Dizi

Sudan Bıkmış Balıklar dizisi Konusu – oyuncu Kadrosu

By

on

"Sudan Bıkmış Balıklar dizisi"Sudan Bıkmış Balıklar dizisi Konusu – oyuncu Kadrosu, Star Tv’nin yeni yaz dizisi “Sudan Bıkmış Balıklar” 10 Temmuz akşamı ekranlarda. Başrollerinde Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüpoğlu’nun paylaştığ yönetmenliğini Küçük Sırlar’dan tanıdığımız Cevriye Demir, senaryosunu Filiz Alpgezmen ve ekibinin yazdığı dizinin kunusu ise;

Aşkı, dostluğu, savaşmayı, yenilmeyi ama Her Şeye Rağmen yeniden ve yeniden denemeyi anlatan bir hikaye…

Genç olmak; özgür olmak, umut etmek, daha fazlasını istemek ve aşkın en saf ama en güçlü halini yaşamak demektir..

Bütün bunları soluksuz yaşıyor, Kaş ‘ta başlayan İstanbul ‘da devam eden hikayemizin kahramanları…

Selim, hayatının merkezinde müzik olan, özgür ruhlu ve isyankar bir gençtir. Ailesi onun ‘sorumluluk sahibi ‘ olmasını istese de, o özgürlüğünden taviz vermez. Ve bir yaz mevsimi Kaş ‘ta başlar hikayemiz.

Sponsor Bağlantılar

Selim, o yaz restoranlara sebze meyve temin eden kasabanın yerlilerinden Hüseyin ‘in kızı Zeynep ‘le tanışır. Ve tutkulu, hesapsız bir aşk başlar aralarında. Ancak küçük kasabanın baskıcı yapısı ve Selim ‘in geride bıraktığı hayat rahatça yaşamalarını engeller bu aşkı. Ve bir gün Selim, Kaş ‘tan ayrılmak zorunda kalır.

Geride bıraktığı Zeynep ‘i ne kadar yaraladığını bilmeden. Tekrar döndüğünde ise ne Zeynep ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.

İki gencin yolu aylar sonra İstanbul ‘da, üniversitede tekrar kesişir. Ancak aradan geçen zaman yaraları iyileştirmemiş, derinleştirmiştir. Bir süre sonra Zeynep, babası ve idealleri ile Selim ve aşk arasında kalır. Selim ise müzik aşkı ve Zeynep arasında. İkisinin de yapacağı seçim, hayatlarını geri dönülmez bir yola sürükleyecektir.

About admin

1 Comment

  1. sudan bıkmış balıklar

    11 Ocak 2014 at 10:21

    keşke bitmeseydi tekrar yayınlarmısınız ama aynı oyuncu kadrosuyla

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir