Dizi

İşler güçler dizisi konusu oyuncu kadrosu

By

on

İşler Güçler Oyuncu Kadrosu,İşler Güçler dizisi konusu, Star tv ekranlarında yep yeni bir dizi “İşler Güçler” Limon Film-Hayri Aslan’ın yapımcılığında hayata geçecek olan dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstleniyor. Haziran’ın 3. haftası yayına başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu baş rollerinde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celal Cengiz’i izleyeceğimiz dizide, Yılmaz Gruda, Nazlı Tosunoğlu gibi usta isimler de yer almakta. Melike Emiroğlu, Ceren Moray,Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever,Yeliz Şar, Gaye Gürsel, Arzu Oruç,Hürriyet Özkılıç geniş oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerden bazıları.

İşler güçler dizisi konusu; Ahmet, oyunculuk serüvenine başrol ile başlamış ama kariyeri boyunca bir daha başrol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur. Murat, geç girdiği sektörde tüm yeteneklerine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir. Sadi ise, gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış her şeyi yapabilecek biridir. Üç yakın arkadaş, kendi filmlerini çekmek istemektedirler ancak kimse kendilerine yapımcı olmak istemez. Üçlü çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulur. Sırf para kazanmak için Meslek Hikâyeleri adlı belgeselin sunuculuğunu kabul ederler.

Sponsor Bağlantılar

Meslek Hikâyeleri başlarda basit bir iş gibidir ancak talihsizlikler yakalarını bir türlü bırakmaz. Çektikleri bölümler bir türlü yayın onayı alamamaktadır. Para kazanmak için girdikleri belgesel sunuculuğu kâbusları olmaya başlar.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir