Aktüel

Meryem Uzerli hamile mi?

By

on

"Meryem Uzerli"Meryem Uzerli hamile mi?

tükenmişlik sendromu ile Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılıp hayranlarını üzen (Hürrem Sultan) Meryem Uzerli’den güzel bir haber. İddialara göre Meryem Uzerli’nin 3 aylık hamile olduğu söyleniyor.

Tükenmişlik sendromu hastalığı yüzünden ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini bırakıp Almanya’ya giden Meryem Uzerli 3 aylık hamile… Borsacı sevgilisi Can Ateş’ten üç hafta önce ayrılan Meryem Uzerli’nin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Sponsor Bağlantılar

Bir yıldır birlikte olduğu Meryem Uzerli’den ayrıldığını söyleyen Ateş, “Ayrıldığımız doğrudur. Hamile olduğuna dair bir bilgim yok” diyerek şaşırttı. Çiftin ayrılık sebebinin Ateş’in bu hamileliği istemediğinden dolayı olduğu konuşuluyor.
Uzerli üç hafta önce Instagram sayfasında dünya haritasının fotoğrafını paylaşarak, “Sevgili arkadaşlar size güzel bir çarşamba diliyorum. Dünyamız büyük, Allah büyük… Hayat küçük bir kutu içinde gibi düşünmeyelim ve Allah’a güvenelim. Size sevgi ve kuvvet gönderiyorum. Çarşamba yeni bir gün” yazısıyla hamile olduğunu o gün öğrendiği ortaya çıktı.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir