Aktüel

Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç ne zaman evleniyor

By

on

"Nejat İşler"Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç ne zaman evleniyor

Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç’tan müjdeli bir haber geldi. Uzun zamandır tedavi gören ve hayranlarını üzen Nejat İşler, iyileşti ve Berrak Tüzünataç ile bu yaz dünya evine girmeye hazırlanıyor…

Hastaneden taburcu olur olmaz soluğu eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’ın yanında alan Nejat İşler’den müjdeli bir haber daha var. Arkadaşları, İşler ve Tüzünataç’ın bu yaz evleneceğini söylüyor.
17 Ocak’ta Bodrum’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yaklaşık 3.5 ay boyunca yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Nejat İşler, geçtiğimiz salı günü taburcu olmuştu.

Hastaneden çıkar çıkmaz Cihangir’de eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’la buluşan ünlü oyuncudan güzel bir haber daha geldi. İddiaya göre İşler, kendisi yoğun bakımdayken hastaneden ayrılmayan Tüzünataç’la evlenme kararı aldı.

Sponsor Bağlantılar

Yakın çevrelerinden edinilen bilgiye göre Berrak Tüzünataç, Nejat İşler’e “Bundan sonra yalnız yaşaman doğru olmaz. Ya sen benim evimde kal ya da ben sende kalayım” dedi. Rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren İşler de bu teklife olumlu baktı ve onunla aynı evde yaşama kararı aldı.

İşler, yakın arkadaşlarına da yaz aylarında sürpriz yaparak Tüzünataç’la evlenebileceklerini söyledi.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir