Dizi

Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi konusu ve oyuncuları

By

on

Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi konusu ve oyuncuları

Fox ekranlarında yeni bir dizi “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık”. Dizinin ne zaman ekrana geleceği henüz belli olmayan Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu netleşti.

Pastel Film’in yapımcılığını üstleneceği, yönetmenliğini Hülya Bilban’ın yapacağı Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin senaryo ekibinde Ersin Gök, Pınar Ordu Aslan, Talat Karagöz, Serdar Soydan ve Evin Çamdoruk gibi isimler yer alıyor.

Dizinin başrollerinde ise Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Cihangir’i Tolga Sarıtaş, son olarak Üç Arkadaş dizisinde rol alan Leyla Feray, Yaprak Dökümü ve Huzur Sokağı dizilerinde rol alan Güven Hokna, Geniş Aile’nin Koyu Bilal’i Fırat Tanış ve ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ ‘Ankara’nın Dikmeni’ dizilerinde rol alan Dila Danışman, ‘Ömrüm Sessiz Bir Çığlık’ ile yakında Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Dila Danışman dizide Leyla Feray ve Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak.

Sponsor Bağlantılar

Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi konusu ise; “Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan ‘Ejder’ (Tolga Sarıtaş), iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. ‘Ejder’, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist ‘Nağme’ye (Leyla Feray) delicesine aşık olur ve kim-seye haber vermeden onunla evlenir. ‘Ejder’in Bursa’ya götürdüğü ‘Nağme’nin ‘Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.”

Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi, Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi konusu, Ömrüm sessiz bir çığlık dizisi oyuncuları, Ömrüm sessiz bir çığlık Tolga Sarıtaş, fox Ömrüm sessiz bir çığlık

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir