Dizi

Son dizisi kim kimdir?

By

on

"son dizisi"Son dizisi kim kimdir, Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Son dizisinin yönetmeni ise Uluç Bayraktar. Dizinin başrollerinde Nehir Erdoğan, Berrak Tüzünataç, Yiğit Özşener, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can, Uğur Polat ve Ülkü Duru yer alıyor. Son dizisi 9 Ocak Pazartesi akşamı 20.00’de başlıyor.

Son dizisinde kim kimdir?

Halil – Engin Altandüzyatan
Halil, 36 yaşında bir mimar. Alev (Berrak Tüzünataç) ile evli, çocukları yok. Selim’in yakın arkadaşı. Hırslı ve başarılı bir mimar olan Halil, Aylin ile kurdukları mimarlık şirketinde çalışıyor.

Alev – Berrak Tüzünataç
Alev, 20’li yaşlarda, fotoğrafçılık yapıyor. 16 yaşında babasının ölümüyle yoğun bir depresyon dönemi geçirdi. Yaşadıkları Alev’i şüpheci ve problemli bir hale getirdi. Amerika’da fotoğrafçılık eğitimi almış olan Alev, kendine ait fotoğraf stüdyosunda çalışıyor.

Sponsor Bağlantılar

Selim – Yiğit Özşener
Selim, 30’lu yaşlarında doktorluk yapıyor. Üniversitede anatomi kürsüsünde görevli. Profesör olma yolunda ilerliyor.

Aylin – Nehir Erdoğan
Aylin, 30’lu yaşlarının başında. Selim’in karısı. Eşinin en yakın arkadaşı Halil ile kurdukları mimarlık şirketinin ortağı. 10 yıllık evli ve 8 yaşında Ömer adında bir oğlu var.

Ali – Erkan Can
Ali, 50 yaşında. Halil’in ağabeyi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde komiser. Feride (Ülkü Duru) ile evli, mütevazı bir hayatları var.

About admin

1 Comment

  1. irem

    06 Şubat 2012 at 18:58

    4. bölümde alper karakterindeki kişinin gerçek adı nedir acaba?

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir