Aktüel

Doksanlar Özlem Zeynep Anıl Tatdıran ile röportaj

By

on

"Doksanlar Özlem"Zeynep Anıl Tatdıran"Doksanlar Özlem Zeynep Anıl Tatdıran ile röportaj

Atv’nin sevilen dizisi ‘Doksanlar’ dizisinde Özlem karakterine hayat veren Ekranın yeni yüzlerinden Zeynep Anıl Tatdıran, hakkında bilinmeyenleri Yeni Aktüel’e anlattı.

Zeynep Anıl Tatdıran, 20 yaşında genç bir oyuncu. Spor akademisinde eğitim alıyor, oyunculuğun yanında voleybola da devam ediyor.

SOKAK KÜLTÜRÜNÜ BİLMİYORUM
Anadolu yakası çocuğuyum; şu anda Erenköy’de yaşıyorum. Benden sekiz yaş küçük bir kardeşim var. Çocukken ne zaman bahçeye inmek istesek, annem camdaydı çünkü trafiğin çok aktif olduğu bir yerde oturuyorduk. Komşuluk da kalmamıştı. Haliyle sokak kültürünü bilen bir çocuk olmadım.
Aşık olmaya çok yakın bir insanım. Ama bu bahsettiğim; ‘O da bana aşık olsun, birlikte mutlu olalım’ şeklinde bir mevzu değil. Ben aşık olma duygusunu seviyorum, hatta haberi bile olmasın o insanın.

Sponsor Bağlantılar

BİRİNİ KEŞFETMEYE ZAMANIM YOK
Altı aydır kendimi aşık olacak kadar dingin hissetmiyorum. Eskiden en azından birini keşfedebilecek ve oturup konuşabilecek bir zamanım vardı. Çok sorumluluk her zaman insanı başka bir yere götürüyor. ‘Bir de onu mu düşüneceğim’ durumu var; iş benim için çok daha önemli. Bu da hırsla alakalı değil; ‘Doksanlar’ dizisinde bana çok büyük bir sorumluluk verdikleri için…

BAZEN SABRIM BANA ZARAR VERİYOR
Benim çocukluğum ne teknolojinin hakim olduğu bir döneme denk geldi, ne de mahalle kültürü tamamen bitmişti. Geçiş döneminde büyüdüm diyebilirim. O yıllarda ya ders çalışıyorduk ya da hayatımızda bir hobi oluyordu.
spora yöneldim
Büyüme çağımda benim için en önemli şey; spora yönelmem oldu. O dönemde farklı spor dallarını deneyip voleybolda karar kıldım.
Sinirlendiğimde acaba karşımdakini kırar mıyım diye düşünemiyorum. Bunu kötü bir huy olarak görüyorum.
Çok sabırlı bir insanım ancak sabrım bana bazen zarar veriyor. ‘Bazı şeyleri biriktirmeden karşımdaki kişiyle paylaşsam da kalp kırmasam’ dediğim zamanlar çok oluyor.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir