Sponsor Bağlantılar
   

*

Küçük Gelin Dizisinin Konusu oyuncu kadrosu

Dizi 29 Temmuz 2013 3 Yorum

Sponsor Bağlantılar

"Küçük Gelin Dizisi"Küçük Gelin Dizisi oyuncu kadrosu"Küçük Gelin Dizisinin Konusu oyuncu kadrosu

Samanyolu TV’den yeni bir drama dizisi “Küçük Gelin” Murat Keskin’in genel koordinatörlüğünü üstlendiği başrol oyuncuları netleşti. Daha önce Yalancı Yarim, Arka Sıradakiler ve Unutulmaz gibi dizilerin sevilen oyuncusu Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek, Çağla Şimşek, “Kötü Yol”, “Seksenler”, “İki Dünya Arasında” ve “Her Şey Yolunda Merkez” adlı dizilerde rol almış olan Arif Selçuk gibi ünlü isimler yer alacak.

Erkan Çıplak’ın senaryosunu yazdığı, Yücel Arzen’in müziklerini yaptığı ve Ozan Uzunoğlu’nun yöneteceği “Küçük Gelin” dizisinin konusu ise şöyle;

Küçük Gelin Dizisinin Konusu
Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır..

Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatan dizinin çekimleri Malatya çekilecek…

3 Yorum »

  • sedef diyor ki:

    çok güzel bir dizi ne dicemi bilmiyorummm :)

  • derya diyor ki:

    bu diziyi heyecanla izliyorum.pazar akşamlarını sabırsızlıkla bekliyorum.umarım zehra huzura kavuşacak.melek öğretmene allah sabır versin azmine hayranım.süper bi oyuncu kadrosu.hepsine başarılar.herkesin emeğine sağlık.umarı çabuk bitmez.bu zamanda hala bu gibi olaylar yaşanıyorsa herkese örnek olsun bu dizi.

  • mukaddes diyor ki:

    ayy çok seviyom küçük gelini

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...