Aktüel

Demet Akalın gelinlik modeli Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri

By

on

Sponsor Bağlantılar

"Demet Akalın"Okan Kurt"Demet Akalın gelinlik modeli, Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri, Son zamanların gözde çifti Demet Akalın Okan Kurt çifti Çırağan Sarayı’nda sade bir davetle dünyaevine girdi.

Akalın’ın sade bir gelinlik giydiği gözlenirken, çiftin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Özel davetlilerin katılımıyla yapılan nikahtan fotoğraf kareleri Akalın’ın yakın çevresi tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Demet Akalın’ın nikah şahitliğini Seda Sayan yaparken, damat Okan Kurt’un ise yakın arkadaşı Murathan Özer yaptı. Düğüne katılanlar arasında Demet Akalın’ın yakın arkadaşları Seren Serengil, Hande Yener, Tuğba Özerk, Ece Erken ve Alişan da vardı. Çift yoğun iş temposu sebebiyle balayını ileri bir tarihe erteledi.

Düğünde Hande Yener kırmızı elbisesi ile sahneye çıkıp şarkı söylerken herkesin piste çıkıp oynaması dikkat çekti. Alişan sahneye çıktığında ise herkes halay çekti. Demet Akalın’ın çiçeğini ise Ece Erken kaptı. medyafaresi

"Demet Akalın Okan Kurt düğün resimleri""Demet Akalın gelinlik modeli"

About admin

1 Comment

  1. aysel

    14 Mayıs 2012 at 11:02

    demet akalin sana bir omur boyu mutluluklar dilerim.seni cok seviyorum…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>