Aktüel

KEMAL KILIÇDAROĞLU RECEP BEY FIKRASI

By

on

Yeni CHP genel başkanı Türkiyenin Gandi’si olarak anılan Kemal Kılıçdaroğlu’dan düşündüren, güldüren Recep bey fıkrası. Şu sıralar Facebook’ta izlenme rekorları kıran fıkrayı bende sizlerle buradan paylaşmak istedim.

İşte Recep bey fıkrası

“Adamın biri ölüyor ve öbür dünyaya gidiyor. Orada bir sürü saatler var. Adam görevliye soruyor “Bu saatler ne için?” Görevli “Herkesin bir saati vardır. Yalan söyledikçe döner” diye cevap veriyor.

Sponsor Bağlantılar

 Adamın bir saat dikkatini çekiyor. Saat tam 12’yi gösteriyor. “Kimin?” diye soruyor adam. Görevli “Mustafa Kemal’in” diye  cevap  veriyor. “Hiç yalan söylemedi. O yüzden saat hep 12’de durur” diyor.

Adam kendi saatini bulup bakıyor ve birden aklına geliyor. “Bir de bizim
ülkemizde Recep Tayyip Erdoğan diye bir lider vardı. Onun saati nerede?” diye
soruyor. Görevli,
“Onun saatini Azrail alıp cehenneme götürdü, vantilatör olarak kullanıyorlar”

About admin

2 Comments

  1. ayhan

    31 Mayıs 2010 at 10:24

    böyle bir şeyi yayınlamak ve buna fıkra deyip gülmek sizlerin ne kadar aciz ve zavallı olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor çok yazık size acıyorum 80 yıldır bu halkı uyutan kandıran halk bilmez diyen chp zihniyeti değilde akp miydi bi düşünün o sizin gandinizin söylediği yalanları kimse söyleyemez daha partinin başına geçerken yalanlara başladı en yakın arkadaşlarına söyleyerek hem parti başkanı o gandi efendi değil önder savdır bunu çocuklar bile bilir utanmıyolarmı başbakan o kaseti çıkardı dediler şimdi kimin çıkardığı belli dürüstseniz söyleyin .ayıptır ya

  2. onur

    31 Mayıs 2010 at 14:57

    mal varlığını niye açıklayamıyor o zaman başbakan. yaptığı yolsuzluklar ortaya çıkar diye mi korkuyo acaba. boş boş konuşuyon ayhan. kim ne zaman kimi uyutmuş önce onu bilecen. iktidara geldiğinden beri uyutuluyoruz zaten

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir