Dizi

Ötesiz İnsanlar dizisi kim kimdir?

By

on

"Ötesiz insanlar dizisi"Ötesiz İnsanlar dizisi konusu, Ötesiz İnsanlar dizisi kim kimdir?

Samanyolu Tv’de yeni sezonda ekrana süreceği “Ötesiz İnsanlar” dizisinde postmodern darbesinin arka planında yaşanmış 28 Şubat sürecini ekrana taşıyacak.
Samanyolu Tv ekranlarında çok yakında yanına girecek olan ve ilk fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken “Ötesiz İnsanlar” dizisinin konusu oyuncu kadrosunda kimin kimi canlandıracağı açıklandı.

Ötesiz İnsanlar dizisi konusu

Elif tıp fakültesi 5.inci sınıfta okuyan bir öğrencidir. Deniz ise henüz göreve yeni başlamış genç bir Teğmendir. Malum dönemin şubat soğuğu esmeye başladıktan sonra tabiri caizse memlekette ve özellikle üniversitede tam bir cadı avı başlamış ve başörtüsü ile okumak isteyen genç kızların adeta kabusu olmuştur. Deniz verilen bir görev üzerine üniversiteye gelip başörtüsü hakkında araştırmalar yapıp çalışmalara katılmaktadır. işte böyle sancılı bir dönemde deniz öncesinde oldukça ön yargılı yaklaştığı başörtülü insanlara karşı olan tavrı Elifi tanıyıp onun hayatını inceledikçe fikirler değişmeye başlamıştır. ve Günün birinde Elife aşık olduğunu da anlamıştır. Ancak dönem öyle bir dönemdir ki normal şartlarda gayet masum ve normal sayılacak bu aşk dönemin şubat soğukları yüzünden adeta tarafla için kabusa dönmüştür.

Sponsor Bağlantılar

Ötesiz İnsanlar dizisi kim kimi canlandırıyor?

Başrollerde Ergül Miray Şahin (Elif) ve Batuhan Aydar (Teğmen Deniz) yer alıyor. “Ve İnsan Aldandı”nın Şeytan’ı Naşit Özcan, bu dizide Korgeneral Kudret’i canlandıracak. Kudret’in kardeşi ve Rektör Yrd. rolünde ise Sevinç Gürşen var.
Kudret’in kızını Nazlı Yanılmaz oynarken, Elif’in kardeşi Hülya rolünü ise Cengiz Küçükayvaz’ın kızı Ofelya Küçükayvaz oynayacak.
“Kollama”daki Pikeas karakteriyle büyük beğeni toplayan Hüseyin Köroğlu, Albay Sancar’ı; “Kurtlar Vadisi Pusu” ve “Farklı Desenler: Feride” ile tanınan Halil İbrahim Kalaycıoğlu ise İbrahim karakterini canlandıracak.
“Yeşeren Düşler”in Meryem’i Dilek Canbay, Elif’in annesi Zeycan’ı; Yıldırım Gücük ise Elif’in babası Yılmaz karakterini oynayacak.
“Farklı Desenler”in Nebahat’i Asuman Çakır, Hanım Ağa Kadriye karakterine; Ekip 1’in Harbi’si Aytunç Özulus da Durali karakterine can verecek.Son olarak Deniz’in annesi Şenay rolünü Aylin Gürsoy, Kudret’in karısı İnci rolünü de Sibel Seyhan canlandıracak.

About admin

4 Comments

 1. özlem

  10 Ocak 2014 at 16:19

  niye niye deniz sanemle oldu film böylemiydi. ne oldu denizle sanem niye birlikte oldular. kalpler birbirine küsermi. aşk dediğin yürekten sevmektir.deniz elifi tam da yürekten seviyordu. ben ötesiz insanları her gün her saat bilgisayardan izliyorum. lütfen benim için şu isteğimi yapın. denizle elif birbirlerini sevsinler. bakın ben bir kızım ama babamın e-postasında gönderiyorum.

 2. özlem

  10 Ocak 2014 at 16:25

  niye niye deniz sanemle oldu film böylemiydi. ne oldu denizle sanem niye birlikte oldular. kalpler birbirine küsermi. aşk dediğin yürekten sevmektir.deniz elifi tam da yürekten seviyordu. ben ötesiz insanları her gün her saat bilgisayardan izliyorum. lütfen benim için şu isteğimi yapın. denizle elif birbirlerini sevsinler. bakın ben bir kızım ama babamın e-postasında gönderiyorum. ve bu film yıllar sürse de izlemeye devam edeceğim.aynı şefkat tepe gibi. bu arada adım özlem dural.sabret gönl sabret. küsme sakın kaderine şükret.

 3. zehra

  26 Ocak 2014 at 18:31

  Sanemle Deniz evlenmemeli:-) 🙂

 4. miray

  13 Ağustos 2014 at 14:05

  Ötesiz insanlar – Bu Zulümler de Bitecek video izle | Ötesiz insanlar 14.Bölüm‘de bazı sahneler izleyenleri ağlattı. O sahnelerden bir tanesinin adı da bu zulümler de bitecek şeklindedir. “Utanacak gün değil / Gözlerini al yerden / Bu günlerde geçecek / Bu zulümde bitecek / Güzel günler gelecek / Gözlerini al yerden” şarkı sözleri kim söylüyor bilemiyorum ama sahne ağlattı insanları… Bu zulümlerde bitecek emir böyle başlıklı video hakkında siz de neler düşündüğünüzü paylaşmak istemez misiniz? İyi seyirler dileriz.:)

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir