Sinema

Kelebeğin Rüyası filminin oyuncu kadrosu

By

on

Kelebeğin Rüyası filminin oyuncu kadrosu, Yılmaz Erdoğan’ın uzun zamandır titizllikle üzerinde durduğu Zonguldak’ta yaşamış olan yazar Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’nun hayatının anlatılacağı ‘Kelebeğin Rüyası’ adlı filmin oyuncu kadrosu netleşti.

“Filmde;
Yılmaz Erdoğan, Behçet Necatigil’i canlandıracak Belçim Bilgin, Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat ve Farah Zeynep Abdullah rol alacak. Ayrıca Kelebeğin Rüyası’nda, Ahmet Mümtaz Taylan, Taner Birsel, Devrim Yakut, İpek Bilgin, Aksel Bonfil ve Servet Pandur da rol alıyor filmin çekimleri şubat ayında başlayacak.

Sponsor Bağlantılar

22 Şubat’ta 2013’te vizyona girecek olan filim 1941 yılının Türkiye’sini, İkinci Dünya Savaşı dönemi ve mükellefiyet günlerini yansıtan film, iki genç şairin hayatla ama en çok da aşkla olan mücadelesini anlatıyor.

About admin

1 Comment

  1. cansu

    24 Ocak 2012 at 10:45

    hani şimdi beni kayda alırmısınız bilinmez? ama benim için bu denli önemli olan bu düşüncemi paylaşmak istedim..ben 16 yasındayım tiyatrocu olmak istemiyorum..yalnız bir sorun var ailem karsı..ben zonguldakta yasıyorum duydum ki yeni flminiz burayı anlatıyormuş,kömür kenti..ben bu yaşıma kadar 8 tiyatroda oynadım devam etmek istedim ama ailem tarafından desteklenmdim.ama buna rağmen yinede vazgeçmedim tiyatro kursuna gittim kendi emeğimle ailemden habersiz..izin verirseniz znguldaka geldiğinizde konusmak isterim sizinle aileme tiyatronun bir oyun olduğunnu değilde benim için bir yaşam olduğunu anlatırmısınız?

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir