Dizi

Tozlu Yollar dizisi kim kimi canlandırıyor

By

on

"tozlu yollar dizisi"Yakında Atv’de intikam ve aşk öyküsünü anlatacak olan 1967 yılında geçen dönem dizisi “Tozlu Yollar” ekranda olacak. Başrollerinde kimin oynayacağı ve kimin kimi canlandıracağı netleşti.

Trakya, Uşak, Ayvalık ve Belgrad Ormanı’ndaki Bilezikçi Çiftliği’nde çekilecek olan “Tozlu Yollar” dizisinin yapımcılığını Ahmet Bayram’ın Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın yapacağı, müziklerini ise Kıraç’ın hazırlayacağı yedi kişiden oluşan bir ekibin senaryosunu yazdığı dizide hangi rolü kim üstlenecek?
“Tozlu Yollar”ın kadrosu şöyle:
Yücel Erten (Hünkar), Selda Alkor (Mürüvet), Nihat Altınkaya (Fikret), Burcu Kara (Feride), Sinan Albayrak (Tayfun), Seda Akman (Pınar), Pamir Pekin (Ferruh), Ayçin İnci (Nalan), Asena Tuğal (Vildan), Gülşah Şahin (Dilek), Yıldırım Gücük (İmran), Buse Varol (Şerife), Ercan Demirel (Salim), Özlem Çakar (Refiye), Cihan Aksoy (Necmi), Miray Şahin (Sevdiye), Burçin Bildik (Hasan), Ayça Işıldar (Mümine), Mesut Yılmaz (Siyami), Barış Koçkaç (Kadir) ve Nusret Çetinel (Recai)…

Tozlu Yollar dizinin genel konusu ise kısaca şöyle

Sponsor Bağlantılar

İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı abisinin intikamı almak için Trakyalı ünlü yağ fabrikasının sahibi olan Hünkar Gündoğan’ın ilk eşinden olan Feride’ye yakınlaşır ancak intikam duygusuna aşk ateşinin gölgesi düşer. Bir aşk çocuğu olan Feride doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever. İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. Onun güzelliği ve masumiyeti Fikret’in kötü duygularını tepe taklak eder. Fikret şeytan olduğuna ve abisinin hayatını mahvettiğine inandığı Feride’ye karşı dayanılmaz bir aşk beslemeye başlar.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir