Aktüel

Cem Öğretir 30 kilo nasıl zayıfladı?

By

on

Cem Öğretir 30 kilo nasıl zayıfladıCem Öğretir 30 kilo nasıl zayıfladı?

108 kilodan 78 kiloya düşen Cem Öğretir, 30 kiloyu nasıl verdiğini zayıflamanın formülünü açıkladı…

Atv’de yayınlanan ve Zahide Yetiş’in sunumuyla ekranlara gelen hafta içi her gün farklı konu ve konuklarla güne renk katan “Zahide ile Yetiş hayata” programının bugünkü konuğu (26.01.2015) Dr. Yasemin Bredley ve ünlü sipiker Cem Öğretir, oldu.

Dr. Yasemin Bredley, verdiği diyet ve beslenme bilgilerinin yanı sıra Cem Öğretir, nasıl kilo verdiğinin formülünü açıkladı.

Cem Öğretir, 110 kiloyu gördüğünü yatakta dönemez hale geldiğini uyku apnesinden tutta horlamaya kadar her türlü sorunun çıktığını ve bunun üzerine diyet ve spora başladığını söyleyen ünlü spiker Cem Öğretir, nasıl zayıfladığını “zahide ile Yetiş Hayata” ekibine ve zahide ile Yetiş hayata izleyicilerine anlattı.

Cem Öğretir, verdiği 30 kiloyu 6 yıl gibi bir süre zarfı içinde verdiğini sebze ve özellikle kara buğday tükettiğini tatlı ihtiyacını ise 2 adet hurma ve 1 bardak süt ve ya bir kaç tane kuru meyve yediğini belirtti. Bunların yanı sıra zayıflamasına fayda olan sabah kahvaltısında tükettiği yulafın tarifini verdi…

Malzemeler:

Sponsor Bağlantılar

Badem sütü
Yulaf
Fıstık ezmesi
Yarım muz

Hazırlanışı: Muzu küçük küçük doğrayıp diğer malzemeleri de ekleyip karıştırıp tüketin.

Badem sütü bulamazsanız Dr. Yasemin Bredley’in verdiği aşağıdaki tarifide yapabilirsiniz.

Yarım bardak süt
2 kaşık yulaf
1 elma rendesi
Birazda tarçın serpip karıştırın. Sabah kahvaltısı olarak tüketin. Bu tarif sizi öğleye kadar tok tutacaktır…
Cem Öğretir, Cem Öğretir nasıl zayıfladı, zahide yetiş cem öğretir, Cem Öğretir 30 kilo nasıl verdi, Cem Öğretir yulaf tarifi, Cem Öğretir diyeti

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir