Aktüel

Hatice Şendil gelin diyetinde

By

on

Hatice Şendil gelin diyetindeHatice Şendil gelin diyetinde

29 Mayıs’ta Burak Sağyaşar’la nikah masasına oturacak olan Hatice Şendil, düğününde fit görünmek için sıkı bir şekilde çalışıp form tutuyor.

Hatice Şendil Burak Sağyaşar’la evliliği öncesi sıkı diyete başladı
4 yıl önce ‘Babalar ve Oğulları’ isimli dizinin setinde tanışan Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, 29 Mayıs’ta dünya evine giriyor. 2 ay önce nişan yüzükleri Halit Ergenç tarafından takılan çift, şu sıralar oldukça yoğun günler geçiriyor. Özcan Deniz’le Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde başrol oynayan Hatice Şendil ise gelinliğinin içinde mükemmel görünebilmek için form tutuyor.
Sezon başında canlandırdığı Elif karakteri için 10 kilo veren Şendil, rol gereği hamile kaldığı için verdiği kiloları geri aldı. Bu kez Elif için değil kendi için fit görünmek isteyen oyuncu, setten vakit buldukça at biniyor ve cross fit yapıyor. Setin yoğun temposundan dolayı atından da ayrı kaldığını belirten Şendil, “Dengeli ve sağ­lıklı besleniyorum. Öğünlerimde protein ağırlıklı besinleri tercih ediyorum. Tükettiğim besinleri mevsiminde yemeye özen gösteriyorum” diye konuştu.

Hatice Şendil Pürüzsüz cildinin sırrı nar ve çilek…

Sponsor Bağlantılar

Pürüzsüz cildiyle de dikkat çeken Şendil’in bu konudaki sırrı ise nar ve çilek… Güzel oyuncu cildi için kışın nar yazın da çilek tükettiğini söyledi.

Hatice Şendil gelin diyeti, Hatice Şendil evlilik öncesi diyeti, Hatice Şendil düğünü ne zaman, Hatice Şendil Burak Sağyaşar evleniyor, Hatice Şendil cildi, Hatice Şendil cildinin sırrı

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir