Dizi

Huzur Sokağı dizisinde kim kimdir?

By

on

"Huzur Sokağı dizisi"Huzur Sokağı dizisinde kim kimdir, Huzur Sokağı dizisinde kim kimi canlandırıyor, Atv ekranlarında izleyeceğimiz “Huzur sokağı” dizisinin başrol oyuncuları Kutsi, Selin Demiratar, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın ve Gülşah Buzlu dizide kimin kimi canlandıracağı netleşti.

SAADET (Güven Hokna) Şükran’ın annesi. Kızı ile gurur duyuyor. Bilal’in hem kişiliğini, hem ailesini çok beğeniyor, biricik kızı için en uygun damat adayı olduğunu düşünüyor. Tek isteği kızıyla Bilal’i biran önce baş göz etmek.

HASAN (Gökhan Mete) Şükran’ın babası. Ailesine bağlı, sabırlı, paylaşmayı seven biri. Bütün mahallede sevilen bir adam. Bilal’i oğlu gibi seviyor.

KEVSER (Nilgün Kasapbaşoğlu) Bilal’in annesi. Oğluna çok düşkün. Bir de kız evladı var. İkisinin de iyi birer insan olarak yetişmesi için elinden geleni yapıyor. Şükran’ı gelini olarak benimsemiş.

FEYZA (Selin Demiratar) İstanbul’un tanınmış zenginlerinden Necmettin Bey’in kızı… Modern değerlerle büyütülmüş, özgüveni yüksek, özgür, inatçı ve biraz da şımarık bir kız. Annesini küçük yaşta kaybetmiş. Vaktinin çoğunu arkadaşlarıyla geçiriyor, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyor. Aslında sevgi dolu, merhametli, vicdanlı, düşünceli bir ruhu var. Hiç âşık olmamış.

Sponsor Bağlantılar

KERİM (Hakan Eratik) Emel’in sevgilisi. Zeki ve hırslı bir adam. Kibirli ve küstah bir tarafı var. Emel’den aldığı taktikler sayesinde çalıştığı Necmettin Bey’in şirketinde yüksek mevkilere ulaşmış. Necmettin Bey’in güvenini kazanmış, sağ kolu haline gelmiş.

EMEL (Yeşim Salkım) Feyza’nın üvey annesi. Hırslı ve tehlikeli bir kadın. Feyza ile yıldızı hiç barışmıyor. Kocasının şirketinde çalışan Kerim ile yasak bir ilişki içinde. Kocasını etkisi altına almış, onu sürekli yönlendiriyor. Şirket yönetiminde arka planda söz sahibi.

BİLAL (Kutsi) Kendi halinde insanların yaşadığı bir sokakta doğup büyümüş, vicdanlı, iyiliksever, azimli, sabırlı, ağırbaşlı ve çalışkan bir delikanlı. Babasını küçük yaşta kaybettiği için annesinin ve kız kardeşinin sorumluluğunu üstlenmiş. Üniversitede okuyor, geceleri taksicilik yaparak evin geçimini sağlıyor. Şükran’ın ona duyduğu büyük aşkın farkında.

ŞÜKRAN (Sinem Öztürk) Bilal ile aynı sokakta doğup büyümüş, kendi halinde, çekingen, kırılgan bir genç kız. Hasan ile Saadet’in tek evladı. Çocukları çok seviyor, anaokulu öğretmenliği yapıyor. İçinde Bilal’e karşı yıllardır besleyip büyüttüğü güçlü bir aşk var.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir