcivler yesin bebem haaaaaaaaaaaa bizde çk ama çk inandık bebem

 • büşra diyor ki:

  çağatay sana asığım ama selin boronkayla sewgili değilsen neden sewgili gibi sarmaş dolaş fotoların war???

 • sümmeyye diyor ki:

  ya sana inanamıyorum o sana hiç yakışmıyor ben daha 12 yaşındayım ben böyle düşünü yorsam büyükleri sen düşün

 • mihriban diyor ki:

  Çağatay çok tatlısın sana bayılıyorum!!!!!!!!!!!!!!

 • ecem deniz diyor ki:

  seninle bir abi kardeş olmayı çok isterdim okuldaki sana yaklaşan tüm kızları döverdi zaten özel okul yiyosda atsınlar

 • Damla diyor ki:

  Çağatay seni çok seviyorm<3 Allah özenmiş bözenmişte yaratmış seni:)

 • çağın erkeği diyor ki:

  görsellerden senin resmine bakıyordum kendinden 15 yaş büyük sevgilisiyle birlikte yazıyordu şok oldum fakat yanlış habermiş sen ne seline ne de ferihaya yakışıyorsun sadece sen bana yakışıyorsun:):) hayyellerimin erkeği seni seviyommmmmm:):) güler yüz koyduğuma bakma gerçekten bunu istiyorum

 • yıldız diyor ki:

  bence bu yaş çok fazla ayrınsıllar ve çagatay ise hazal ile sevgili olsun benim yorumum bu eger kızacak kırılacaksanız benim bakış açım bu çagatay daha mutlu olacaktır

 • Govhera diyor ki:

  CAGATAYCIM Emirim seni ccccoookkkk seviyorum,coookkkk yakisiklisin ve Turkmenistan guzeli sana asik oldu!Turkmenistandan sana selamlar!Bu yakisikliginlada tum Turkmenistan guzellerini kendine asik ettin!Seni coookkkk seviyorum ve aklimdan seni hicc cikartamiyorum!

 • nuray diyor ki:

  bak yakışıklı o kadını bırak hazalla devam et seniiiiiiiiii çoooooooookk svyrm

 • BARIŞ sibel ÇAĞATAY diyor ki:

  çağatay ben sana karşı hissettiklerimi daha önce bir kez hissettim o da BARIŞ AKARSUya karşı… onu canımdan çok sewdim -seviyorum-sevecem sende benim gibi biri için ulaşılması zor birisin ama kesinlikle çok ciddiyim bu hayatta 2. kez bunları hissediyorum ama benim sewgim veya hislerim kesinlikle geçici degil beni tanıyanlar bilir… duyunca şaşıranlar benı dinleyip gözüme bakınca gerçeği gördüler. bunları söylememin sebebi ise belki okursun da azıcık da olsa gülümsemeni saglamak. sen harika birisin seni sewiyorumm.. umarım RABBİM her şeyın hayrlısını en güzelini nasip etsin sana :)))) belkiseni göremycem bile ama dualarımdasın bunu bil… uzun huzurlu mutlu hayrlı basarılı bi ömür diliyorum senin icin. kendine iyi bak umarım bunları okursun…

 • Zehra diyor ki:

  elalem sacı solcu biz çagatay ulusoycu çagatay ulusoy seni çok seviyom

 • gizem diyor ki:

  çağatay sana hazaldan başşkası yakışmaz sadece filmde sevgili olduğunuz için değil hazal hanım çok iyi mütevazi güler yüzlü genç ve çok güzel bir insan ben güzelliği için değil onunla birçok ortak yönünüzü gördüğüm için bunları söylüyorum bence hazal hanımla sen birbirinizi tamamlıyorsunuz.Bence hazalda seni seviyor bir insan oyunculuk dersi bile alsa birine bakarken gözleri gerçeği yansıtır siz dizide birbirinize bakarken çok değişik bakıyorsunuz hazal sürekli gözlerini kaçırıyor senden çünkü sana bakmaktan korkuyo bence sende onda hoşlanıyosun belkide bu yazdığımı okumayacaksın ama kalbin sesimi duysun hazalla sevgili ol bence siz birbirinizi çok seviyorsunuz hoşçakal…HAZAL VE SEN ÇOK İYİ BİR ÇİFT OLACAKSINIZ….NE OLUR KALBİN SESİMİ DUYSUN…

 • gizem diyor ki:

  ÇAĞATAY ben seni seviyorum ama belki seni hiç karşımda göremiycem ben seni mutlu edecek biriyle evlenmeni istiyorum belki istediğin kadınla görüşüyorsun ama bunlar gelip geçici yaşın 20 artık seni mutlu edebilecek olan hazalla evlen demişsinki ben kıskancım oyuncu biriyle evlenmem diye o yaparken kıskançlık sen yaparken hiç bişey öylemi bu olamaz ben senin hazalla evlenip daha birçok oyunda beraber yer alacağınıza eminim seni önce allaha sonrada hazala emanet ediyorum.ELVEDAAA büyük aşkıma ELVEDAAAA………

 • hilal diyor ki:

  feriha safın teki emir gibisini bulmuş birde naz yapıyor emir iyi çocuksun ama ferihaya bu kadar yüz verme :))))zaten boy pos yok senin yarın kadar bence feriha bu kadarını hak etmiyor:)))))şımarık aile çocuğu feriha ve saf aşık emir……….

 • sony diyor ki:

  ben irandan ariyorum. cagtayin photoghraflarin gorunca cok sasirdim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cnm hic yakismiyorsunuz:(

 • emel keten diyor ki:

  çağatay sen çok yakışıklısın bn sana aşığımmm dediler gibi eğer sen selinle çıkıyorsan sana çokkk yazıkkk geçççmiş olsunn diyorummmm lafıda burda bittiriyorum bni fesbook ta eklersn çokk çokkk sevinirim en büyükk hayranlarından 1. yimmmm byyyy

 • cemis bond diyor ki:

  sen ne bu kıza ne de hazal kayaya yakışıyorsun böyle kızlarla yakışıklığını öldürme!

 • feriha diyor ki:

  seni çok seviyorum <3 ferihayla gerçek hayata sevgili olmanızıda çok istiyorum muhteşem bi ikilisinz .d.d.

 • zilan diyor ki:

  emir bence ferihayla sen çk yakşysnz senin en büyük hayranınm seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevyorum

 • havva diyor ki:

  btanem emir.. seniii çok sviyormm ama sevgilim senden daha yakışıklıı bşverr üzme o tatlı cnını 😉 he bide kader le sema adında iki arkadaşım sana aşıkk yani sen olmasan feriha biter

 • hatice ayşe diyor ki:

  merhaba biz senin büyük bir hayranınız.En çok ta Hatice senin için ölüyor.Odası senin fotoğraflarınla dolu.adını feriha koydum deyince deliye dönüyor.daha 14 yaşındayız en büyük hayalimiz seninle tanışmak…seniiiiiiiiiiiii çokkkkkk seviyoruz.

 • burçin diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum sen benim hayalimdeki beyaz atlı prenssin ben senden 3 yaş küçüğüm sana aşık oldum napim çok tatlısın :) seninle tanışmayı çok istiyorum ben gaziantepteyim istanbula gelir gelmez seninle tanışmak istiyorum beni kırmazsın umarım bunu çağataya iletirseniz çok mutlu olurum :)

 • damla diyor ki:

  emir sana aşığım sen benimsin

 • gamze diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum ve hazal kaya ile sevgili olmanızı istiyorum sen bu camiadan birisiyle olmaz diyosun ama bence onunla olmalı hem okadarf çok kişi bunu istiyoki SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM :)

 • minee diyor ki:

  bayan da çok hoş ama çağatay ile arada büyük bir farrk var bende hazal kaya ile yakıştırıyorum sizi ama yine de hayırlısı alllah gönüllerine göre versin hepsinin.

 • ece diyor ki:

  siz anca konuşun ordan bn sewiyorum diye lan ben warya onun için herşeyi yaparım lan hiçbiriniz bnm kadar sewemessiniz tamammı şunu kafanıza sokun bnc biraz

 • EMİR VE FERİHASIZ GÜN GEÇMİYOR diyor ki:

  evet burada yazılanların hepssine katılıyorum arkadaşlar selin borabay hiç emire göre biri değil emir seni değil seni ve ferihayı çok seeeeeviyoruummmmm birbirinize çok yakışıyorsunuz çok amaaaaaaa çooooooookkkk canlandırdığınız karakterler ve yaşanılan şeyler aynı ben ve nişanlım gibi. bu filmdeki her şeyi biz gerçekte yaşadık.resmen kendimizi sizde buluyoruz.bu dizi bizde çok şey uyandırıyor. LÜTFEN KENDİNE HAYAT ARKADAŞI SEÇECEK OLURSA BU EVLENECEĞİN İNSAN FEERİİHHHAAAA OLSUN. S.İ.Z.D.E.N B.İ.Ş.E.Y R.İ.C.A E.T.S.E.M ADINI FERİHA KOYDUM DİZİSİ YENİ SEZONDA DA DEVAM ETSİN NEEE OLLLLUURRR YA DA TEKRAR İKİNİZİ FARKLI BİR PROJEDE GÖRELİM

 • EMİR VE FERİHASIZ GÜN GEÇMİYOR diyor ki:

  BEN SİZ OLMADAN YAPAMIYORUM SINAVIMA BİLE ODAKLANAMIYORUM SİZ BÖYLE YAPINCA. FERİHAYLA MUTLU OLUN ARTIK .YÖNETMEN BEY FERİHAYLA EMİR MUTLU OLSUN ARTIK

 • EMİR VE FERİHASIZ GÜN GEÇMİYOR diyor ki:

  feriha sana da hayranlığım çok büyük seni de çok seviyorummmmmmm ama bazen emiri hiiç anlamıyorsuun çokk yoruyorsunuz birbirinizi aynı şeyleri sana da tekrarlamak istiyorum hayat arkadaşı olarak evleneceğin insan olur da olursa lütfen bu kişi emiirrrr olsun ve buradan çağatay ulusoya sesleniyorum DİZİNİN BİTİMİNDE FERİHAYA(HAZAL KAYA’YA) EVLENME TEKLİFİ ET E.M.İ.R.R.R.R

 • aynur sare diyor ki:

  yaa afk final olmasın lütfennn

 • sena diyor ki:

  ÇAĞATAY ULUSOY sizi çok seviyoruz diziyi hiç kaçırmadan izliyoruz inşalllahhhhhhhhh aradiğin kişi yani ferihayla çıkar ömür boyu mutlu olursun bide kendinden büyük kişiyle çıkma benden sana tavsiye :)
  hayatında başarılarının devamını dilerim :)

 • figen aygun diyor ki:

  innamıyorum sana hiç yakıçmıyorsunuz sen kiminle yakışıyorun biliyon mu tabiki hazal kaya la not seni çok seviyorum aşkım

 • figen aygun diyor ki:

  senin hazal kaya la sevgilim olman lazım birbirinize çok yakışıyorsunuz

 • Anti Ulusoy diyor ki:

  Mal bu kızlar ya sanki duyuyo o yazıları bile okumuyo 😀 😀

 • zeynep diyor ki:

  çağatay ulusoy a çok mu çok hayranım ayrıca onu çok seviyorum

 • esra diyor ki:

  emir selin sana hiç yakışmıyr ve hazal kayanın gerçekteki sevgiliside ona yakışmıyo yani dice şu ki sen ve hazal birbirine çok yakışıyosun ben ce hazala tekif edip onun la çısan daha güzel olu canım eğer bunu okuyorsan bir düşün derim sana

 • prenses diyor ki:

  cagatay seni bu dunyadaki her seyden daha cok seviyorum umarim bir gun senle karsilasirim

 • sibel diyor ki:

  cagatay seni cok seviyorum yaa üff yasda bir türkiyeye gelsek yada sen bir avrupa tournesi yapsan hic fena olmaz ya seni cok seviyorum ya ♥33♥♥♥♥♥♥<3<3<3<3<3< BNMLE BIRLIKTE OL DAHA IYI ASKIMMM ……….

 • kader diyor ki:

  bende çok güzelim…………………………

 • mehtap diyor ki:

  bence çok yakışıklı ben onu çok seviyorum

 • sevda diyor ki:

  ÇAĞATAY’M DOĞUYU SÖYLEMEK GEREKİRSE SANA BAYILIYOUM

 • nazlı kılıç diyor ki:

  ABİCİM BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM UMARIM DAİMA HERŞEYİN EN İYİSİ İLE KARŞILAŞIRSIN,(CEVAP YAZARSAN SEVİNİCEM)

 • sevda diyor ki:

  çağatay seni çok seviyorum çok yakışıklısın ama bu son yaptığın sana yakışmadı ferihayı sakın bırakma hep yanında ol 😉

 • aşkın gözü para olmuş(çağla) diyor ki:

  bi yorumlara baksana eğer onlara öl dersen eminimki ölürler senin için baksana anla artık ya senin için çağtay hiçkimse veya hiçbirşey için acı çekme umarım kısa zamanda istediğini elde ederisin umarım sana yakışan ve seni hak eden biriyle çıkarsın ama bu yorumdakilere benzemesin baksana eceye yada diyerlerine hepsi çıldırmışlar ama ben asla onlar gibi olmuyacam bu arada sana abi diyebilirmiyim bazen ismimi değiştirmek istiyordum senin ismine yakın diye ama bu konuşmadan sora ismimi değiştirmiyecem kendine iyi bak hep mutlu ol yeter bu bütün hayranlarına yetecektir bundan eminim hak eden hak edeni alır bunuda unutma çağtay abi

 • banu diyor ki:

  çağatay çok yakışıklı birisin seninle tanışmayı gerçekten çok istiyorum çok sevecensn bu kişiliğine hayranım cnm….

 • Feray diyor ki:

  cagatay hakikaten basarili 1 manken ve oyuncusun.Kizlar onu cok sikmayin hayat onundur kimi istiyorsa mutlu olsun,mutluluk onunda hakki

 • Emir hastasi diyor ki:

  Selam ben azerbaycandan yaziyorum.Tipik bir emir hastasiyim.Benim ailem hickimsem yok tek bir emirim var ve onun icin hayata baglaniyorum.ve azerbaycana gelmessen kendimi oldururum.ciddiyim.azerbaycana gel!!!!!!!

 • Emir hastasi diyor ki:

  Cagatay azerbaycana gelll lutfen burada hayranin cok senin valla:)seni seviyoruzzzzzzz bayyyyy

 • çağatay ın tek aşkı mrym diyor ki:

  o kadar çok yakışıklısın ki seni kimse ile diğişmem.adını feriha koydum dizisini sırf sen ve hazal kaya var die izliyorum.

 • eda diyor ki:

  çağatay abi sen benden büyüksün bütün kızlar sana hayran bende dahil.senden 15 yaş bi kıza elenmen kimseyi ilgilendirmez
  o senin sorunun ama sana tv siyem sen kendi kalbini dinle ama açıkçası senin yerinde olsam sadece bir tavsiye bu ilişkiyi sürdürmezdim. seni seviyoruz … oyunculuk ve mankenlik hayatında başarılar senle tanışacağım anı beliyorum keşke senin yaşında olsamda senlen ben sevgili olsak oda imkan ız seni seviyoruz her zaman kalbini dinle ve bunu söylemeden duramıyacam hazal kayay çok yakışıyonhazal kayayı bi düşün istersen kalbini dinle seni eviyorum <3
  <3

 • Emir hastasi diyor ki:

  Emir azerbaycana gel bunu okumani cok isterdim lutfen okumus ol!!!seni seviyoruz muck

 • Emir hastasi diyor ki:

  Cagatay seni seviyorum,ben cok guzelim tipki rihannaya benzerim sana cok yakisiyorum tiryakinim.her gun senin resmine bkip uyuyorum azerbaycana gel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!………………….

 • esra diyor ki:

  sen kaç yaşındasın o kaç yaşında çek hayatta hazal kaya ile çıksan daha iyi ya da yaşıtınla veya yini seaşında küçük biriyle çık hiç yakışmıyorsunuz …………… o çok ama çok yaşlı sen 1 yaşındayken o lise 2de idi o ablan yaşında gerisini sen düşün artıkın………………..

 • ahmet diyor ki:

  çağatay ulusoy çok yakışıklısınız size hayranın birbirinize çok yakışıyorsunuz ferihaylan çok yakışıyorsunuz lütfen diyarbakıra gelin sizi görelim sizi çok seviyorum lütfen sezon finali bitsin özetleri izlemekten bıktım

 • aslı diyor ki:

  ayyyy sen çok yakışıklısn en çok oyunculardan seni görmek istiorum seni çooooooooooooooooooooooooooooooook sewiorum çağatayyyyyyyyy ><3 <3 <3

 • çağatayın bitanesi aslı diyor ki:

  sen bna aitsin o kıza değil bitanmmmmmmmm seni herkezden daha çok seviorummm aşşşşşşşkkkkkkkkkkkkkkkoıııııııımmmmmmmmmmm muahhhhhh<3<3<3<3

 • Emir hastasi diyor ki:

  Selam yine de ben.Cagatay sen azerbaycana gel sana iyi yemekler yaparim.Sen benden ruyalarimi caldin kalbimin tek askisin.azerbaycan seni bekliyo gel.Benim aneannem guzel bi pilav yapar,sen gel istediyin kadar yemek yapariz sana ne istersen vallla!azerbaycana gelllllllllllllllllllll

 • tannaz-iran diyor ki:

  cagatay ben seni cok seviyorum
  iiiiiiii llllllllllllloooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeee
  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 • Azeri ayten diyor ki:

  Ben universitede okurken beni senin gibi yakisikli biri seviyodu bende sana baktigimda hep o aklima geliyo seni seviyorum

 • burcu diyor ki:

  ÇAĞATAY ÇOK YAKIŞIKLISIN SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINN <3

 • qamzee:) diyor ki:

  emir seni çokkkk sewiyorum sırf sen we ferha için izliyorum filmi çok yakışıyosunuz seni sewiyorum <3

 • aslı diyor ki:

  emir sana o yakışmaz çok yakışıklısın onu bırak elini sallasan ellisi

 • Emir hastasi diyor ki:

  Cagatay azerbaycana gel lutfen seni seven ayten:)seni cok ama cok ama cok sewiyorummmmmmmmmmm

 • ece asilsoy diyor ki:

  ARKADAŞLAR BEN TASARIMCIYIM VE ÇAĞATAY ULUSOY U BEN GİYDİRİYORUM BU HABERE BELKİ ÇOK SEVİDİNİZ ARKADAŞLAR HAZAL KAYA İLE ÇAĞATAY ULUSOY UN BİR İLİŞKİSİ YOK ONLAR SADECE ARKADAŞLAR

 • Hilal kaya diyor ki:

  Bence çağatay sen çokk yakışıklısın ama selin abla da yaşına göre çokk güzl :-) ayrıca hazala çok yakışıyorsn. Arkdslrterbiyesizlesizleşme nin lüzumu yok selin içn yazdıklarınız çok saçma ve çok gereksiz.

 • Hilal kaya diyor ki:

  Bence çağatay sen çokk yakışıklısın ama selin abla da yaşına göre çokk güzl :-) ayrıca hazala çok yakışıyorsn. Arkdslrterbiyesizlesizleşme nin lüzumu yok selin içn yazdıklarınız çok saçma ve çok gereksiz.saçmalamayın artk

 • güneş diyor ki:

  facebook sayfası olup olmadığnı çok merak ediyorum çünkü benim arkadaş listemde çağatay ulusoy official diye kayıtlı biri war sadece emin olmak için merak ediyorum beni bu konuda bilgilendirirmisiniz??? TEŞEKKÜRLER…

 • AŞKIN ŞULEEE diyor ki:

  YAAA ÇAĞATAY ABİ BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ARAMIZDA 9 YAŞ VAR AMA YA ÇOK TATLISIN HER GÜN İZLEDİĞİM SAHNELERİ BAŞTAN BAŞA İZLİYORUM KEŞKE GERÇEK HAYYATTADA FİLMDEDE FERİHADAN HİÇ AYRILMASAN NOLURRR YORUMLARIMIZI CEVAP VER SENİN BİZE VERDİĞİN HER BİR CEVAP BİLE KALP KRİZİ GEÇİRMEMİZE NEDEN OLUR AMA OLSUN MUTLULUKTAN OLUCAK SONUÇTA YA SEN ÇOK YAKIŞIKLISIN AŞKIMMM YA CANIMSIN YAAAA YARİM SENİ YA BİTAANEM AŞKIM YAAA <3 :)

 • admin (Yazar) diyor ki:

  Çağatay Ulusot’a ait bir facebook sayfası yok hepsi fanlarının açmış olduğu sayfa…

 • berna diyor ki:

  emir seni cok seviorum canim benim askim

 • gamze li aşkım diyor ki:

  emir seni sewiyorum bir qün senin le birlik te olacaqıma da inanıyorum

 • ebru diyor ki:

  evet seni kimseyle paylaşmıyoruz seni çok ama çok seviyorum seni her halinle sevcem yemin ederim canım aşkım seni çok ama çok seviyorummm…….

 • esrarlı gözler diyor ki:

  Çağatay boşa heveslenme sen benimsin

 • hilal ulusoy diyor ki:

  Ben 15 yaşındayım izmirde yaşıyorum bence hepiniz çagtayın üzerıne çok gıdıyosunuz tm ben de ona<3 hayranlık duyuyorum ama sızın gıbı bukadar yorum yapmıyorum eyer bırgun istanbula gıdersem çagatay ulusoyla tanışmayı çok isterım umarım gerekleşir…çunku onu televızyondan izlerken yanında olasım gelıyo ama nafıle neyse bende şu anda konsarvatuar okuyorum umarım senle tanışma fırsatım olur senın hakkında tum bılgıler gelıyo bana işşaallah tanışırız umarım bu yorummumu okuyosundur SEVGİLERİMLE HİLAL!!!

 • gizem diyor ki:

  emir sana acıyorum 15 yaş büyük sevğiin varmış cidden görünce inanmadım bence sen ferihayla evlenmelisin çok yakışıyosun senide ferihayıda çok seviyom

 • gizem diyor ki:

  sanırım sevgili olduğunuz yalanmış ilk duyduğummda çok şaşırdım adını feriha koydumu emir ve feriha için izliyorum selin boronkayla da sevğili olmadığını duyunca çok sevindim sen bence ferihayla sevğili olmalısın emir iyi düşün bence sana tavsiye ediyom hiç kaçırma iyi düşünnn!!!!!!

 • gizem diyor ki:

  selin boronkayla çekindiğiniz ffotorafları ve yazıları bence kaldır çünkü hemen sevgili sanılıyosunuz

 • emır sarrafoglunun en buyuk hayranı diyor ki:

  senı okadar cok begenıyorumkı bu sozlerı dıle getıremıyorum adını dahı duysam anında heyecanlanıyorum SENI COK SEVIYORUM CAGATAY ULUSOY..

 • melek diyor ki:

  cok yakisikli sin sana ölüyorum bitiyorum sana karsi birseyler hissediyorum sana asigim bitanem seni ilk gördüm den beri aklimdan cikaramiyorum deliler gibi her saniye her dakika her gün seni düsünmekten fotograflarina bakmaktan bikmiyorum bikmiyorum bikmiyorum benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin benimlen evlenir misin nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de nolur evt de aaaaaaaaaassssssssskkkkkkkkiiiiiiiimmmm sssssssiiiiiiiinnnn….

 • zeynep diyor ki:

  Çağtay seni çok seviyorum eğer bir sevgilin varsa çok üzülürüm

 • zeynep diyor ki:

  Çağtay senden 15 yaş büyük bir kızla olmana gerçekten üzülüyorum
  umarım birgün İstanbul’a gelirsem seninle tanışmayı çok isterim
  beni her halimle seveceğini biliyorum umarım birgün tanışırız.

 • Çağatay &seda diyor ki:

  Öncelikle seni seviyorum çok yakışıklısın konyaya gel senle tanışmak çok istiyorum. sen S.B. hiç yakışmıyon sen benimsin kimsenin değilsin aşkımm m m m m m m m

 • gizem diyor ki:

  çağtay ben seni çok ama çok seviyorum daha doğrusu sana bayılıyorum

 • MERVE diyor ki:

  çağatay seni çoooooooooook seviyorum sen tabi doğrusunu bilirsin ama ne olur o kadın ile olma ne oluuuuuuuuuuurrrr

 • irem diyor ki:

  emir sana bir sır vereyim hazal ile birlikte ol bence <3 <3

 • clairen diyor ki:

  slm herkese……

  Herkes cagatay hakkinda bisiler yazmis , bende dogrusunu yazayim..
  Cagatay Ceyda Gonencle yasadi bir senedir , aslen duzceli , belkide ailesinin haberi vardir , ortalik calkalandi, bir ara kiskanclik yuzunden ayrildilar haberleri duyduk ama, barismislar , siz yazanlar bosuna umitlenmeyin canim……………..

 • xatire iliyazov diyor ki:

  salam catay inshalah yazdm okursun.bilyorumki bu sozu sana deyen okadar zk varki, seni cok seviyorum.gurcistanda seni seven okadar hayranarn varki. sadece senen gurcustanda olan hayranarna salam soylemeni istiyorum…………

 • راحله-rahele diyor ki:

  ben seni ferihadan,jansudan,guneshtan,janan herkesten chok seviyorom seninle arkadash olmak istiyorom.عزیزمی دوست دارممممممم جییییییگگگگگگررررممممممییییییییییییییییی عشقمییییییییییییییییی

 • راحله-rahele diyor ki:

  sadeje dooooooooset daram.

 • ceren diyor ki:

  çağtay ben seni çok seviyorum rüyalarımda görüyorum nolur marmarise gel lütfen hı bu arada başka birisyle çıkma ben san aşığımmmmm

 • roshanak diyor ki:

  seni cok seviyorum emirrrrrrrrrrrr

 • cemre diyor ki:

  seni çoooooooooooooooooooooooooooook seviyorum bu yüzden kimseyle paylaşamıyrm yarın akşam seyretcem emirin yolunu seni çooooooook seviyorum……………..

 • cemre diyor ki:

  ben seni çoookk seviyrm seni unutamıyom okuıda aklıma geliyon dersi dinliyemym canım………..

 • gizli bir dost diyor ki:

  bence şimdi rol arkadaşın güneşle bir likte çıkın zaten duydum öyle bir konu haberin olsun ha

 • emirin sevgilisi sıla diyor ki:

  AsKıM sEnİn İcİn ÖlÜrÜm

 • hande su diyor ki:

  çağataycım seni çokkkkkkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkk seviyorum başkaları hazzalla çıksanıza flan dio ama bence sen benle çıkmalısın gizemlede yakışıyorsunuz <3

 • sevcan diyor ki:

  olamaz bula bula o kızı mı buldun emir. nottttttt.seni çok ama çok seviyorum önce allah sonra ailem ve tabiki sen aşıgım anla yakışıklımmmmmmmmm

 • zeynep diyor ki:

  bakın arkadaşlar cagtay ulusoyda sen ben gibi bir insan ama sadece ünlü bunu sakın unutmayın.. bu kadar yükselmenize gerek yok onu sahsen.bana göre çagtay ulusoy normal benimiçin onu uzaktan asık olucak kadar cocukca aklada sahip degilim bu kadar sacmalarsanız küçük durumda olursunuz. kimle ne sekilde birliktegi varsada kimseyi ilgilendiricek konumunada sahip degilsiniz herkesin hayatında biris olabilir onunla olamazsın bununla olmamalısında bir durum kimseyi ilgilendirmez hayranlık çok başka aşk tepkisi göndermekse cokcok farklı bunuda unutmayın.. bana göre cagtay ulusoyda benden 2 yaş büyük biris ne yaş olarak onu kendimden ne de ünlülüğünü kendimden üstün göremem. suna sakın aklınızdan cıkarmayın herkes hayatında neyse o şekilde yasar. 15-16 yaş guruplarına sesleniyorum.
  aklınızı cagtay ulusoy askına degilde biraz ilerdeki meslek guruplarına cekin eminim bu sizin en önemli zenginliğiniz ve büyüklüğünüz olucaktır.. bence cagtay ulusoyda bunları sacma bulup gülüp geçiyordurr.. onun sizinle işi olmaz diyede düşünmeyinn. onu büyük görmeyinn. kendiniz hep 1 adım önde durun.. hayat bazen önüze ne güzellikler gelecegini zamana bırakın birgün kendinizi popiler görmek istediğiniz zaman anlıcaksızın onun üstün olmadıgını.. ben cagtay ulusoyla aynı masada otursam bu benim için emin olun bi değişiklik olarak görmem. benim hayatımda olabilicek en büyük degişikliğim benim hedefim ve aileme olan askım olurdu…

 • mobina diyor ki:

  oncelikle mereba seniseviyorum sadacebana yanit ver inan seni okadar seviyorum seni beni kadar hich kimse sevemez.

 • ayka azeri diyor ki:

  selam cagatay ulusoy ben sana cok mesaj yazdi simdide yaziyorum ben seni cok seviyorum kendimden bile cok seviyorum cagatay lutfen benim mesajlarimi okursa bana cevap yaz ben sa askimim seni dunyalar kadar seviyorum sen benin askimsin biliyorum bunlar doru deyil sen selini sevmiyorsun cunki o sende 15 yas buyuk ama ben henuz 15 yasimdayam ava avgustun 17 disi 16 kecicem seni cok seviyorum askim benim cagatay ben azerbaycaliyim ama su an russiyada kaliyorum azerbacana gedicem ola bilir tukiye gelecem ve o zaman seni gercektem gorucem insalah seni gorurum benim asin benim canim sevgillim

 • Gizem diyor ki:

  zaten cagatay boyle bi sey yapmiycani hepimiz biliyoruz ama yine bunlara yanit vermekte iyi bi seydi bence cagatay bu olaylara girmez girse bile magazine yansimasini istemez kim ister ki boyle haberlerin cikmasini?eee bazilari deyistirir unlu olmak ama cagatayi deyistirmez buna adim gibi eminim….

 • melissa diyor ki:

  ask bu kadar uzak mi bizden yas onemli degil cagatay ne yaparsa kendine en iyi olani yapar…

 • su elif diyor ki:

  yaaaaaaa inanamıyorum yani duyunca cok şaşırdım ne desem bilmiyorum ama söyleyecek bir çift lafım var yani özür diliyorum gerçekten sizin büyük büyük bir hayranızım hemen bence ayrılın yani sizden 15 yaş büyük hanfendiyle ne işiniz olur yani yaşınıza göre birini seçin derim yani hem büyük hem yaşıtınız değil bakın yeniden özür diliyorum))))))))))))))…

 • su elif diyor ki:

  yukarı da okdum az önce ewet kendine iyi olanı yapar ama ondan çok büyük yani nasıl olur yaşıtıyla takılsın…

 • ROJİN diyor ki:

  yammaaaaaaaanım,emiriiiiiiiiiiim,çağatayımmmmmmmmmmmmm sizce hangisi?ama bence emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir yani benım askım

 • iran diyor ki:

  Just hazal cok guzel kiz hazal and cagatay best partner.just FEmir just hazal

 • iran diyor ki:

  Feriha ve emir veeeeery veeeeeery goooood

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...