Diyet ve Beslenme

Dr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Tilya Kürü

By

on

Dr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Tilya KürüDr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Tilya Kürü

Atv’de yayınlanan ve Zahide Yetiş’in sunumuyla ekranlara gelen hafta içi her gün farklı konu ve konuklarla güne renk katan “Zahide ile Yetiş hayata” programının bugünkü konuğu (06.02.2015) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, oldu.

Dr. İbrahim Saraçoğlu, programda piyasada satılan zayıflama çaylarının ve tabletlere itibar edilmemesini sakıncalı olduğuna zayıflama haplarının kemik erimesine sebep olduğuna değindi.

Dr. İbrahim Saraçoğlu, programda vücuttaki yağları yakan metabolizmayı düzene sokan ve ayda 7 – 8 kilo verdiren Tilya kürü tarifini Atv izleyicileri ile paylaştı.

Diğer adı ile kış ıhlamuru olan tilya kürü zayıflamaktan çok vücutta ki yağları yakıyor. Bünyeye göre kimine ayda 7 – 8 kilo verdirirken kimine 3 – 4 kilo vermeyi sağlıyor.
Yağ yakan tilya kürü

Malzemeleri;

Sponsor Bağlantılar

(1 tutam) 5 gram Altın otu
(10 – 12 tane) 10 gram Kuşburnu
(2 tutam) 10 gram Ihlamur

Hazırlanışı ve uygulanışı: Tüm malzemeleri 1 litreden az yarım litreden çok aşağı yukarı 750 ml suda 7 – 8 dakika kaynatıp ılıyınca gün içinde 5 – 6 saat içinde tüketin. Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere de tüketebilirsiniz.

Dr. İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakan Kür, Dr. İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü,  Tilya Kürü,  Yağ Yakan Tilya Kürü, 6 şubat zahide yetiş tilya kürü

 

About admin

3 Comments

 1. sultan

  02 Mayıs 2015 at 17:11

  1 haftadır okadar çok düenli tilya kürünü 750 ml sabah öğlen akşam olmak üzere 3 kez içiyorum yememede dikkat ediyorum maalesef kabız oldum ve 2 kilo almışım acaba ödemmi yapıyor vücuda yoksa zamanlamı atıyoruz anlamış değilim bilgilendirirseniz sevinirim ve iştahım kesildi farkındayım ağzımda kuruyor bol su içiyorum ama sebeb niçin böğle oldu bilgi verirseniz sevinirim

 2. Nil

  14 Mayıs 2015 at 07:49

  Cnm. Merhba bende epeydir kullanıyorum. Her sabah taze ve aç karnına oluyo. Bi tuhaflık hissettiğinde ise tok yani yemekten 1saat sonra iç. Bol su tüketmen lazım. Sabah ne zamn içersen,saate bak. İkinci bardak için 5,6 saat geçmiş olsun. O zamn iç. İki bardak yeterli (günde)

 3. SevgiAkkaya

  25 Nisan 2017 at 13:55

  Hasimato hastasıyım her sabah ilaç kullanıyorum tilya cayi icebilirmiyim

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir