Dizi

Yol Ayrımı dizisi oyuncu kadrosu konusu

By

on

"Yol Ayrımı dizisi"Yol Ayrımı dizisi oyuncu kadrosu konusu

Kemal Tahir’in ölümsüz eseri “Yol Ayrımı” Alev Alatlı uyarlamasıyla Trt 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yapımını Pana Film, Yönetmeni Yasin Uslu ve Senaryosunu Başar Başaran’ın yaptığı Yol Ayrımı dizisinin oyuncu kadrosunda ise Ahmet Uğurlu, Engin Altan Düzyatan, Dolunay Soysert, İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci, Kerem Alışık, Yavuz Sepetçi, Haluk Cömert, Seda Yıldız, Ali Tutal, Atilla Pekdemir, Bora Sivri, Bensu Soral, Metin Coşkun, Mine Şenhuy Teber, Murat Göksu, Mina Özlem Sağdıç, Sevinç Gürşen, Tülay Bursa,Umut Karadağ, Zafer Kırşan gibi usta oyuncular yer alıyor.

Kerem Alışık, dizide “Kamil Bey” karakterine hayat verecek.

Sponsor Bağlantılar

Kamil Bey’in ayrıldığı ve başka biriyle evlenen eşi Nermin Hanım’ı Sevinç Gürşen,canlandırırken, Kamil Bey’in yıllardır görmediği kızı Ayşe’yi ise genç oyuncu Bensu Soral canlandıracak.

Yol Ayrımı dizisin konusu: Kamil Bey Abdülhamit’in en güvendiği adamlarından Selim Paşa’nın oğludur. İhsan Bey’in karısı Nedime Hanım’a gazete işlerinde yardım eder.
İngilizlere Musul’daki topraklarını satmadığı ve Kuva-yı Milliyecileri ihbar etmediği için yakalanır ve yedi yıl kürek cezasına çarptırılır. Mahkumken karısı Nermin, başkası ile evlenir. Kızı Ayşe’yi Kamil Bey’e göstermezler. Kamil Bey
yıllar sonra, kızı 16 yaşına geldiğinde kızının karşısına çıkar.

About admin

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir