Aktüel

Duygu Meltem Yalçınkaya 9 ayda 40 kilo verdi

By

on

"Duygu Meltem Yalçınkaya"Duygu Meltem Yalçınkaya yeni görüntüsü"Duygu Meltem Yalçınkaya 9 ayda 40 kilo verdi, Duygu Meltem Yalçınkaya nasıl zayıfladı

Emlak kraliçesi Meltem Yalçınkaya 9 ayda 111 kilodan 71 kiloya düştü mide küçültme ameliyatı sonrası sağlıklı bir yaşama adım atan Meltem Yalçınkaya, Sağlıklı ve düzenli beslenmenin yanı sıra düzenli olarak termal havuz, termal selülit jeli ve masaj yardımı ile 52 bedene düştü.

ATV Avrupa, Kanal 7, STV Avrupa, ShowTürk ve Showmax kanalllarında “Emlak Turu” adlı programı sunan Duygu Meltem Yalçınkaya 9 ayda tam 40 kilo vererek 111 kilodan 71 kiloya 52 bedenden 40 bedene düştü. Yalçınkaya, yeni görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor.

Sponsor Bağlantılar

Yaptığı Emlak programlarında on binlerce kişiyi hayallerine kavuşturarak tapu sahibi yapan Duygu Meltem Yalçınkaya 6 beden incelerek inanılmaz bir görüntüye ulaşan, güzelliği ile olduğu kadar artık yeni fiziği ile de tüm izleyicilerini büyüleyen Yalçınkaya, izleyicileri tarafından tanınmayacak hale geldi.
Op. Dr. Murat Üstün’ün sergilediği başarılı mide küçültme ameliyatı sonrası sağlıklı bir yaşama adım attı. Sağlıklı ve düzenli beslenmenin yanı sıra düzenli olarak termal havuz, termal selülit jeli ve masaj yardımı ile 40 kilo vermeyi başaran Yalçınkaya ” En büyük şikayetim yeni halimi izleyicilerimin tanımaması. Eski halimden oldukça şikayetçiydim.Kendimi bambaşka hissediyorum yeni yayın döneminde yepyeni görüntüm ve projelerimle izleyenlerimle buluşmaya hazırım” dedi.

About admin

1 Comment

  1. SEVİNÇ KARADAYI

    27 Ağustos 2013 at 10:22

    Okan Karacan daha önce lipitabs reklamı yapıyordu.Onu zayıfladığını söylemişti .Şimdi ise 10 days’ın zayıflama reklamında hiç inandırıcı görünmüyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir