Sinema

Mucize filmi izleyici yorumları

By

on

Mucize filmi izleyici yorumlarıMucize filmi izleyici yorumları

Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini üstlendiği dördüncü filmi “Mucize”, galası önceki akşam Özdilek AVM Cinetime Sinemaları’nda gerçekleştirildi.

Film, Türkiye’de 930, Avrupa ve Azerbaycan’da 170 salonda gösterime girdi. Başrolü Talat Bulut ve Mert Durak’ın paylaştığı yapım, hem sinema eleştirmenlerinin hem de seyircinin beğenisini kazandı.

Yapılan olumlu yorumların kendisini mutlu ettiğini söyleyenMahsun Kırmızıgül, filmini engellilere ve öğretmenlere adadığını söyledi:

“Mucize, hayatlarını çocuklara ve eğitime adamış kahraman öğretmenlerin sıkıntılar içinde nasıl fedakârlık yaptıklarını anlatan bir film.

Elektriğin, suyun, yolun, eğitimin olmadığı bir Anadolu köyünde, hayvanlarıyla iç içe yaşayan insanların hem komik yanlarını hem de büyük trajedilerini konu alıyor.

Ünlü isimlerin Mucize filmi hakkındaki yorumları

Atilla Dorsay: Görüntüler muhteşem. Özellikle final beni çok etkiledi. Filmin çok güçlü bir anlatımı var.

Güneri Cıvaoğlu: Sürükleyici, güzel bir film olmuş. Masalsı bir anlatımı var. Eşinin Aziz’e gösterdiği şefkat beni çok etkiledi. Müziğin içinden bir sinema adamı çıktı.

Sponsor Bağlantılar

Ali Poyrazoğlu: Hayranlıkla izledim, muhteşem olmuş. Mahsun ustaca bir senaryo yazmış ve yönetmiş. Herkese mutlaka izlemelerini tavsiye ediyorum. Beni en çok engelli çocuğun Tanrı ile konuşuyormuş gibi isyan ettiği sahne etkiledi.

Ömer Faruk Sorak: “Güneşi Gördüm”ün kat be kat üstüne çıkmış bu film. Oyunculuklar çok iyi. Mahsun, şu dönemde doğu ve batıyı bir araya getirmek açısından siyasetçilere çok iyi ışık tutmuş.

Orhan Gencebay: Film, sevginin her şeyi aşabileceğini anlatıyor. Mahsun, tam bir sinema ustası olmuş.

Edip Akbayram: Oyuncu kadrosu, prodüksiyonu, görselliği ve müzikleri ile dev bir film. Dostluğa, sevgiye ve barışa ihtiyacımız olan günlerde “Mucize”, ilaç olacak.

Nazlı Ilıcak: Mahsun, iyilik ve sevgiyle her şeyin değişebildiğini göstermiş. Hem çok iyi yönetmiş hem de çok iyi oynamış.

Akif Beki: Etkileyici bir film olmuş. Mahsun, Bingöl şivesini çok etkili kullanmış.

Nebahat Çehre: Aşkın ve sevginin nelere kadir olduğunu bir kez daha gördüm. Mahsun çok iyi iş çıkarmış.

About admin

3 Comments

 1. cezmi

  13 Ocak 2015 at 15:30

  Bence yorum yapanlar Sinemanın s sinden anlamıyorlar film baştan sona mantık hatalarıyla dolu yönetmenin bir anlatımı olur ne anlattığı belli değil her şeyden biraz var sonuç fiyasko Yılmaz Güney in çin malı versiyonu herkes iyi yönetmen olamaz hele Yılmaz Güney hiç olamaz sen iyisimi şarkı söyle mahsun

 2. Ayşe

  03 Şubat 2015 at 01:16

  Tam anlamıyla berbat bir film i tezat fikirlerle dolu Doğu insanını aşağılayıcı ne komik nede duygusal ne anlattığı belli değil iyisini sen şarkı söyle mahsun!!!!! İlkdefa bir filme gittiğime pişman oldum …

 3. fatih

  09 Şubat 2015 at 19:43

  körlerle sagırlar birbirini agırlar. tüm eleştirmenler filmi göklere çıkarmış!!! berbat bir film çok sıkıcı. birgün geçe eski bir film olan
  uçurtma avcısı nı izlemiştim etkisinden uyuyamadım. Belki çok beklentim olduğu için begenmedim.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir